Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-02-24
  • event addressStronie

XXV Ogólnopolski Kolarski Wyścig Przełajowy o Puchar Wójta Gminy Stryszów Szymona Dumana - Mistrzostwa Małopolski CX (Stronie)

Szczegóły

Miejscowość: Stronie

Data: 24 lutego 2024

Termin zgłoszeń: 23.02.2024

Pliki do pobrania

Regulamin

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Buda Szymon NIESTOWARZYSZONY Dzieci
2 Buda Iga NIESTOWARZYSZONY Dzieci
3 Danek Patryk KOLARSKI KLUB SPORTOWY BB BIELSKO-BIAŁA Żak
4 Drabik Marcin TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE Masters III (50-59 lat)
5 Dziambor Andrzej NIEZRZESZONY Masters III (50-59 lat)
6 Fabiś Jakub FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Junior
7 Gabryś Przemysław NIESTOWARZYSZONY Masters I (30-39 lat)
8 Głowa Albert NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Masters I (30-39 lat)
9 Głuszcz Ida FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Żakini
10 Graca Sławomir BICICLISTA RACING TEAM Amator 18+
11 Grafczyński Radosław NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Masters II (40-49 lat)
12 Gwiżdż Bartłomiej UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci
13 Helizanowicz Łukasz PELLS RIDE TO EXPLORE Elita Mężczyzn
14 Honkisz Krystian UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci
15 Honkisz Kamil UKKS SOKÓŁ KĘTY Młodzik
16 Jagos Milosz UKS ZAWOJAK Dzieci
17 Kacorzyk Sara UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci
18 Kacorzyk Tymoteusz UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci
19 Knapczyk Damian MRT Amator 18+
20 Kobak Zuzanna FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Młodziczka
21 Kotlarz Gabriela FKK AGNIESZKA SKALNIAK Żakini
22 Kotlarz Hanna FKK AGNIESZKA SKALNIAK Dzieci
23 Kowalcze Stanisław TC ORZEŁ SPYTKOWICE Masters IV (60 lat i więcej)
24 Kwiatkowska Malwina FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Juniorka Młodsza
25 Lorek Jan FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Młodzik
26 Łukowicz Krystian UKKS SOKÓŁ KĘTY Elita Mężczyzn
27 Nieroda Nikodem SOKÓŁ TARNÓW Młodzik
28 Olma Jarosław UKKS SOKÓŁ KĘTY Junior
29 Paw Antoni UKKS SOKÓŁ KĘTY Młodzik
30 Polańska Magdalena FUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK Juniorka Młodsza
31 Powroźnik Paweł UKKS SOKÓŁ KĘTY Masters II (40-49 lat)
32 Smolarek Michał UKKS SOKÓŁ KĘTY Junior
33 Starsiak Aleksander UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci
34 Stekla Daniel MALWA TEAM Masters II (40-49 lat)
35 Suchocki Aleksander UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci
36 Świder Leszek PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II (40-49 lat)
37 Świder Brajan PHO3NIX CYCLING TEAM Elita Mężczyzn
38 Szlachtowski Andrzej NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Masters III (50-59 lat)
39 Wiśniowski Sebastian UKS ZAWOJA Dzieci
40 Zachara Remigiusz TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE Masters IV (60 lat i więcej)
41 Zadęcka Blanka FKK A. SKALNIAK Dzieci
42 Zadęcki Wojciech FKK A. SKALNIAK Żak
Back to top