Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: + 48 501 536 785
e-mail: klifklub@wp.pl

Miejscowość: Władysławowo-Cetniewo

Data: 11 grudnia 2022

Termin zgłoszeń: 07 grudnia 2022

Pliki do pobrania

Regulamin

Dodaj zawodnika


(RRRR-MM-DD)

Lista zapisanych zawodników:



Pokaż opłaty startowe

Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Adaszak Ksawery AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
2 Antkowiak Jakub CST ACCENT MTB TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
3 Augustyniak Aniela GRUPA KOLARSKA GLIWICE Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
4 Baliński Leon UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
5 Banach Robert NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
6 Bartnik Kacper ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior (2005r. - 2006r.)
7 Bartolewski Wojciech NIEZRZESZONY ECOCOLOR.PL Masters III (1959r. - 1968r.)
8 Bereźnicki Kosma JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
9 Bereźnicki Piotr JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Masters II (1969r. - 1978r.)
10 Bereźnicki Mikołaj JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
11 Bielowicz Marek BST-BANACHSPORTTEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
12 Biłyk Antoni KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior (2005r. - 2006r.)
13 Błyskoń Jan LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
14 Brożyna Maksymilian KKS SPORTOWIEC PIŁA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
15 Brzeziok Wioleta LIV FENIKS CYCLING TEAM Amator Kobiety
16 Budzyńska Paula NIEZRZESZONA / CYCLO KWIDZYŃ Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
17 Bujwid Adam SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2009r. - 2010r.)
18 Bychowski Bartosz COS OPO CETNIEWO WŁADYSŁAWOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
19 Bylewski Michał KK SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
20 Charczuk Arkadiusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
21 Chodyna Borys BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
22 Chyliński Adam BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
23 Chyła Michał BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
24 Ciborowski Nataniel UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
25 Ciecieręga Jacek DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF Masters II (1969r. - 1978r.)
26 Cierpicki Wojciech KK SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
27 Cieślik Tomasz BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
28 Czapiewski Antoni SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
29 Czarna Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
30 Czarnota Bogdan PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
31 Czekay Wiktor KK SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
32 Dargas Adam MLKS BASZTA BYTÓW Masters II (1969r. - 1978r.)
33 Diks Daniel MLKS BASZTA BYTÓW Masters I (1979r. - 1988r.)
34 Domin Krzysztof KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
35 Doroszkiewicz Andrzej NIEZRZESZONY Masters I (1979r. - 1988r.)
36 Dorszyński Joahim MLKS BASZTA BYTÓW Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
37 Dutczak Rozalia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka (2005r. - 2006r.)
38 Filipiak Kamil UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
39 Florczak Lena antonina BELTA TEAM GDAŃSK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
40 Frankowiak Dawid MLUKS VICTORIA JAROCIN Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
41 Frydrychowicz Piotr XTRACK.COM Masters II (1969r. - 1978r.)
42 Frydrychowicz Jacek XTRACK.COM Masters I (1979r. - 1988r.)
43 Gaborska Anna SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
44 Gajdek Tymoteusz KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Żak (2011r. - 2012r.)
45 Gajdzik Julia JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
46 Gajdzik Piotr JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Masters II (1969r. - 1978r.)
47 Gajdzik Sławomira JURA BIKE CZĘSTOCHOWA Masters Kobiety (1993r. i starsze)
48 Galiński Patryk BST Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
49 Gasztkowski Jakub NIEZRZESZONY TRITON KONIN Masters I (1979r. - 1988r.)
50 Gdula Krzysztof PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
51 Gierczak Krzysztof ZRYW BUSZKOWICZKI Masters III (1959r. - 1968r.)
52 Gil Mariusz STOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
53 Gniech Monika VO2MAX MTB TEAM Amator Kobiety
54 Gogol Piotr TC CHROBRY GŁOGÓW Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
55 Goliwąs Stanisław UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
56 Golonko Ignacy UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
57 Gosławski Antoni BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
58 Gromada Tatiana PHO3NIX CYCLING TEAM Juniorka (2005r. - 2006r.)
59 Grządziel Karol UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
60 Grzempa Jan SPECIALIZED BIELSKO Masters I (1979r. - 1988r.)
61 Gwóźdź Nikodem GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
62 Helman Tomasz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Masters I (1979r. - 1988r.)
63 Hinz Sebastian ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
64 Hryniewski Wojciech BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
65 Jabłoński Kacper ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior (2005r. - 2006r.)
66 Jackowiak Jan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
67 Jakubowski Dominik KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI. DRUŻYNA DZIKI TEAM KWIDZYN Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
68 Jarosiewicz Michal BST BANACH SPORT TEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
69 Jarzebowski Szymon SYRENKA CX Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
70 Jaworski Adam SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE Żak (2011r. - 2012r.)
71 Jedynak Dominik DOMIN SPORT Junior (2005r. - 2006r.)
72 Jeka Stanisław KLIF TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
73 Jona Dawid GRUPA KOLARSKA GLIWICE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
74 Jurach Bartosz KK SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
75 Juziuk Marcel BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
76 Kaiser Andrzej STOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
77 Kamiński Szymon TREK GDYNIA Żak (2011r. - 2012r.)
78 Kamiński Radosław NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
79 Karcz Kinga GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
80 Karpińska Karolina MLKS BASZTA BYTÓW Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
81 Karpiński Marcin MLKS BASZTA BYTÓW Masters I (1979r. - 1988r.)
82 Kasprowicz Aleksander ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
83 Katolo Krzysztof SYRENKA CX Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
84 Kazimierowicz Konrad TC CHROBRY GŁOGÓW Junior (2005r. - 2006r.)
85 Kędzierski Igor UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
86 Kiełbaska Natan UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
87 Klaczkowski Mikołaj KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Młodzik (2009r. - 2010r.)
88 Klaczkowski Borys KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
89 Kobylinski Szymon RONDO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
90 Koc Antoni UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Żak (2011r. - 2012r.)
91 Koc Franciszek UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Młodzik (2009r. - 2010r.)
92 Kocur Franciszek UKS AVATAR Junior (2005r. - 2006r.)
93 Kocur Stanisław UKS AVATAR Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
94 Koniuszewski Bartosz WINAAR CX! Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
95 Kostecki Patryk UKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
96 Kostkowski Joachim WMKS OLSZTYN Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
97 Kowalczyk Wojciech KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIK TEAM KWIDZYN Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
98 Kowalczyk Mariusz MIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER Masters III (1959r. - 1968r.)
99 Kozdraś Liliana JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2011r. - 2012r.)
100 Kozdraś Hanna JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
101 Krajnik Oskar G.K. "GRYF TCZEW" Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
102 Krawiec Piotr NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
103 Król Paweł WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Masters I (1979r. - 1988r.)
104 Krukowski Bartosz MLKS BASZTA BYTÓW Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
105 Kruszewski Dawid BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
106 Kruszewski Adam BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
107 Krzystała Zuzanna PHO3NIX CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
108 Krzywy Krzysztof NIEZRZESZONY CYCLING PLANET Masters II (1969r. - 1978r.)
109 Kubica Wiktor UKKS IMIELIN TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
110 Kubicz Maciej NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
111 Kucharska Antonina BELTA TEAM GDAŃSK Młodziczka (2009r. - 2010r.)
112 Kujawa Igor GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
113 Kukowski Maciej UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Młodzik (2009r. - 2010r.)
114 Kupczak Paweł NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
115 Kupski Łukasz K.S KLIF CHŁAPOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
116 Kuptz Filip BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
117 Laskowski Hubert MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
118 Latoszek Marcin QUEST TEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
119 Legieć Mikołaj UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
120 Linowski Mikołaj MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
121 Lorkowska Patrycja TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
122 Lutowski Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
123 Łodej Janusz AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Masters II (1969r. - 1978r.)
124 Łodej Leon AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
125 Łuków Antoni MGLKS BŁĘKITNI CLAREX KOZIEGŁOWY Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
126 Łuków Jan MGLKS BŁĘKITNI CLAREX KOZIEGŁOWY Junior (2005r. - 2006r.)
127 Macios Nadia LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
128 Majchrowski Jakub SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
129 Majkowska Julia MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
130 Marciniak Miłosz KK SPORTOWIEC PIŁA Junior (2005r. - 2006r.)
131 Marks Filip UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żak (2011r. - 2012r.)
132 Maszkowski Mateusz MEDISEPT MAYDAY TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
133 Maszota Marcin K. S. KLIF CHŁAPOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
134 Merda Zuzanna MLKS BASZTA BYTÓW Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
135 Michalak Dominik STOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
136 Mielewski Jakub ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
137 Mikler Bartosz VICTORIA JAROCIN ACCENT Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
138 Milewski Damian BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
139 Mizuro Kacper PHO3NIX CYCLING TEAM Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
140 Mróz Jan KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
141 Mróz Marcin NIEZRZESZONY / BIALOBŁOCKI PRO/COACHING/TEAM / PRINZWEAR Masters II (1969r. - 1978r.)
142 Mróz Mateusz MRÓZROWERY TEAM Masters I (1979r. - 1988r.)
143 Mućko Zygmunt NIEZRZESZONY SERAFIN TEAM Masters IV (1958r. i starsi)
144 Musialik Jakub KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
145 Natkaniec Tomasz MLKS BASZTA BYTÓW Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
146 Natkaniec Edward MLKS BASZTA BYTÓW Masters IV (1958r. i starsi)
147 Niedżwiecki Tomasz MPCC TEAM Masters I (1979r. - 1988r.)
148 Nowak Franek BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
149 Nuszkiewicz Oliwier KS "OLENDER" WLK. NIESZAWKA - SEKCJA KOLARSKA "ISKRA" COPERNICUS CCC TORUŃ Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
150 Nuszkiewicz Bartłomiej NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
151 Okrągły Patryk MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
152 Olszewska Adrainna KS VELOCITY SZEMUD Młodziczka (2009r. - 2010r.)
153 Olszewski Julian KS VELOCITY SZEMUD Młodzik (2009r. - 2010r.)
154 Olszewski Daniel KS VELOCITY SZEMUD Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
155 Orłowski Maksymilian MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
156 Osińska Adrianna WYSEPKA TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
157 Ostaszewski Jan UKS "WYGODA" BIAŁYSTOK Żak (2011r. - 2012r.)
158 Ożóg Lena KLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
159 Pałac Maciej JKK JELENIOGÓRSKI KLUB KOLARSKI Masters I (1979r. - 1988r.)
160 Parzych Maciej MSR MRĄGOWO Junior (2005r. - 2006r.)
161 Paszke Nikodem KS VELOCITY SZEMUD Młodzik (2009r. - 2010r.)
162 Perekitko Krzysztof JAGATOWO Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
163 Perekitko Karolina LVIV CYCLING TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
164 Pietrzak Piotr UKS KRUPIŃSKI SUSZEC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
165 Pietrzak Igor ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
166 Piróg Natalia PHO3NIX CYCLING TEAM Młodziczka (2009r. - 2010r.)
167 Pisiewicz Julia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
168 Polus Piotr WYSEPKA TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
169 Pomian Szymon GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
170 Przekop Michał TREK GDYNIA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
171 Puź Maciej NA OSI CX TEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
172 Pyrka Leszek NA OSI CX TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
173 Pyrka Stanisław PYRKIEWICZ Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
174 Reca Tomasz MLKS BASZTA BYTÓW Junior (2005r. - 2006r.)
175 Repiński Grzegorz NIEZRZESZONY REPA KOŚCIERZYNA Masters III (1959r. - 1968r.)
176 Rogowski Jacek NIEZRZESZONY TA KO TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
177 Romanik Marta K.S KLIF CHŁAPOWO Amator Kobiety
178 Rutkowski Mateusz BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
179 Rybarczyk Marta MLKS BASZTA BYTÓW Młodziczka (2009r. - 2010r.)
180 Rybarczyk Paweł MLKS BASZTA BYTÓW Młodzik (2009r. - 2010r.)
181 Samborski Bartosz DABARTI CYCLING TEAM Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
182 Sawicz Michał BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
183 Sienkiewicz Krzysztof SYRENKA CX Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
184 Sikora Marcel SZKÓŁKA KOLARSKA KIELCE Żak (2011r. - 2012r.)
185 Skoneczny Kacper MLKS BASZTA BYTÓW Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
186 Skrzypczak Kinga K.S KLIF CHŁAPOWO Masters Kobiety (1993r. i starsze)
187 Skrzypkowski Jakub NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
188 Śledziński Jakub UKS COPERNICUS TORUŃ CCC Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
189 Sobieraj Jakub BELTA TEAM GDAŃSK Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
190 Sobieraj Jan BELTA TEAM GDAŃSK Junior (2005r. - 2006r.)
191 Sobociński Patryk MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
192 Sochoń Wojciech NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
193 Spilok Aleksandra GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK Żakini (2011r. - 2012r.)
194 Stachowicz Stanisław KK SPORTOWIEC PIŁA Młodzik (2009r. - 2010r.)
195 Staniec Artur WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Masters I (1979r. - 1988r.)
196 Stelmach Karol MLKS BASZTA BYTÓW Junior (2005r. - 2006r.)
197 Styn Mateusz KLIF TEAM Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
198 Surmacz Ignacy AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI Młodzik (2009r. - 2010r.)
199 Świder Leszek PHO3NIX CYCLING TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
200 Świder Brajan PHO3NIX CYCLING TEAM Junior (2005r. - 2006r.)
201 Świtalski Dominik EUROSTONE - SABLIER TORUŃ Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
202 Sykuła Marcin BOGDZIEWICZ TEAM CUMULUS Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
203 Szczęsny Tomasz MH-AUTOMATYKA Amator Mężczyźni od 36 lat (1920r. - 1987r.)
204 Szulczyk Benedykt G.K. "GRYF TCZEW" Masters IV (1958r. i starsi)
205 Szymański Robert NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
206 Tengowski Mateusz KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAM KWIDZYN Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
207 Topór Michał NIEZRZESZONY / NS BIKES TREZADO Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
208 Tyczka Kacper MLKS BASZTA BYTÓW Żak (2011r. - 2012r.)
209 Walczak Maksymilian MAXX Amator Mężczyźni do 35 lat (1988r. - 2005r.)
210 Weber Filip MSR MRĄGOWO Młodzik (2009r. - 2010r.)
211 Wentland Bartosz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
212 Wierzbicki Stanisław MSR MRĄGOWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
213 Wierzycki Wit SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
214 Wójtowicz Adam BELTA TEAM GDAŃSK Młodzik (2009r. - 2010r.)
215 Wróblewski Denis BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
216 Wysocka Emilia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Żakini (2011r. - 2012r.)
217 Wysocka Amelia WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI Młodziczka (2009r. - 2010r.)
218 Wysocki Jan UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ Młodzik (2009r. - 2010r.)
219 Zabrocka Aleksandra MLKS BASZTA BYTÓW Masters Kobiety (1993r. i starsze)
220 Żebrowski Piotr PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK Masters II (1969r. - 1978r.)
221 Zgorzelska Kinga NIEZRSZESZONA/MUW ON BIKE Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
222 Zhuk Ivan BELTA TEAM GDAŃSK Żak (2011r. - 2012r.)
223 Zienkiewicz Łukasz BOGDZIEWICZ TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
224 Zienkiewicz Zofia MTB KIDS ACADEMY Młodziczka (2009r. - 2010r.)
225 Żółtowski Stanisław BELTA TEAM GDAŃSK Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
Back to top