Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-03-02
  • event addressKęty

XXXII Przełajowy Wyścig Kolarski o Puchar Burmistrza Gminy Kęty - MEMORIAŁ PIOTRA KARKOSZKI (Kęty)

Szczegóły

Miejscowość: Kęty

Data: 02 marca 2024

Termin zgłoszeń: 29.02.2024 23:59:59

Pliki do pobrania

Regulamin

Lista zapisanych zawodników:



Pokaż opłaty startowe

Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Danek Patryk KOLARSKI KLUB SPORTOWY BB BIELSKO-BIAŁA Żak
2 Drabik Marcin TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE Masters III (50-59 lat)
3 Dyba Pola UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci (1-10 lat)
4 Głowa Albert NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Masters I (30-39 lat)
5 Gorny Wojciech TRIO TEAM OSWIECIM Amator Mężczyźni
6 Gorny Helena TRIO TEAM OSWIECIM Dzieci (1-10 lat)
7 Gwiżdż Lena UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci (1-10 lat)
8 Gwiżdż Bartłomiej UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci (1-10 lat)
9 Hajduk Marlena NOWY SACZ Żakini
10 Handzlik Oliwier NIESTOWARZYSZONY Dzieci (1-10 lat)
11 Handzlik Kacper NIESTOWARZYSZONY Dzieci (1-10 lat)
12 Honkisz Konrad UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci (1-10 lat)
13 Honkisz Kamil UKKS SOKÓŁ KĘTY Młodzik
14 Honkisz Tymoteusz UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci (1-10 lat)
15 Honkisz Kacper UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci (1-10 lat)
16 Honkisz Krystian UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci (1-10 lat)
17 Jagos Milosz UKS ZAWOJAK Dzieci (1-10 lat)
18 Kacorzyk Tymoteusz UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci (1-10 lat)
19 Kacorzyk Sara UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci (1-10 lat)
20 Knapczyk Damian MRT Amator Mężczyźni
21 Kóska Tymon UKKS SOKÓŁ KĘTY Młodzik
22 Kotlarz Hanna FKK AGNIESZKA SKALNIAK Dzieci (1-10 lat)
23 Kotlarz Gabriela FKK AGNIESZKA SKALNIAK Żakini
24 Krupa Tomasz NIESTOWARZYSZONY Dzieci (1-10 lat)
25 Krupa Wiktoria NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Dzieci (1-10 lat)
26 Kućka Maja UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci (1-10 lat)
27 Kućka Matylda UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci (1-10 lat)
28 Łukowicz Krystian UKKS SOKÓŁ KĘTY Elita Mężczyzn
29 Makeiev Tymofii UKKS SOKÓŁ KĘTY Młodzik
30 Mrowiec Oskar UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci (1-10 lat)
31 Nowok Samuel AVATAR Dzieci (1-10 lat)
32 Nowok Gabriela AVATAR Dzieci (1-10 lat)
33 Olma Maciek UKKS SOKÓŁ KĘTY Amator Mężczyźni
34 Olma Jarosław UKKS SOKÓŁ KĘTY Junior
35 Orner Zdenek FORCE ZLIN Masters IV (60 lat i więcej)
36 Paw Antoni UKKS SOKÓŁ KĘTY Młodzik
37 Powroźnik Paweł UKS SOKÓŁ KĘTY Masters II (40-49 lat)
38 Smolarek Michał UKKS SOKÓŁ KĘTY Junior
39 Starsiak Aleksander UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci (1-10 lat)
40 Suchocki Aleksander UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci (1-10 lat)
41 Świder Leszek PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II (40-49 lat)
42 Szejna Olivier AGNIESZKA SKALNIAK Dzieci (1-10 lat)
43 Szejna Alan SKALNIAK Dzieci (1-10 lat)
44 Tokarz Aleksander UKKS SOKÓŁ KĘTY Dzieci (1-10 lat)
45 Warchoł Kornelia AVATAR SILESIA TEAM Dzieci (1-10 lat)
46 Wiktorczyk Michał AVATAR Dzieci (1-10 lat)
47 Zachara Remigiusz TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE Masters IV (60 lat i więcej)
48 Zadęcka Blanka FKK A. SKALNIAK Dzieci (1-10 lat)
49 Zadęcki Wojciech FKK A. SKALNIAK Żak
50 Żmuda Jakub UKKS SOKÓŁ KĘTY Młodzik
Back to top