Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-06-22
  • event addressJaworzyna Śląska

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2024 #5 (Jaworzyna Śląska)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Jaworzyna Śląska

Data: 22 czerwca 2024

Termin zgłoszeń: 20.06.2024

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Beba Miron KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
2 Beba Olaf KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
3 Bereżnicka Tola ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
4 Bereżnicka Maja ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
5 Biełajew Tymoteusz JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
6 Bojda Oliwia KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Żakini (2012r. - 2013r.)
7 Borkowski Aleksander GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
8 Brączek Filip NIESTOWARZYSZONY Żak (2012r. - 2013r.)
9 Brączek Tymon NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
10 Brudziński Wojciech JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2010r. - 2011r.)
11 Brudziński Jan JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
12 Brudziński Mateusz ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
13 Budny Nadia GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
14 Budny Zola GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
15 Chmielewski Filip GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
16 Chmielewski Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
17 Chmielewski Jakub GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
18 Cielecki Leon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2010r. - 2011r.)
19 Cieślak Szymon NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
20 Ciszewski Leon TC CHROBRY GŁOGÓW Żak (2012r. - 2013r.)
21 Dębek Adam GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
22 Dec Szymon KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodzik (2010r. - 2011r.)
23 Demczyszak Bartosz ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żak (2012r. - 2013r.)
24 Drahan Ksawery NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
25 Drahan Kajetan NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
26 Drahan Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
27 Drahan Aleksander KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
28 Drahan Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini (2012r. - 2013r.)
29 Duduś Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
30 Dzielnicka Malwina ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żakini (2012r. - 2013r.)
31 Faron Paweł UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
32 Frąckowiak Zofia KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
33 Furyk Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
34 Gorczyca Franciszek AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
35 Gorczyca Zofia AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
36 Gorlicki Emil LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
37 Gorlicki Daniel LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik (2010r. - 2011r.)
38 Grajeta Filip KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
39 Gruchała Noël GVT ŚWIEBODZICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
40 Grudziński Aleksander ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
41 Hapka Wiktor TC CHROBRY GŁOGÓW Żak (2012r. - 2013r.)
42 Hentosz Jakub TC CHROBRY GŁOGÓW Żak (2012r. - 2013r.)
43 Herbowski Adam UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik (2010r. - 2011r.)
44 Huzarski Wiktor ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
45 Huzarski Błażej KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
46 Izdebski Łukasz LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Żak (2012r. - 2013r.)
47 Jankowski Jan UKKS ORIENS CHOJNÓW Żak (2012r. - 2013r.)
48 Jankowski Karol UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
49 Januszewicz Karolina KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka (2010r. - 2011r.)
50 Jędrzejczyk Leon UKKS ORIENS CHOJNÓW Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
51 Jędrzejczyk Nikodem NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
52 Kłosowska Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka (2010r. - 2011r.)
53 Kot Bartłomiej ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
54 Kownacki Mikołaj GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
55 Kozubal Stanisław KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
56 Kramer Hanna NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
57 Kramer Emilia NIESTOWARZYSZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
58 Kraska Anastazja TC CHROBRY GŁOGÓW Żakini (2012r. - 2013r.)
59 Krupa Michał JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
60 Kubera Olek JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2012r. - 2013r.)
61 Kubicki Jan KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
62 Kundziarz Miłosz NIESTOWARZYSZONY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
63 Kuriata Bartosz ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
64 Kurpiewski Ryszard MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2010r. - 2011r.)
65 Kuśmierz Miłosz NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
66 Kuźmicka Julita NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
67 Kuźmicka Liliana NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
68 Kwaśniewska Helena JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
69 Lato Nina NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
70 Lato Aniela NIESTOWARZYSZONY Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
71 Leśniewski Krzysztof GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
72 Leśniewski Szymon GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
73 Lubowicki Antoni NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
74 Łach Szymon ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
75 Łojewski Jakub ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
76 Maleszka Antoni OŚ RACING TEAM Żak (2012r. - 2013r.)
77 Masica Ryszard KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
78 Mazur Jerzy maksymilian KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żak (2012r. - 2013r.)
79 Miąso Maciej MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
80 Michalewicz Tomasz KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
81 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
82 Miklaszewski Marcel GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
83 Minta Mateusz ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
84 Minta Piotr ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
85 Mitura Malwina GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żakini (2012r. - 2013r.)
86 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
87 Mleczek Tymoteusz MTB WALIM Żak (2012r. - 2013r.)
88 Murawski Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
89 Murawski Bartłomiej GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
90 Musiał Krystian LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Żak (2012r. - 2013r.)
91 Nastasowski Piotr ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
92 Nawalany Sebastian JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
93 Niezabitowski Igor ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
94 Oberman Damian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodzik (2010r. - 2011r.)
95 Ochenkowska Zofia WARSZTACIK KOLARSTWA GÓRSKIEGO - MARLENA BOROWSKA Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
96 Ochenkowski Franciszek WARSZTACIK KOLARSTWA GÓRSKIEGO - MARLENA BOROWSKA Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
97 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
98 Orishchenko Mykhailo NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
99 Orishchenko Olesia NIESTOWARZYSZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
100 Osiecka Kornelia ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
101 Osiecki Adam ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
102 Palimąka Jan NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
103 Pamuła Wojciech GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Żak (2012r. - 2013r.)
104 Paradowski Kajetan NIESTOWARZYSZONY Elfy Chłopcy (2020r. - 2022r.)
105 Petrovskyj Denys ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
106 Piątek Konrad LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Żak (2012r. - 2013r.)
107 Piórkowski Jakub TC CHROBRY GŁOGÓW Żak (2012r. - 2013r.)
108 Piróg Michał NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
109 Piszczek Mikołaj LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik (2010r. - 2011r.)
110 Płoszczyca Piotr UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
111 Płoszczyca Dominik UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LUDWIKOWICE Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
112 Podolska Karolina KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Żakini (2012r. - 2013r.)
113 Podolska Hanna KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
114 Połeć Tomasz MTB WALIM Żak (2012r. - 2013r.)
115 Półtorak Milena KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodziczka (2010r. - 2011r.)
116 Popenda Zuzanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
117 Proszowski Antoni UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodzik (2010r. - 2011r.)
118 Protsak Tymoteusz GVT ŚWIEBODZICE Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
119 Przylepa Szymon KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Żak (2012r. - 2013r.)
120 Ręgorowicz Antoni ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Żak (2012r. - 2013r.)
121 Rokicka Jana NIESTOWARZYSZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
122 Rokicki Aleksander NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
123 Rozmus Hanna SZKÓŁKA KOLARSKA JERZMANOWA Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
124 Ruszel Alan ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodzik (2010r. - 2011r.)
125 Ruszel Zofia ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
126 Stolarczyk Julia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
127 Surlejewski Szymon ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
128 Surma Oliwia ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
129 Sypniewicz Kacper TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik (2010r. - 2011r.)
130 Szczepankiewicz Leo KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
131 Szczepankiewicz Nikodem KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
132 Szczepańska Anna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
133 Szczepański Wojtek GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
134 Szetelnicka Helena ZIEMIA BRZESKA Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
135 Szewczak Filip NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
136 Szewczyk Hanna GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ / INVEST-PARK Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
137 Szlendak Kaja JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
138 Szlendak Karina JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
139 Tomaszewska Alicja DKC "DZIK" ŚWIDNICA Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
140 Tomaszewski Karol DKC "DZIK" ŚWIDNICA Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
141 Tomczak Jan GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
142 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Młodziczka (2010r. - 2011r.)
143 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
144 Urbacka Paweł GŁUCHOŁASKI LUDOWY KLUB KOLARSKI VICTORIA Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
145 Urbański Franciszek UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Żak (2012r. - 2013r.)
146 Wądołowska Ida NIEZRZESZONA JELENIA GÓRA Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
147 Walczak Karol WROCŁAWSKA AKADEMIA KOLARSKA Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
148 Walkowiak Kacper NIEZRZESZONY Elfy Chłopcy (2020r. - 2022r.)
149 Walkowiak Aleksander NIEZRZESZONY Elfy Chłopcy (2020r. - 2022r.)
150 Walkowiak Ignacy NIEZRZESZONY Elfy Chłopcy (2020r. - 2022r.)
151 Waniołek Mateusz NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
152 Waniołek Hanna NIESTOWARZYSZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
153 Wiązania Michał KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Junior Młodszy (2008r. - 2009r.)
154 Wiązania Jakub KS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE Młodzik (2010r. - 2011r.)
155 Wiśniewski Antoni NIEZRZESZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
156 Wrembel Szymon MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2010r. - 2011r.)
157 Wrona Błażej ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
158 Zakrzewska Maria JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
159 Zakrzewski Emil JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
160 Zaleskaya Alesia JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2012r. - 2013r.)
161 Zaleski Makar AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
162 Zaleski Bogdan AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
163 Zielewski Szymon UKKS ORIENS CHOJNÓW Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
Back to top