Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-05-26
  • event addressZielona Góra

"Lubuskie Warte Zachodu" - Międzynarodowy Puchar Polski w kolarstwie szosowym 2024 - START WSPÓLNY (Zielona Góra)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604 062 554
e-mail: lkstrasazielonagora@gmail.com

Miejscowość: Zielona Góra

Data: 26 maja 2024

Termin zgłoszeń: 22.05.2024

Pliki do pobrania

Regulamin

Lista zapisanych zawodników:



Pokaż opłaty startowe

Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Andrzejewski Dawid KKS GOSTYŃ Młodzik
2 Arciszewska Anita NIESTOWARZYSZONY Amator Kobiety - FUN(31km)
3 Arciszewski Paweł NIEZRZESZONY / START BIAŁYSTOK Amator Mężczyźni - PRO(93km)
4 Bagrowski Adam UKS RATUSZ MASZEWO Młodzik
5 Bajdor Jan CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
6 Balawajder Joanna SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Kobiety - FUN(31km)
7 Baliński Leon UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
8 Baliński Maciej LKS BASZTA GOLCZEWO Młodzik
9 Banachewicz Patryk UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
10 Banaś Idalia SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Kobiety - FUN(31km)
11 Banaś Krzysztof SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni - FUN(31km)
12 Baranowski Jakub STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodzik
13 Baranowski Mikołaj STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Żak
14 Barczak Dawid 4 BRYGADA LOGISTYCZNA Żołnierze WP
15 Barczyk Mila CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Młodziczka
16 Bednarczyk Grzegorz RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAM Amator Mężczyźni - PRO(93km)
17 Bereźnicki Mikołaj JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik
18 Bereźnicki Kosma JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy
19 Bieniek Jakub M-GLKS KWISA LUBAŃ Junior Młodszy
20 Bieniek Wojciech M-GLKS KWISA LUBAŃ Żak
21 Biernacki Jędrzej KKS GOSTYŃ Młodzik
22 Błaszak Mateusz UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
23 Błońska Pola KS SPOŁEM Juniorka
24 Błyskoń Jan LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
25 Bojnarowicz Oliwier KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik
26 Brodawka Franciszek M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodzik
27 Buczek Julia LKS BASZTA GOLCZEWO Młodziczka
28 Bugzel Marika UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka
29 Bujwid Adam UKS RATUSZ MASZEWO Młodzik
30 Bukiel Czesław NIEZRZESZONY Amator Mężczyźni - FUN(31km)
31 Bułeczka Katarzyna KS SPOŁEM Juniorka Młodsza
32 Byra Adrianna CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Juniorka
33 Chinc Laura UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
34 Chladek Michał STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Żak
35 Chłopecki Oskar KLTC KONIN Żak
36 Choromańska Zofia LKK "WARMIA" BISKUPIEC Juniorka Młodsza
37 Chylak Mateusz LKS BASZTA GOLCZEWO Żak
38 Cierpicki Wojciech STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Junior Młodszy
39 Ciołek Magdalena KLTC KONIN Juniorka Młodsza
40 Czajkowski Mateusz LKS BASZTA GOLCZEWO Młodzik
41 Czapiewski Antoni SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik
42 Czekay Norbert LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik
43 Danielak Michał ORKIESTRA WOJSKOWA W TORUNIU Żołnierze WP
44 Dębiec Piotr SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni - PRO(93km)
45 Dmowski Paweł 12 SZCZECIŃSKA DYWIZJA ZMECHANIZOWANA Żołnierze WP
46 Dobry Konstanty KLTC KONIN Junior Młodszy
47 Domachowska Lena KKS GOSTYŃ Juniorka Młodsza
48 Domachowska Olga KKS GOSTYŃ Juniorka
49 Dragunowicz Mikołaj M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodzik
50 Drozd Patrycja 43 WOG Żołnierze WP
51 Drozd Patrycja 43WOG Żołnierze WP
52 Dutczak Rozalia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka
53 Dytko Marek SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni - PRO(93km)
54 Figurska Nadia UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
55 Filipiak Kamil UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
56 Frank Bartosz SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni - PRO(93km)
57 Frankowiak Dawid MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy
58 Frątczak Filip KLTC KONIN Junior Młodszy
59 Gaborski Wojciech SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik
60 Gawenda Bartosz STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodzik
61 Gawkowski Robert DOWÓDZTWO GENERALNE RSZ Żołnierze WP
62 Gębka Hubert CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
63 Gembalski Wiktor KKS GOSTYŃ Młodzik
64 Gęsicki Remigiusz 4 PUŁK CHEMICZNY Żołnierze WP
65 Gilicki Michał KTK KALISZ Junior Młodszy
66 Ginter Maksymilian CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
67 Głąb Kamil 12 SZCZECIŃSKA DYWIZJA ZMECHANIZOWANA Żołnierze WP
68 Głazowska Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza
69 Główka Kacper LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
70 Gonciarz Kamila CENTRUM PRZYGOTOWAŃ DO MISJI ZAGRANICZNYCH Żołnierze WP
71 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ / INVEST-PARK Junior Młodszy
72 Górlicka Anna CPDMZ Żołnierze WP
73 Gorwa Tomasz KKS GOSTYŃ Młodzik
74 Gorzkiewicz Barbara KS SPOŁEM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
75 Gromnicki Kamil ROAD-RACING.PL Amator Mężczyźni - PRO(93km)
76 Grudzińska Aleksandra UCI MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
77 Grygiel Jakub MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik
78 Guster Maciej NIESTOWARZYSZONY Żołnierze WP
79 Hartman Nadia CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Juniorka
80 Hołówko Marek BSK MIÓD KOZACKI Żołnierze WP
81 Hołówko Marek 254 KOMPANIA LEKKIEJ PIECHOTY. BIŁGORAJ Żołnierze WP
82 Huzarski Błażej KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
83 Jabłoński Mateusz KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
84 Jagiełka Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik
85 Janiak Łukasz 18. BATALION DOWODZENIA Żołnierze WP
86 Jarmowska Maja UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka
87 Jaros Natalia LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka
88 Jasionek Tadeusz NIEZRZESZONY / ELMAR TEAM Amator Mężczyźni - PRO(93km)
89 Jasudowicz Bartosz STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Młodzik
90 Jędryczka Jan KKS GOSTYŃ Junior Młodszy
91 Jocher Lena KTK KALISZ Juniorka Młodsza
92 Józwa Aleksander LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
93 Jurczyk Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA Amator Mężczyźni - PRO(93km)
94 Juszczak Igor KTK KALISZ Junior Młodszy
95 Kaczmarek Antoni MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy
96 Kalemba Lukasz SKI PKANET TEAM Amator Mężczyźni - PRO(93km)
97 Karaś Patryk LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
98 Karmelita Łukasz NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni - FUN(31km)
99 Kawalec Antonina STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka Młodsza
100 Kędzierzyński Zbigniew SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni - FUN(31km)
101 Kędzior Pola M-GLKS KWISA LUBAŃ Juniorka Młodsza
102 Kesling Tobiasz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
103 Kesner Tomasz STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Junior Młodszy
104 Kij Anna KTK KALISZ Juniorka
105 Klamut Maria KS SPOŁEM Juniorka
106 Kłoczaniuk Maciej UKS PELETON NOWA SÓL Amator Mężczyźni - PRO(93km)
107 Knapp Michał KKS GOSTYŃ Młodzik
108 Knapp Mateusz KKS GOSTYŃ Żak
109 Koc Franciszek UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
110 Kokociński Maciej LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
111 Kolańczyk Larysa CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Juniorka
112 Koleśnik Bartłomiej 12 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA / SEVEN PERCEPTUS TEAM Żołnierze WP
113 Komorowski Arkadiusz AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ Żołnierze WP
114 Konczalska Natalia UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka
115 Kopański Tomasz LKS BASZTA GOLCZEWO Junior Młodszy
116 Kopciuch Aleksandra LKS BASZTA GOLCZEWO Młodziczka
117 Kopczyk Matylda LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza
118 Korzybski Aleksander UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
119 Korzyniewski Bartosz LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
120 Kossowska Jagoda M-GLKS KWISA LUBAŃ Żakini
121 Kotarski Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
122 Kotasiński Bartosz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Młodzik
123 Kozanecka Renata 21 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWIN Żołnierze WP
124 Koziatek Szymon 12 SZCZECIŃSKA DYWIZJA ZMECHANIZOWANA Żołnierze WP
125 Krakowiak Piotr DOWÓDZTWO GENERALNE RODZAJÓW SIŁ ZBROJNYCH Żołnierze WP
126 Krawczyk Tobiasz SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni - PRO(93km)
127 Krawczyk Mateusz SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni - PRO(93km)
128 Król Radosław UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
129 Krzemiński Szymon LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
130 Książek Krzysztof DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF/3PBOT Żołnierze WP
131 Kucharski Michał 10 PUŁK SAMOCHODOWY JW 2420 Żołnierze WP
132 Kulawiak Artur 4PCHEM Żołnierze WP
133 Kupchyk Oleksandr WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
134 Kupka Karol STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Żak
135 Kur Maria UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka
136 Kurczyk Kamil NIESTOWARZYSZONY Żołnierze WP
137 Kurek Nicole UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodziczka
138 Kurlapski Mariusz 21 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO ŚWIDWIN Żołnierze WP
139 Kuświk Przemysław 16 JAROCIŃSKI BATALION REMONTU LOTNISK Żołnierze WP
140 Kuzia Krystian KKS GOSTYŃ Młodzik
141 Kuźmicki Remigiusz SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Amator Mężczyźni - PRO(93km)
142 Kwieciak Ada KTK KALISZ Juniorka Młodsza
143 Ledzion Nikola STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka Młodsza
144 Ledzion Krzysztof 12 SZCZECIŃSKA DYWIZJA ZMECHANIZOWANA/RSC Żołnierze WP
145 Lempaszak Nikodem KKS GOSTYŃ Żak
146 Leszcz Adam KLTC KONIN Młodzik
147 Leszkiewicz Błażej LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
148 Lorenc Michał SZCZEPAN BIKE / 45 WOG Żołnierze WP
149 Lutowski Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
150 Lutowski Gustaw LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
151 Łazaruk Jarosław SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni - PRO(93km)
152 Łydziński Miłosz UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
153 Łysakowski Łukasz DOWÓDZTWO GENERALNE RODZAJÓW SIŁ ZBROJNYCH Żołnierze WP
154 Machowska Kaja UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Młodziczka
155 Maćkowiak Filip LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik
156 Madejska Wiktoria LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Młodziczka
157 Majchrowski Jakub SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Amator Mężczyźni - PRO(93km)
158 Majchrzak Oliwia LKS BASZTA GOLCZEWO Juniorka Młodsza
159 Malinowski Tomasz ROAD-RACING.PL Amator Mężczyźni - PRO(93km)
160 Marciniak Amadeusz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
161 Maroszek Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
162 Martusewicz Piotr WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
163 Marzec Wiktoria UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
164 Mataczyna Robert 10 PUŁK SAMOCHODOWY JW 2420 Żołnierze WP
165 Matuszewski Marcin 18. BATALION DOWODZENIA Żołnierze WP
166 Matysiak Mikołaj MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik
167 Michalewicz Zuzanna UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
168 Migdoł Kamil NIESTOWARZYSZONY Żołnierze WP
169 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
170 Mikołajczak Oliwier MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik
171 Milan Stanisław M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodzik
172 Mitoraj Igor WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
173 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ / INVEST-PARK Junior Młodszy
174 Moszczyńska Dominika LKS TRASA ZIELONA GÓRA Amator Kobiety - FUN(31km)
175 Mrowiec Dorota STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Juniorka Młodsza
176 Myć Jolanta 18 ŁOMŻYŃSKI PUŁK LOGISTYCZNY Żołnierze WP
177 Nerlo Aurela WINSPACE WOMEN CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
178 Niedziałek Tomasz 18. BATALION DOWODZENIA Żołnierze WP
179 Niedziałek ii Tomasz 18. BATALION DOWODZENIA Żołnierze WP
180 Niemczewski Filip KTK KALISZ Junior Młodszy
181 Niewiadomski Adrian KLTC KONIN Junior Młodszy
182 Nowak Marcin SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni - PRO(93km)
183 Nowicka Michalina UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodziczka
184 Nowicki Ksawery UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Młodzik
185 Obrusiewicz Julian UKS RATUSZ MASZEWO Młodzik
186 Ogonek Łukasz NIESTOWARZYSZONY Żołnierze WP
187 Ogonek Łukasz 18 PUŁK SAPERÓW Żołnierze WP
188 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ / INVEST-PARK Junior Młodszy
189 Okrucińska Maria UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
190 Olejniczak Filip LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
191 Olender Jakub LKK "WARMIA" BISKUPIEC Junior Młodszy
192 Olszewska Helena UKS COPERNICUS TORUŃ / KLUB KOLARSKI WILKI LASKOWICE Młodziczka
193 Ostojicz Tomasz GFL COSMETICS TEAM Amator Mężczyźni - PRO(93km)
194 Paluch Jeremi M-GLKS KWISA LUBAŃ Żak
195 Pałasz Hanna LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Juniorka Młodsza
196 Pasterski Filip KLTC KONIN Junior Młodszy
197 Pasterski Filip KLTC KONIN Junior Młodszy
198 Pastor Jakub MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik
199 Paterski Marcel MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik
200 Pera Olimpia KTK KALISZ Juniorka Młodsza
201 Piasecka Klaudia KS SPOŁEM Juniorka Młodsza
202 Pietrasik Martyna KS SPOŁEM Juniorka
203 Pietrasik Kinga KS SPOŁEM Juniorka Młodsza
204 Pietrzyk Olaf KKS GOSTYŃ Młodzik
205 Pietrzykowski Przemysław CENTRUM PRZYGOTOWAŃ DO MISJI ZAGRANICZNYCH W KIELCACH Żołnierze WP
206 Pociecha Dominik SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak
207 Podgórski Filip LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
208 Polaszyk Jan MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik
209 Połap Łukasz STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Młodzik
210 Posłowski Marcel KKS GOSTYŃ Żak
211 Przewoźny Jakub MLUKS VICTORIA JAROCIN Młodzik
212 Przybyła Michał UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy
213 Przychodzeń Zofia KS SPOŁEM Młodziczka
214 Ptaszyński Kacper LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
215 Purchalak Alicja STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka
216 Pustkowiak Gabriela UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka
217 Rajewski Wiktor KKS GOSTYŃ Młodzik
218 Rejter Bartłomiej OSNIP WP Żołnierze WP
219 Retinger Karol UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Żak
220 Rogowski Marcin SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni - PRO(93km)
221 Rogoziński Grzegorz GFL COSMETICS TEAM Amator Mężczyźni - PRO(93km)
222 Rożek Antoni LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
223 Rutkowski Mateusz WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
224 Rybak Oskar CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
225 Rygielski Szymon UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
226 Rzymski Tymon LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
227 Saczuk Marcin WMKS OLSZTYN Amator Mężczyźni - PRO(93km)
228 Sadurski Łukasz 162 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY GŁOGÓW WOT Żołnierze WP
229 Sakowicz Oskar M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodzik
230 Samecka Anna KS SPOŁEM Juniorka
231 Samecka Martyna KS SPOŁEM Młodziczka
232 Sendecki Andrzej UKS PELETON NOWA SÓL Amator Mężczyźni - PRO(93km)
233 Siudek Bruno STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Żak
234 Skierkowska Natalia UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
235 Skop Paweł SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni - PRO(93km)
236 Skroński Maciej CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
237 Śledziński Jakub UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
238 Ślęzak Grzegorz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Młodzik
239 Słomka Kinga STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Juniorka Młodsza
240 Smajda Szymon M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodzik
241 Smektała Jakub KKS GOSTYŃ Młodzik
242 Smoley Antoni LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
243 Smołońska Małgorzata NIESTOWARZYSZONY Żołnierze WP
244 Sołtys Michał KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
245 Špicarová Karolína ŠPICAR TEAM FORCE Juniorka Młodsza
246 Stachowiak Wiktor KKS GOSTYŃ Młodzik
247 Stafyniak Dariusz ELMAR TEAM Amator Mężczyźni - PRO(93km)
248 Stanik Marcel LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
249 Struch Jakub 45WOG / SEVEN PERCEPTUS TEAM Żołnierze WP
250 Świątkowski Filip LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik
251 Szabla Jarosław JW 2697 BRZEG Żołnierze WP
252 Szafrański Franciszek LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
253 Szczęsny Łukasz 10 PUŁK SAMOCHODOWY JW 2420 Żołnierze WP
254 Szewczyk Mikołaj SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni - PRO(93km)
255 Szewczyk Stanisław LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
256 Sznalbel Marcin LKS BASZTA GOLCZEWO Junior Młodszy
257 Szuster Alex UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy
258 Szymkowiak Łukasz KTK KALISZ Junior Młodszy
259 Tauzowski Piotr CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
260 Tereshenko Dmytro LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
261 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ / INVEST-PARK Junior Młodszy
262 Wawrzyniak Marcin AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ Żołnierze WP
263 Wegner Kamil KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK / JW4259 Żołnierze WP
264 Wesołowski Piotr NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni - FUN(31km)
265 Weżgowiec Franciszek CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
266 Wieczorek Igor LKS BASZTA GOLCZEWO Młodzik
267 Wierzbicki Witold LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
268 Wierzycki Wit SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik
269 Witek Karolina NIESTOWARZYSZONY Żołnierze WP
270 Witomski Karol LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW / SMS ŚWIDNICA Junior Młodszy
271 Wojciechowski Marcin SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni - FUN(31km)
272 Wojciechowski Mikołaj LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
273 Wojdyła Hanna LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Żakini
274 Wojdyła Zuzanna LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Żakini
275 Wojdyła Zofia LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Młodziczka
276 Wojtczak Mariusz RANT TEAM Amator Mężczyźni - FUN(31km)
277 Wojtkowiak Dariusz VERGE96 Amator Mężczyźni - PRO(93km)
278 Wołowiec Marcel LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
279 Worona Andrzej SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni - PRO(93km)
280 Woźniak Marcin 18. BATALION DOWODZENIA Żołnierze WP
281 Woźniak Szymon SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak
282 Wrona Stanisław KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik
283 Wylazłowska Oliwia STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka
284 Zajączkowski Tymon LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik
285 Zuchalski Marek 10 PUŁK SAMOCHODOWY JW 2420 Żołnierze WP
286 Zygmunt Jonatan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
Back to top