Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-07-21
  • event addressRabka Zdrój

Puchar Szlaku Solnego MTB #3 Puchar Burmistrza Rabki Zdrój - Mistrzostwa Małopolski MTB (Rabka Zdrój)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 607929961
e-mail: czeslawukspodwilk@interia.pl

Miejscowość: Rabka Zdrój

Data: 21 lipca 2024

Termin zgłoszeń: 18.07.2024

Pliki do pobrania

Regulamin

Lista zapisanych zawodników:



Pokaż opłaty startowe

Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Ambrożkiewicz Maria PHO3NIX CYCLING TEAM Juniorka Młodsza
2 Banasiński Waldemar BROWAR FORTUNA Masters V (65 lat i więcej)
3 Bluszcz Zofia PHO3NIX CYCLING TEAM Juniorka
4 Błasiński Konrad NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni
5 Bonusiak Przemysław PRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM Masters I (30-39 lat)
6 Bubisz Karol NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Orlik + Elita Mężczyzn
7 Bukowiec Michał TC ORZEŁ SPYTKOWICE Chłopcy (do 6 lat)
8 Bukowiec Kamila TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE Masters Kobiety
9 Capińska Maria CWKS RESOVIA RZESZÓW Żakini
10 Czerniawski Mateusz TC ORZEŁ SPYTKOWICE Masters I (30-39 lat)
11 Drabik Marcin TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE Masters III (50-59 lat)
12 Drabik Mateusz NIEZRZESZONY Orlik + Elita Mężczyzn
13 Fetler Bartosz RB ROWEREK WINX TEAM Amator Mężczyźni
14 Fularz Filip RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA Chłopcy (9-10 lat)
15 Gdula Krzysztof PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy
16 Gierczak Krzysztof ZRYW BUSZKOWICZKI Masters IV (60-64 lat)
17 Głowa Albert NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Masters I (30-39 lat)
18 Goźdź - salon Magdalena KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Dziewczynki (9-10 lat)
19 Graca Sławomir BICICLISTA RACING TEAM Masters III (50-59 lat)
20 Grafczyński Radosław NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI Masters II (40-49 lat)
21 Gromada Tatiana PHO3NIX CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiet
22 Helizanowicz Łukasz PELLS UNITY Orlik + Elita Mężczyzn
23 Helman Kacper CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Żak
24 Helman Tomasz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Masters II (40-49 lat)
25 Kasiński Ksawery KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Chłopcy (do 6 lat)
26 Kasiński Krzesimir KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Chłopcy (7-8 lat)
27 Kasza Tobiasz DK GWARKI Junior Młodszy
28 Kojdecki Jakub NIEZRZESZONY Masters I (30-39 lat)
29 Kostecki Tomasz BICICLISTA RACING TEAM Masters II (40-49 lat)
30 Kowalcze Stanisław TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE Masters IV (60-64 lat)
31 Kozak Mariusz KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D Orlik + Elita Mężczyzn
32 Krupa Janusz TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE Masters III (50-59 lat)
33 Kruszecka Antonina TS WILGA GOLKOWICE Dziewczynki (do 6 lat)
34 Kruszecki Konstanty TS WILGA GOLKOWICE Chłopcy (7-8 lat)
35 Kubik Wojciech KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Chłopcy (7-8 lat)
36 Kurek Michalina NIESTOWARZYSZONY Dziewczynki (do 6 lat)
37 Kurek Antonia NIESTOWARZYSZONY Dziewczynki (do 6 lat)
38 Kwiatkowski Franciszek GK GLIWICE Młodzik
39 Kwiatkowski Ksawery MC 82 Chłopcy (9-10 lat)
40 Machowski Bartosz RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA Żak
41 Maśnica Wojciech KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Chłopcy (9-10 lat)
42 Nieroda Nikodem NIEZRZESZONY\SOKÓŁ TARNÓW Młodzik
43 Nowak Joanna DUPA Żakini
44 Olszewski Marek DK GWARKI Masters I (30-39 lat)
45 Pędzimąż Julian NIEZRZESZONY Chłopcy (do 6 lat)
46 Pisiewicz Julia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka
47 Rapacz Monika NIESTOWARZYSZONY Amator Kobiety
48 Rapta Bartosz NIESTOWARZYSZONY Chłopcy (9-10 lat)
49 Romański Wiktor NIESTOWARZYSZONY Chłopcy (7-8 lat)
50 Romański Nikodem NIESTOWARZYSZONY Chłopcy (do 6 lat)
51 Rzeszutko Adrian NIEZRZESZONY Masters I (30-39 lat)
52 Sikora Tomasz TKKF UKLEKJNA Masters II (40-49 lat)
53 Ślęzak Grzegorz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Młodzik
54 Stekla Daniel MALWA TEAM Masters II (40-49 lat)
55 Stołowska Alicja NKKPODHALE Dziewczynki (9-10 lat)
56 Suder Dawid NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni
57 Syska Jacek NIESTOWARZYSZONY Masters IV (60-64 lat)
58 Tylkowski Przemysław NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni
59 Wielgos Franek GRUPA KOLARSKA VIVTORIA RYBNIK Chłopcy (9-10 lat)
60 Wrona Zuzanna TS WILGA GOLKOWICE Dziewczynki (do 6 lat)
61 Wrona Martyna TS WILGA GOLKOWICE Dziewczynki (7-8 lat)
62 Zachara Remigiusz TOWARZYSTWO CYKLISTÓW "ORZEŁ" SPYTKOWICE Masters V (65 lat i więcej)
63 Zając Piotr BIENIASZ BIKE TEAM Masters III (50-59 lat)
64 Ziaja Leon TS WILGA GOLKOWICE Chłopcy (7-8 lat)
Back to top