Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-05-25
  • event addressGrzędy

Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej 2024 #3 (Grzędy)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Grzędy

Data: 25 maja 2024

Termin zgłoszeń: 23.05.2024

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria
1 Bereżnicka Maja ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
2 Bereżnicka Tola ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
3 Drahan Franciszek KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
4 Drahan Kajetan NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
5 Drahan Ksawery NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
6 Gorczyca Franciszek AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
7 Gorczyca Zofia AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
8 Gorczyca Franciszek AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
9 Gorczyca Zofia AKADEMIA KOLARSTWA GÓRSKIEGO MARLENY BOROWSKIEJ Krasnale Dziewczęta (2018r. - 2019r.)
10 Grabowski Aleksander MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Młodzik (2010r. - 2011r.)
11 Huzarski Wiktor ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
12 Jeczeń Franciszek KKW Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
13 Konarski Antoni UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2012r. - 2013r.)
14 Litwin Adam KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
15 Maleszka Antoni OŚ RACING TEAM Żak (2012r. - 2013r.)
16 Maleszka Franciszek OŚ RACING TEAM Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
17 Milinkiewicz Bartosz WARSZTACIK KOLARSTWA GÓRSKIEGO - MARLENA BOROWSKA Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
18 Minta Piotr ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
19 Minta Mateusz ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
20 Nastasowski Piotr ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
21 Palimąka Jan NIESTOWARZYSZONY Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
22 Paradowski Kajetan NIESTOWARZYSZONY Elfy Chłopcy (2020r. - 2022r.)
23 Piróg Michał NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
24 Poschlod Patryk MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Żak (2012r. - 2013r.)
25 Pusz Urszula NIEZRZESZONA Żakini (2012r. - 2013r.)
26 Retinger Karol UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Żak (2012r. - 2013r.)
27 Rowińska Julia NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Dziewczęta (2016r. - 2017r.)
28 Stolarczyk Julia KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
29 Stolarczyk Barbara NIEZRZESZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
30 Szczepankiewicz Nikodem KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Krasnale Chłopcy (2018r. - 2019r.)
31 Szczepankiewicz Leo KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
32 Szetelnicka Helena ZIEMIA BRZESKA Młodsza Żakini (2014r. - 2015r.)
33 Szetelnicka Helena ZIEMIA BRZESKA Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
34 Walczak Karol WROCŁAWSKA AKADEMIA KOLARSKA Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
35 Waniołek Hanna NIESTOWARZYSZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
36 Waniołek Mateusz NIESTOWARZYSZONY Skrzaty Chłopcy (2016r. - 2017r.)
37 Winiarczyk Maja NIESTOWARZYSZONY Elfy Dziewczęta (2020r. - 2022r.)
38 Winiarczyk Dawid NIESTOWARZYSZONY Elfy Chłopcy (2020r. - 2022r.)
39 Wrona Błażej ŚLĘŻA SOBÓTKA BIKE ACADEMY Młodszy Żak (2014r. - 2015r.)
Back to top