Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-05-19
  • event addressDobromierz

Puchar Polski w kolarstwie szosowym - START WSPÓLNY (Dobromierz)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604164658
e-mail: mateusz.rosiak@interia.eu

Miejscowość: Dobromierz

Data: 19 maja 2024

Termin zgłoszeń: 15.05.2024

Lista zapisanych zawodników:



Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Andrzejewski Ksawery KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKA Junior Młodszy
2 Baliński Leon UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
3 Banachewicz Patryk UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
4 Bärnthaler Sarah WHEEL DIVAS Kobiety Open (Orliczka + Elita)
5 Bereźnicki Kosma JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy
6 Bereźnicki Mikołaj JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Młodzik MMM (LUB+DLS)
7 Biczyk Konrad LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior Młodszy
8 Bieniek Jakub M-GLKS KWISA LUBAŃ Junior Młodszy
9 Bilski Michał TC CHROBRY GŁOGÓW Junior Młodszy
10 Błaszak Mateusz UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior Młodszy
11 Błażowski Bartosz MOTO JELCZ-LASKOWICE / STELWELD Junior
12 Błyskoń Jan LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
13 Bojnarowicz Oliwier KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik MMM (LUB+DLS)
14 Brodawka Franciszek M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodzik MMM (LUB+DLS)
15 Bruckner Filip REXONIX KOVO PRAHA Junior
16 Bugzel Marika UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka
17 Bułeczka Katarzyna KS SPOŁEM ŁÓDŹ CENTRAL Juniorka Młodsza
18 Byra Adrianna CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Juniorka
19 Cebula Adrian LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior
20 Chinc Laura UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
21 Chojnacka Karolina TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
22 Choromańska Zofia LKK "WARMIA" BISKUPIEC Juniorka Młodsza
23 Cierpicki Wojciech STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Junior Młodszy
24 Ciołek Magdalena KLTC KONIN Juniorka Młodsza
25 Ciomperlik Roksana LKS ZIEMIA OPOLSKA Juniorka Młodsza
26 Czarna Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka
27 Czekay Norbert LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik MMM (LUB+DLS)
28 Czekay Wiktor LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior
29 Dąbrowski Marcin ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
30 Dobrosielski Maciej KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW Junior Młodszy
31 Dobrosielski Mateusz KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW Junior Młodszy
32 Dobry Konstanty KLTC KONIN Junior Młodszy
33 Domachowska Olga KKS GOSTYŃ Juniorka
34 Domachowska Lena KKS GOSTYŃ Juniorka Młodsza
35 Dragunowicz Mikołaj M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodzik MMM (LUB+DLS)
36 Drozdowski Adam MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE Junior Młodszy
37 Dubieniecka Julia M-GLKS KWISA LUBAŃ Juniorka Młodsza
38 Dulęba Igor ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
39 Dutczak Rozalia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka
40 Figurska Nadia UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
41 Filipiak Kamil UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy
42 Florek Jakub ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX Junior
43 Fomin Kirill TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik MMM (LUB+DLS)
44 Frankowiak Dawid MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy
45 Frątczak Filip KLTC KONIN Junior Młodszy
46 Gacek Natalia MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE Juniorka Młodsza
47 Gilicki Michał KTK KALISZ Junior Młodszy
48 Gładosz Igor LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Junior Młodszy
49 Głazowska Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza
50 Główka Kacper LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik MMM (LUB+DLS)
51 Gniuchowski Bogusław ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
52 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Junior Młodszy
53 Góra Roch GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ Junior Młodszy
54 Gorzkiewicz Barbara KS SPOŁEM ŁÓDŹ Kobiety Open (Orliczka + Elita)
55 Groszewska Agata ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
56 Hartman Nadia CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Juniorka
57 Hibner Zofia KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Juniorka Młodsza
58 Hradisky Zdenek BRILON RACING TEAM MB Junior
59 Huczkowska Diana KRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D Kobiety Open (Orliczka + Elita)
60 Ilski Szymon UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior
61 Jabłoński Mateusz KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Junior Młodszy
62 Jagiełka Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik MMM (LUB+DLS)
63 Jakubowski Gracjan MOTO JELCZ-LASKOWICE / STELWELD Junior
64 Janout Jan ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR Junior
65 Januszewicz Karolina KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH Młodziczka MMM (LUB+DLS)
66 Jaros Natalia LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodziczka MMM (LUB+DLS)
67 Jędryczka Jan KKS GOSTYŃ Junior Młodszy
68 Jocher Lena KTK KALISZ Juniorka Młodsza
69 Juszczak Igor KTK KALISZ Junior Młodszy
70 Kaczmarek Antoni MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy
71 Kapała Maja MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE Juniorka Młodsza
72 Karaś Patryk LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik MMM (LUB+DLS)
73 Kawalec Antonina STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka Młodsza
74 Kaźmierczak Paweł KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior
75 Kędzior Pola M-GLKS KWISA LUBAŃ Juniorka Młodsza
76 Kesling Tobiasz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik MMM (LUB+DLS)
77 Kesner Tomasz STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Junior Młodszy
78 Kiedos Krystian MLKS WIELUŃ Junior Młodszy
79 Kielin Jakub MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE Junior
80 Kiełbaska Natan UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy
81 Kij Anna KTK KALISZ Juniorka
82 Kobyłka Maria LKS ZIEMIA OPOLSKA Juniorka Młodsza
83 Koc Franciszek UKS COPERNICUS TORUŃ Junior Młodszy
84 Kolańczyk Larysa CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Juniorka
85 Kolasińska Gabriela LKS BASZTA GOLCZEWO Juniorka Młodsza
86 Kołodziej Jakub GKK OPTY-MAZOWSZE Junior Młodszy
87 Konefał Jakub MOTO JELCZ-LASKOWICE / STELWELD Junior
88 Kopański Tomasz LKS BASZTA GOLCZEWO Junior Młodszy
89 Kopczyk Matylda LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza
90 Kopowska Roksana ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
91 Kopowska Julia ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
92 Korzybski Aleksander UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy
93 Korzyniewski Bartosz LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
94 Kot Bartłomiej KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik MMM (LUB+DLS)
95 Kotarski Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik MMM (LUB+DLS)
96 Kowalska Klaudia STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Kobiety Open (Orliczka + Elita)
97 Kozak Kacper MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior
98 Kożyczak Marcel VELO TALENT CYCLING TEAM Junior
99 Kręcisz Bartłomiej ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
100 Król Radosław UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
101 Krzemiński Szymon LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik MMM (LUB+DLS)
102 Krześlak Natalia TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
103 Kucharczyk Aleksander LUKS TRÓJKA PIASECZNO Junior
104 Kur Maria UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka
105 Kurland Albert ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX Junior
106 Kusiak Jakub M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodzik MMM (LUB+DLS)
107 Kwieciak Ada KTK KALISZ Juniorka Młodsza
108 Lamorski Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Młodzik MMM (LUB+DLS)
109 Lechner Corinna WHEEL DIVAS TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
110 Ledzion Nikola STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW Juniorka Młodsza
111 Legaszewska Maria KLUB SPORTOWY GVT Kobiety Open (Orliczka + Elita)
112 Legieć Mikołaj UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy
113 Leszkiewicz Błażej LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
114 Lipieta Paulina MLKS WIELUŃ Juniorka
115 Lorkowska Patrycja TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
116 Lutowski Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
117 Łapiński Igor LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik MMM (LUB+DLS)
118 Łojek Amelia GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Juniorka
119 Łojewski Jakub KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik MMM (LUB+DLS)
120 Łukaszewska Nadia ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
121 Łydziński Miłosz UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
122 Maćkowiak Filip LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik MMM (LUB+DLS)
123 Majchrzak Oliwia LKS BASZTA GOLCZEWO Juniorka Młodsza
124 Majkowska Julia MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka
125 Małys Mikołaj MOTO JELCZ-LASKOWICE / STELWELD Junior Młodszy
126 Marek Kinga TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
127 Maroszek Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
128 Marynka Fabian KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Junior Młodszy
129 Marzec Wiktoria UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
130 Matuła Alicja MAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW JUNIOR TEAM Juniorka
131 Michalewicz Zuzanna UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Juniorka Młodsza
132 Miklaszewski Adrian GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ / INVEST-PARK Junior Młodszy
133 Milan Stanisław M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodzik MMM (LUB+DLS)
134 Mitura Mateusz GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ / INVEST-PARK Junior Młodszy
135 Nerlo Aurela WINSPACE WOMEN CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
136 Niemczewski Filip KTK KALISZ Junior Młodszy
137 Niewiadomski Adrian KLTC KONIN Junior Młodszy
138 Nitschmann Clara sophie WHEEL DIVAS Kobiety Open (Orliczka + Elita)
139 Okarmus Oliwier GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ / INVEST-PARK Junior Młodszy
140 Olejniczak Filip LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik MMM (LUB+DLS)
141 Olender Jakub LKK "WARMIA" BISKUPIEC Junior Młodszy
142 Owadzień Dorota LUKS "DWÓJKA" STRYKÓW / PROGROUP DANIELO Juniorka Młodsza
143 Pacholec Jakub MLKS WIELUŃ Junior Młodszy
144 Pankowiak Tomasz MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior
145 Pasterski Filip KLTC KONIN Junior Młodszy
146 Paziewski Krzysztof KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Junior Młodszy
147 Pera Olimpia KTK KALISZ Juniorka Młodsza
148 Petr Miňovský BRILON RACING TEAM Junior
149 Petrovskyj Denys KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik MMM (LUB+DLS)
150 Piasecka Klaudia KS SPOŁEM ŁÓDŹ CENTRAL Juniorka Młodsza
151 Pietrasik Kinga KS SPOŁEM ŁÓDŹ CENTRAL Juniorka Młodsza
152 Pietrzak Julia MLKS WIELUŃ Juniorka
153 Pilarski Szymon TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik MMM (LUB+DLS)
154 Piszczek Mikołaj LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik MMM (LUB+DLS)
155 Pniewska Zuzanna ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
156 Podgórski Filip LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
157 Pranczke Antoni GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Junior Młodszy
158 Przybyła Michał UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy
159 Ptaszyński Kacper LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy
160 Purnoch Matyas REXONIX KOVO PRAHA Junior
161 Pustkowiak Gabriela UKS RATUSZ MASZEWO Juniorka
162 Pyszora Małgorzata ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR Juniorka Młodsza
163 Radkiewicz Dawid LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior
164 Reca Tomasz GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Junior
165 Rostkowski Maciej LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW / SMS ŚWIDNICA Junior
166 Rudyk Jakub MOTO JELCZ-LASKOWICE / STELWELD Junior
167 Ruszel Alan KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik MMM (LUB+DLS)
168 Rygielski Szymon UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
169 Rzepka Jan LKS ZIEMIA OPOLSKA Junior
170 Sadowski Alan LUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE Junior Młodszy
171 Saganowska Żaklina UKS 9 -TEAM BYDGOSZCZ Juniorka
172 Sajko Franciszek KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Junior
173 Sakowicz Oskar M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodzik MMM (LUB+DLS)
174 Serafin Olivier KLUB KOLARSKI ZIEMIA DARŁOWSKA Junior Młodszy
175 Sielski Gracjan ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
176 Skierkowska Natalia UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Juniorka Młodsza
177 Skupin Maciej KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
178 Skupin Wojciech KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
179 Śledziński Jakub UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
180 Słomka Kinga STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Juniorka Młodsza
181 Smajda Szymon M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodzik MMM (LUB+DLS)
182 Smoley Antoni LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
183 Smoliński Paweł KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW Junior Młodszy
184 Stańczak Filip LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Młodzik MMM (LUB+DLS)
185 Staniek Emilia TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
186 Staniewski Wiktor UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK. Junior
187 Stanik Marcel LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
188 Starzyk Olaf KOLARSKI KLUB SPORTOWY CIECHANÓW Junior Młodszy
189 Stedry Adam REXONIX KOVO PRAHA Junior
190 Stelczyk Jan MOTO JELCZ-LASKOWICE / STELWELD Junior
191 Stelczyk Stanisław MOTO JELCZ-LASKOWICE / STELWELD Junior Młodszy
192 Stepnowska Magda LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza
193 Świątkowski Filip LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Młodzik MMM (LUB+DLS)
194 Sypniewicz Kacper TC CHROBRY GŁOGÓW Młodzik MMM (LUB+DLS)
195 Szafraniec Kacper M-GLKS KWISA LUBAŃ Młodzik MMM (LUB+DLS)
196 Szmidt Franciszek UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy
197 Sznalbel Marcin LKS BASZTA GOLCZEWO Junior Młodszy
198 Sznaubel Bartosz LKS BASZTA GOLCZEWO Junior
199 Szulc Mateusz UKS 9 -TEAM BYDGOSZCZ Junior Młodszy
200 Szuster Alex UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy
201 Szwaber Maciej MOTO JELCZ-LASKOWICE / STELWELD Junior Młodszy
202 Szylko Kornelia MIEJSKI KLUB SPORTOWY POLKOWICE Młodziczka MMM (LUB+DLS)
203 Szymkowiak Łukasz KTK KALISZ Junior Młodszy
204 Terman Adam GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Junior Młodszy
205 Tomczak Barbara GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ / INVEST-PARK Młodziczka MMM (LUB+DLS)
206 Tomczak Piotr GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ / INVEST-PARK Junior Młodszy
207 Tomkowiak Kamil KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior Młodszy
208 Tułacz Maja UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK Juniorka Młodsza
209 Vareljan Artur ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX Junior
210 Węgrzyn Monika TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
211 Wierzbicki Witold LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik MMM (LUB+DLS)
212 Witomski Karol LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW / SMS ŚWIDNICA Junior Młodszy
213 Włodarczyk Julia TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Kobiety Open (Orliczka + Elita)
214 Wojciechowski Mikołaj LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik MMM (LUB+DLS)
215 Wołowiec Marcel LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Junior Młodszy
216 Wróbel Maciej MLKS WIELUŃ Junior Młodszy
217 Wróblewski Denis BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy
218 Wrona Stanisław KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Młodzik MMM (LUB+DLS)
219 Wudniak Julia UKS 9 -TEAM BYDGOSZCZ Kobiety Open (Orliczka + Elita)
220 Zajączkowski Tymon LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik MMM (LUB+DLS)
221 Zawadzki Kayetan MOTO JELCZ-LASKOWICE / STELWELD Junior Młodszy
222 Zelcer Bartosz ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy
223 Zielińska Lena GKK OPTY-MAZOWSZE Juniorka Młodsza
224 Zygmunt Jonatan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy
Back to top