Zaloguj

WIRTUALNE BIURO ZAWODÓW

logo

Szczegóły

Kontakt do organizatora:
tel: 604 062 554
e-mail: lkstrasazielonagora@gmail.com

Miejscowość: Zielona Góra

Data: 18 grudnia 2022

Termin zgłoszeń: 14 grudnia 2022

Pliki do pobrania

Regulamin

Dodaj zawodnika


(RRRR-MM-DD)

Lista zapisanych zawodników:



Pokaż opłaty startowe

Lp Nazwisko Imię Klub Kategoria Zapłać
1 Augustyniak Aniela GRUPA KOLARSKA GLIWICE Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
2 Baksalary Szymon STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO Junior (2005r. - 2006r.)
3 Bańdura Antoni QUEST TEAM Amator Mężczyźni
4 Baran Tomek BODYICOACH TEAM Amator Mężczyźni
5 Błyskoń Jan LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
6 Brodziak Andrzej SZERSZENIE TRZEBNICA Masters III (1959r. - 1968r.)
7 Bujwid Adam SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Młodzik (2009r. - 2010r.)
8 Charczuk Arkadiusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
9 Chocieszyński Mikołaj GAZFULLPIZDA Amator Mężczyźni
10 Czapiewski Antoni SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
11 Czarna Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
12 Czółbo Marcin PKO UBEZPIECZENIA Amator Mężczyźni
13 Czółno Marcin PKO UBEZPIECZENIA Amator Mężczyźni
14 Dembowy Dawid KKFP WOLSZTYN Amator Mężczyźni
15 Dutczak Rozalia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Juniorka (2005r. - 2006r.)
16 Dutczak Leszek LKS TRASA ZIELONA GÓRA Masters II (1969r. - 1978r.)
17 Dutczak Marta LKS TRASA ZIELONA GÓRA Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
18 Flejszer Mateusz OLIMPIUS RACING TEAM Amator Mężczyźni
19 Gaborska Anna SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Juniorka Młodsza (2007r. - 2008r.)
20 Gajewski Piotr NIEZRZESZONY MOVLINK BIKE TEAM Masters II (1969r. - 1978r.)
21 Gielniak Martyna WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Młodziczka (2009r. - 2010r.)
22 Głazowska Maja LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
23 Główczyńska Ewa PIAST SZCZECIN Żakini (2011r. - 2012r.)
24 Główczyński Jan PIAST SZCZECIN Żak (2011r. - 2012r.)
25 Grządziel Karol UKS RATUSZ MASZEWO Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
26 Gwóźdź Nikodem GRUPA KOLARSKA GLIWICE Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
27 Jasionek Tadeusz JF DUET GOLENIÓW Masters IV (1958r. i starsi)
28 Jona Maja GRUPA KOLARSKA GLIWICE Żakini (2011r. - 2012r.)
29 Jona Dawid GRUPA KOLARSKA GLIWICE Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
30 Jurczyk Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
31 Jurczyk Krystian LKS TRASA ZIELONA GÓRA Amator Mężczyźni
32 Kamiński Radosław NIEZRZESZONY Masters II (1969r. - 1978r.)
33 Kesling Tobiasz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2009r. - 2010r.)
34 Kłos Marian NIEZRZESZONY DIVERSEY Masters IV (1958r. i starsi)
35 Kokociński Marcin GTW RACING TEAM Amator Mężczyźni
36 Komel Michalina LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
37 Kopczyk Matylda LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
38 Kostkowski Joachim WMKS OLSZTYN Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
39 Kruk Krystian PRO-FIT-BIKE/JAANBIKES Amator Mężczyźni
40 Kruk Leszek PRO-FIT-BIKE/JAANBIKES Amator Mężczyźni
41 Kruk Patryk PRO-FIT-BIKE/JAANBIKES Amator Mężczyźni
42 Kubas Igor UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
43 Kupczyk Mateusz STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM Amator Mężczyźni
44 Lamorski Wiktor UKS CENTRUM NOWA RUDA Żak (2011r. - 2012r.)
45 Lisowska Julia LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodziczka (2009r. - 2010r.)
46 Majchrowski Jakub SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
47 Makuch Seweryn OŚ RACING TEAM Amator Mężczyźni
48 Misina Andrzej GRUPA KOLARSKA GLIWICE Masters IV (1958r. i starsi)
49 Misjan Rafał SZCZEPAN BIKE Amator Mężczyźni
50 Mróz Marcin NIEZRZESZONY / BIALOBŁOCKI PRO/COACHING/TEAM / PRINZWEAR Masters II (1969r. - 1978r.)
51 Nowak Stanisław WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
52 Oszczęda Daniel NIEZRZESZONY - HUZAR BIKE ACADEMY Masters II (1969r. - 1978r.)
53 Paluszek Krzysztof SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Amator Mężczyźni
54 Paszkiewicz Julian WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Młodzik (2009r. - 2010r.)
55 Pęciak Paweł GTW RACING TEAM Amator Mężczyźni
56 Pendrak Filip TEAM BEROTU Amator Mężczyźni
57 Pisiewicz Julia GRUPA KOLARSKA GLIWICE Młodziczka (2009r. - 2010r.)
58 Ptaszyński Kacper LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
59 Ptaszyński Paweł OŚKA WARSZAWA Amator Mężczyźni
60 Rogaczewski Gabriel LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
61 Rożek Antoni LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2009r. - 2010r.)
62 Rzeszutek Witold NIESTOWARZYSZONY Amator Mężczyźni
63 Sawczuk Szymon LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2009r. - 2010r.)
64 Ślęzak Grzegorz CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA Młodzik (2009r. - 2010r.)
65 Świtalski Dominik EUROSTONE - SABLIER TORUŃ Amator Mężczyźni
66 Szczurek Mateusz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2009r. - 2010r.)
67 Szmidt Franciszek UKS CENTRUM NOWA RUDA Junior Młodszy (2007r. - 2008r.)
68 Szukała Aleksandra WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Młodziczka (2009r. - 2010r.)
69 Walczak Zbigniew NIEZRZESZONY Masters IV (1958r. i starsi)
70 Walczak Krzysztof KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE Junior (2005r. - 2006r.)
71 Wentland Bartosz LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
72 Wierzbicki Witold LKS TRASA ZIELONA GÓRA Młodzik (2009r. - 2010r.)
73 Wierzycki Wit SZCZECIŃSKI KLUB KOLARSKI Żak (2011r. - 2012r.)
74 Witkiewicz Marek NIEZRZESZONY FOGTBIKE TEAM Masters IV (1958r. i starsi)
75 Wożniak Wiktor LKS TRASA ZIELONA GÓRA Junior (2005r. - 2006r.)
76 Żak Daniel GTW RACING TEAM Amator Mężczyźni
77 Zawierta Magdalena WKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM Orliczka + Elita Kobiet (1994r - 2004r.)
78 Znamirowski Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA Orlik + Elita (1994r - 2004r.)
Back to top