Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-05-25
  • event addressZielona Góra

"Lubuskie Warte Zachodu" - Międzynarodowy Puchar Polski w kolarstwie szosowym 2024 - JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS (Zielona Góra)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604 062 554
e-mail: lkstrasazielonagora@gmail.com

Miejscowość: Zielona Góra

Data: 25 maja 2024

Termin zgłoszeń: 22.05.2024

Pliki do pobrania

Regulamin

Lista zapisanych zawodników:



Pokaż opłaty startowe

Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Arciszewska Anita NIESTOWARZYSZONY Amator Kobiety
2 Bajdor Jan CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
3 Baliński Leon UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
4 Banachewicz Patryk UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
5 Baranowski Mikołaj STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Żak
6 Baraś Jakub KS AGROS ZAMOŚĆ Junior Młodszy
7 Barys Ewelina NIESTOWARZYSZONA Amator Kobiety
8 Bednarczyk Grzegorz RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAM Amator Mężczyźni
9 Bereźnicki Kosma JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy
10 Bieniek Wojciech M-GLKS KWISA LUBAŃ Żak
11 Bieniek Jakub M-GLKS KWISA LUBAŃ Junior Młodszy
12 Biernacki Jędrzej
Stachowiak Wiktor
KKS GOSTYŃ
KKS Gostyń
Młodzik - Pary
13 Błaszak Mateusz UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
14 Błońska Pola KS SPOŁEM Juniorka
15 Błyskoń Jan LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
16 Bryszewski Lech BRODEX PARTY PROFESSIONAL Amator Mężczyźni
17 Buczek Julia
Kopciuch Aleksandra
LKS BASZTA GOLCZEWO
LKS BASZTA GOLCZEWO
Młodziczka - Pary
18 Budny Filip KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
19 Bułeczka Katarzyna KS SPOŁEM Juniorka Młodsza
20 Byra Adrianna CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Juniorka
21 Chinc Laura UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
22 Chladek Michał STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Żak
23 Chłopecki Oskar KLTC KONIN Żak
24 Choromańska Zofia LKK "WARMIA" BISKUPIEC Juniorka Młodsza
25 Chruścielski Paweł 152.BLP WOT KROSNO ODRZAŃSKIE Żołnierze WP
26 Chylak Mateusz LKS BASZTA GOLCZEWO Żak
27 Cierpicki Wojciech STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Junior Młodszy
28 Ciołek Magdalena KLTC KONIN Juniorka Młodsza
29 Czekay Norbert
Świątkowski Filip
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Młodzik - Pary
30 Danielak Michał ORKIESTRA WOJSKOWA W TORUNIU Żołnierze WP
31 Dedko Szymon KS AGROS ZAMOŚĆ Junior Młodszy
32 Dobry Konstanty KLTC KONIN Junior Młodszy
33 Domachowska Olga KKS GOSTYŃ Juniorka
34 Domachowska Lena KKS GOSTYŃ Juniorka Młodsza
35 Drzała Marek PATRONUS OBORNIKI ŚLĄSKIE Amator Mężczyźni
36 Dutczak Rozalia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka
37 Figurska Nadia UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
38 Filipiak Kamil UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
39 Frankowiak Dawid MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy
40 Frątczak Filip KLTC KONIN Junior Młodszy
41 Gadaj Piotr NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni
42 Gawenda Bartosz
Baranowski Jakub
STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
Młodzik - Pary
43 Gawkowski Robert DOWÓDZTWO GENERALNE RSZ Żołnierze WP
44 Gębka Hubert CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
45 Gilicki Michał KTK KALISZ Junior Młodszy
46 Ginter Maksymilian CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
47 Głazowska Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza
48 Górlicka Anna CPDMZ Żołnierze WP
49 Gorzkiewicz Barbara KS SPOŁEM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
50 Grudzińska Aleksandra UCI MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
51 Hartman Nadia CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Juniorka
52 Hibner Zofia KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Juniorka Młodsza
53 Huzarski Błażej KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
54 Jabłoński Mateusz KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
55 Jarmowska Maja UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka
56 Jasudowicz Bartosz
Bagrowski Adam
STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
UKS RATUSZ MASZEWO
Młodzik - Pary
57 Jędryczka Jan KKS GOSTYŃ Junior Młodszy
58 Jezierski Szymon UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Żak
59 Jocher Lena KTK KALISZ Juniorka Młodsza
60 Józwa Aleksander LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
61 Juszczak Igor KTK KALISZ Junior Młodszy
62 Kaczmarek Antoni MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy
63 Kądziela Rafał DG RSZ Żołnierze WP
64 Kawalec Antonina STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka Młodsza
65 Kędzior Pola M-GLKS KWISA LUBAŃ Juniorka Młodsza
66 Kesner Tomasz STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Junior Młodszy
67 Kielbasa Arkadiusz SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni
68 Klamut Maria KS SPOŁEM Juniorka
69 Knapp Michał
Pietrzyk Olaf
KKS GOSTYŃ
KKS Gostyń
Młodzik - Pary
70 Knapp Mateusz KKS GOSTYŃ Żak
71 Koc Franciszek UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
72 Kokociński Maciej LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
73 Kokowski Mateusz SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni
74 Kolańczyk Larysa CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Juniorka
75 Kopański Tomasz LKS BASZTA GOLCZEWO Junior Młodszy
76 Kopczyk Matylda LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza
77 Korzybski Aleksander UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
78 Korzyniewski Bartosz LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
79 Kossowska Jagoda M-GLKS KWISA LUBAŃ Żakini
80 Kotasiński Bartosz
Ślęzak Grzegorz
CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
CZ.K.K.S. KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Młodzik - Pary
81 Krakowiak Piotr DOWÓDZTWO GENERALNE RODAJÓW SIŁ ZBROJNYCH Żołnierze WP
82 Król Radosław UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
83 Książek Krzysztof DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF/3PBOT Żołnierze WP
84 Kucharski Michał 10 PUŁK SAMOCHODOWY JW 2420 Żołnierze WP
85 Kupchyk Oleksandr WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
86 Kupka Karol STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Żak
87 Kur Iwona 141 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY CHOSZCZNO WOT Żołnierze WP
88 Kurczyk Kamil NIESTOWARZYSZONY Żołnierze WP
89 Kwieciak Ada KTK KALISZ Juniorka Młodsza
90 Ledzion Nikola STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka Młodsza
91 Lempaszak Nikodem KKS GOSTYŃ Żak
92 Leszkiewicz Błażej LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
93 Lutowski Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
94 Lutowski Gustaw LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
95 Łydziński Miłosz UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
96 Łysakowski Łukasz DOWÓDZTWO GENERALNE RODZAJÓW SIŁ ZBROJNYCH Żołnierze WP
97 Machowska Kaja
Olszewska Helena
UKS COPERNICUS TORUŃ CCC
UKS COPERNICUS TORUŃ / KLUB KOLARSKI WILKI LASKOWICE
Młodziczka - Pary
98 Maćkowiak Filip
Jagiełka Jakub
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
Młodzik - Pary
99 Majchrzak Oliwia LKS BASZTA GOLCZEWO Juniorka Młodsza
100 Marciniak Amadeusz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
101 Maroszek Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
102 Martusewicz Piotr WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
103 Marzec Wiktoria UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
104 Mataczyna Robert 10 PUŁK SAMOCHODOWY JW 2420 Żołnierze WP
105 Matysiak Mikołaj
Maciejewski Michał
MLUKS VICTORIA JAROCIN
MLUKS VICTORIA JAROCIN
Młodzik - Pary
106 Michalewicz Zuzanna UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
107 Migdoł Kamil GLIWICE Żołnierze WP
108 Mikołajczak Oliwier
Paterski Marcel
MLUKS VICTORIA JAROCIN
MLUKS VICTORIA JAROCIN
Młodzik - Pary
109 Mikołajczak Oliwia KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Juniorka Młodsza
110 Milan Stanisław
Brodawka Franciszek
M-GLKS KWISA LUBAŃ
M-GLKS KWISA LUBAŃ
Młodzik - Pary
111 Mitoraj Igor WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
112 Mrowiec Dorota STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Juniorka Młodsza
113 Nerlo Aurela WINSPACE WOMEN CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
114 Niemczewski Filip KTK KALISZ Junior Młodszy
115 Niewiadomski Adrian KLTC KONIN Junior Młodszy
116 Nowakowski Krzysztof ROAD-RACING.PL Amator Mężczyźni
117 Obrusiewicz Julian
Bujwid Adam
UKS RATUSZ MASZEWO
UKS RATUSZ MASZEWO
Młodzik - Pary
118 Ogonek Łukasz NIESTOWARZYSZONY Żołnierze WP
119 Okrucińska Maria UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
120 Okrucińska Maria UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
121 Olender Jakub LKK "WARMIA" BISKUPIEC Junior Młodszy
122 Paluch Jeremi M-GLKS KWISA LUBAŃ Żak
123 Pałasz Hanna LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Juniorka Młodsza
124 Pasterski Filip KLTC KONIN Junior Młodszy
125 Pastor Jakub
Grygiel Jakub
MLUKS VICTORIA JAROCIN
MLUKS VICTORIA JAROCIN
Młodzik - Pary
126 Pera Olimpia KTK KALISZ Juniorka Młodsza
127 Piasecka Klaudia KS SPOŁEM Juniorka Młodsza
128 Pietrasik Martyna KS SPOŁEM Juniorka
129 Pietrasik Kinga KS SPOŁEM Juniorka Młodsza
130 Pociecha Dominik SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak
131 Podgórski Filip LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
132 Posłowski Marcel KKS GOSTYŃ Żak
133 Przewoźny Jakub
Polaszyk Jan
MLUKS VICTORIA JAROCIN
MLUKS VICTORIA JAROCIN
Młodzik - Pary
134 Przybyła Michał UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy
135 Przychodzeń Zofia
Samecka Martyna
KS SPOŁEM
KS SPOŁEM
Młodziczka - Pary
136 Ptaszyński Kacper LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
137 Purchalak Alicja STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka
138 Pustkowiak Gabriela UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka
139 Rajewski Wiktor
Gorwa Tomasz
KKS GOSTYŃ
KKS Gostyń
Młodzik - Pary
140 Retinger Karol UKS "STOBRAWA" KLUCZBORK Żak
141 Rożek Antoni LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
142 Rudnicki Bartosz 1 BATALION ŁĄCZNOŚCI / 1 DYWIZJA PIECHOTY LEGIONÓW Żołnierze WP
143 Rutkowski Mateusz WMKS OLSZTYN Junior Młodszy
144 Rybak Oskar CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
145 Rygielski Szymon UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
146 Rzymski Tymon LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
147 Sadurski Łukasz 162 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY GŁOGÓW WOT Żołnierze WP
148 Sakowicz Oskar
Smajda Szymon
M-GLKS KWISA LUBAŃ
M-GLKS KWISA LUBAŃ
Młodzik - Pary
149 Samecka Anna KS SPOŁEM Juniorka
150 Siudek Bruno STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Żak
151 Skierkowska Natalia UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
152 Skroński Maciej CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
153 Skupin Maciej KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
154 Skupin Wojciech KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
155 Śledziński Jakub UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
156 Słomka Kinga STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Juniorka Młodsza
157 Smoley Antoni LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
158 Sołtys Michał KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
159 Špicarová Karolína ŠPICAR TEAM FORCE Juniorka Młodsza
160 Stanik Marcel LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
161 Szafraniec Kacper
Dragunowicz Mikołaj
M-GLKS KWISA LUBAŃ
M-GLKS KWISA LUBAŃ
Młodzik - Pary
162 Szafrański Franciszek LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
163 Szczęsny Łukasz 10 PUŁK SAMOCHODOWY Żołnierze WP
164 Szewczyk Mikołaj SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni
165 Szewczyk Stanisław LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
166 Sznalbel Marcin LKS BASZTA GOLCZEWO Junior Młodszy
167 Sznaubel Bartosz LKS BASZTA GOLCZEWO Junior Młodszy
168 Szuster Alex UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy
169 Szychowiak Mikołaj NIEZRZESZONY Amator Mężczyźni
170 Szymkowiak Łukasz KTK KALISZ Junior Młodszy
171 Tauzowski Piotr CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
172 Tereshenko Dmytro LKS TRASA ZIELONA GÓRA Żak
173 Tomala Radosław SEVEN PERCEPTUS TEAM Amator Mężczyźni
174 Tomkowiak Kamil KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
175 Wenc Agata NIESTOWARZYSZONY Amator Kobiety
176 Weżgowiec Franciszek CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Junior Młodszy
177 Wieczorek Igor
Czajkowski Mateusz
LKS BASZTA GOLCZEWO
LKS BASZTA GOLCZEWO
Młodzik - Pary
178 Witomski Karol LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW / SMS ŚWIDNICA Junior Młodszy
179 Wojdyła Hanna LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Żakini
180 Wojdyła Zuzanna LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG Żakini
181 Wołowiec Marcel LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
182 Woźniak Marcin 18. BATALION DOWODZENIA Żołnierze WP
183 Woźniak Szymon SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak
184 Wrona Stanisław
Bojnarowicz Oliwier
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
Młodzik - Pary
185 Wylazłowska Oliwia STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka
186 Zuchalski Marek 10 PUŁK SAMOCHODOWY JW 2420 Żołnierze WP
187 Zygmunt Jonatan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
Back to top