Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo
event single
  • event time 2024-06-15
  • event addressSłubice

V Słubicka Czasówka - III Memoriał Grzegorza Leśkiewicza (Słubice)

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
e-mail: krzysztofmurdza@wp.pl

Miejscowość: Słubice

Data: 15 czerwca 2024

Termin zgłoszeń: 13.06.2024

Pliki do pobrania

Regulamin

Lista zapisanych zawodników:



Pokaż opłaty startowe

Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Adamek Aneta NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
2 Adamkiewicz Hubert MEDLOOK-SGS CYCLING TEAM Dystans główny (8500m)
3 Andrzejewska Aneta ROWEROWY DRZECIN Dystans główny (8500m)
4 Bartoszek Zofia NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
5 Bendziński Mateusz NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
6 Bilski Marcin BARBER SHOP KINIU Dystans główny (8500m)
7 Cała Nadia NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
8 Ceglewski Michał AMG CYBINKA TEAM Dystans główny (8500m)
9 Ceglewski Zbigniew NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
10 Czarnuch Igor NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
11 Dach Piotr ROWEROWY RZEPIN Dystans główny (8500m)
12 Dębiec Iga NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
13 Drozdowski Zbyszek ROWEROWY RZEPIN Dystans główny (8500m)
14 Dydak Piotr NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
15 Filipiak Marcel UKS BIZON BIEGANÓW Dystans główny (8500m)
16 Gabrysz Agnieszka AGA TEAM MTB Dystans główny (8500m)
17 Gawryluk Martyna
Gawryluk Adrian
ROWEROWY RZEPIN
Rowerowy Rzepin
Dystans główny (8500m) - para MIX
18 Gil Dariusz NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
19 Grzebinoga Monika BRZESZCZE Dystans główny (8500m)
20 Grzebinoga Sabina
Grzebinoga Michał
BRZESZCZE
Brzeszcze
Dystans główny (8500m) - para MIX
21 Jasionek Tadeusz ELMAR TEAM Dystans główny (8500m)
22 Józefiak Aleksander UKS BIZON BIEGANÓW Dystans krótki (1000 m) - dzieci
23 Kaim Fabian NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
24 Karczyński Marcin NIEZRZESZONY Dystans główny (8500m)
25 Kazimierczak Bożena NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
26 Komenda Oliwier UKS BIZON BIEGANÓW Dystans główny (8500m)
27 Korecka Maja NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
28 Kozinoga Kamila STUDIO TRENINGOWE KAMILA KOZINOGA Dystans główny (8500m)
29 Kozłowski Jan NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
30 Kozłowski Igor UKS BIZON BIEGANÓW Dystans główny (8500m)
31 Krauz Denis UKS BIZON BIEGANÓW Dystans główny (8500m)
32 Lenczewski Sebastian SŁUBICE Dystans główny (8500m)
33 Maroszek Jakub LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE Dystans główny (8500m)
34 Maroszek Marek NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
35 Mejza Mateusz NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
36 Mejza Piotr NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
37 Murdza Michał ZAHNKLINIK SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans krótki (1000 m) - dzieci
38 Murdza Adam ZAHNKLINIK SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans główny (8500m)
39 Murdza Krzysztof
Fink Izabela
ZAHNKLINIK SŁUBICE CYCLING TEAM
Zahnklinik Słubice Cycling Team
Dystans główny (8500m) - para MIX
40 Nawłoka Mateusz NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
41 Nawłoka Maja NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
42 Nowaczewska Emilia ROWEROWY DRZECIN Dystans krótki (1000 m) - dzieci
43 Nowaczewska Ilona ROWEROWY DRZECIN Dystans główny (8500m)
44 Nowaczewski Maciej ROWEROWY DRZECIN Dystans główny (8500m)
45 Nowaczewski Dominik ROWEROWY DRZECIN Dystans krótki (1000 m) - dzieci
46 Nowak Antoni EL-KIBA TEAM SŁUBICE Dystans główny (8500m)
47 Nowicki Kryspin ZAHNKLINIK SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans główny (8500m)
48 Olech Piotr UKS BIZON BIEGANÓW Dystans główny (8500m)
49 Olesiak Daniel ROWEROWY RZEPIN Dystans główny (8500m)
50 Ostojski Arkadisz FSD SPORT Dystans główny (8500m)
51 Osuchowski Jakub NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
52 Piekarski Maciej NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
53 Piekarski Konstanty NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
54 Piekarski Bruno NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
55 Płaskota Krzysztof INEOS GRENADIERS Dystans główny (8500m)
56 Podburaczyńska Pola NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
57 Podburaczyński Szymon NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
58 Przybysz Brunon NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
59 Przysiwek Piotr
Matysiak Agnieszka
AGATRI
AGATri
Dystans główny (8500m) - para MIX
60 Romanowski Damian NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
61 Rosiak Tomasz UKS BIZON BIEGANÓW Dystans główny (8500m)
62 Sieczkowska Elżbieta NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
63 Skwarczyński Adama DRZECIN Dystans krótki (1000 m) - dzieci
64 Skwarczyński Mieszko DRZECIN Dystans główny (8500m)
65 Skwarczyński Cezary DRZECIN Dystans krótki (1000 m) - dzieci
66 Słomka Wojciech NASZE SŁUBICE PL Dystans główny (8500m)
67 Staszewski Przemek NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
68 Stawarski Jonatan I LOVE SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans główny (8500m)
69 Szubert Zuzanna NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
70 Szydłak Maciej NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
71 Szymkowiak Krzysztof NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
72 Taraszczuk Adam
Taraszczuk Agata
GRUPA SKG
Grupa SKG
Dystans główny (8500m) - para MIX
73 Taraszczuk Adam GRUPA SKG Dystans główny (8500m)
74 Trelko Emiliusz NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
75 Trzmielewski Grzegorz NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
76 Wilczyński Szymon NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
77 Wilczyński Norbert NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
78 Winiarski Mariusz ZAHNKLINIK SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans główny (8500m)
79 Wójcicki Mariusz KOKODA Dystans główny (8500m)
80 Wojczyński Michał NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
81 Wojtowicz Ksawery NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
82 Zalisz Piotr ZAHNKLINIK SŁUBICE CYCLING TEAM Dystans główny (8500m)
83 Żejmo Czesław NIESTOWARZYSZONY Dystans główny (8500m)
84 Żejmo Dorian NIESTOWARZYSZONY Dystans krótki (1000 m) - dzieci
85 Ziemba Igor UKS BIZON BIEGANÓW Dystans główny (8500m)
Back to top