www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:
www.wynikizawodow.eu - Obsługa imprez sportowych
2020-08-30 14:24:12WYNIKI - Juniorka młodsza (1592)
2020-08-30 14:10:24WYNIKI - Juniorka (1590)
2020-08-30 13:55:16WYNIKI - Orliczka (1590)
2020-08-30 13:39:14WYNIKI - Kobiety OPEN (Orliczka+Elita) (1590)
2020-08-29 19:22:40Listy startowe - Juniorka Młodsza, Juniorka, Kobiety Open (1591)
2020-08-29 18:39:00WYNIKI - Junior (1590)
2020-08-29 16:14:24WYNIKI - Junior młodszy (1590)
2020-08-29 14:33:43Wyniki - Orlik (1303)
2020-08-29 14:25:33Wyniki - Orlik+Elita (1304)
2020-08-28 18:01:55Listy startowe - Junior Młodszy, Junior, Orlik, Elita (1304)
2020-08-27 09:09:43Lista zgłoszeń (1305)
2020-07-30 13:55:43Regulamin GSMP (1304)
2020-07-30 08:09:24Program GSMP (1304)
 
 
Zgłoszeń: 389
Lp Imię Nazwisko Kategoria Drużyna Opłata startowa
1STANISŁAWANIOŁKOWSKIELITACCC DEVELOPMENT TEAM
2MARCELIBOGUSŁAWSKIELITAWIBATECH MERX WROCŁAW
3PAWEŁCIEŚLIKELITAVOSTER ATS TEAM
4MICHAŁCZAPLAELITAPLAZA3 - PEMOY
5BARTŁOMIEJCZYŻELITAGWARDIA KATOWICE
6KAROLDOMAGALSKIELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
7PAWEŁFRANCZAKELITAVOSTER ATS TEAM
8MACIEJFURCZYKELITADAR BUD TEAM
9MATEUSZGRABISELITAVOSTER ATS TEAM
10ADRIANHONKISZELITADAR BUD TEAM
11SYLWESTERJANISZEWSKIELITAVOSTER ATS TEAM
12JAKUBKACZMAREKELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI
13ADRIANKARPIUKELITANIEZRZESZONY
14PATRYKKOSTECKIELITAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC / KONWA BIKE
15ADRIANKRUPAELITALUKS TRÓJKA PIASECZNO
16KAROLKUKLEWICZELITAWIBATECH MERX WROCŁAW
17MACIEJPATERSKIELITAWIBATECH MERX WROCŁAW
18EMANUELPIASKOWYELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
19MICHAŁPODLASKIELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
20MAREKRUTKIEWICZELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
21ADAMSTACHOWIAKELITAVOSTER ATS TEAM
22WOJCIECHSYKAŁAELITAVOSTER ATS TEAM
23ADAMŻUBERELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
24BARBARABOROWIECKAELITA KOBIETYAK TEAM SEVEN
25MONIKABRZEŹNAELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
26MAGDALENACHMIELEWSKAELITA KOBIETYMAZOWSZE SERCE POLSKI
27MARIACZEŚNIKELITA KOBIETYMAZOWSZE SERCE POLSKI
28ANNAHARKOWSKAELITA KOBIETYOLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY" / MAZOWSZE SERCE POLSKI
29KAROLINAKARASIEWICZELITA KOBIETYTKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
30ŁUCJAPIETRZAKELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
31AGNIESZKASKALNIAKELITA KOBIETYCCC - LIV TEAM
32JAGODASZABELSKAELITA KOBIETYUKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
33ANNAWIESEELITA KOBIETYMAZOWSZE SERCE POLSKI
34KATARZYNAWILKOSELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
35JANAMBROŻKIEWICZJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
36JAKUBBARWAJUNIORUKS SOKÓŁ KĘTY
37KAROLBOCHENEKJUNIORKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
38PATRYKBOGDANIKJUNIORUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
39MATEUSZBYLICAJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
40DAMIANBŁOTNICKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
41IGNACYCHMIELEWSKIJUNIORUKS SOKÓŁ KĘTY
42KACPERCHOJNACKIJUNIORUKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE
43KACPERCHRYSTEKJUNIORUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
44JAKUBCIEPIELJUNIORMKS LEWART AGS LUBARTÓW
45JAKUBCIEŚLIKIEWICZJUNIORLKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
46JAKUBCIEŚLUKJUNIORUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
47MATEUSZCYWIŃSKIJUNIORMAYDAY TEAM
48JAKUBCZABOKJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
49PRZEMYSŁAWDERĘGOWSKIJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX - SMS TORUŃ
50JAKUBDRABJUNIORMLKS WIELUŃ
51DAWIDDUCHNIKJUNIORMLKS WIELUŃ
52MATEUSZGAJDULEWICZJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
53MIKOŁAJGOŁĘBIEWSKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
54BARTOSZGRYKAJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
55FILIPGŁOWACKIJUNIORUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
56SZYMONJANICKIJUNIORLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
57ŁUKASZJANIKOWSKIJUNIORZAK- BOGO TEAM SZCZECIN
58PATRYKJANISZEWSKIJUNIORAMG CYBINKA TEAM
59MICHAŁKALINOWSKIJUNIORLKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
60JAKUBKAMIŃSKIJUNIORLUKS TRÓJKA PIASECZNO
61JAKUBKAWULAJUNIORCYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW
62TADEUSZKAŹMIERCZAKJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
63ROBERTKENDZIAJUNIORM-GLKS KWISA LUBAŃ
64OLAFKOBUSJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC
65ADAMKOMARJUNIORWMKS OLSZTYN
66MAURYCYKOTJUNIORKLUB KOLARSKI ŻORY
67ADRIANKOWALCZYKJUNIORGKK OPTY-MAZOWSZE
68KACPERKUBEREKJUNIORKLUB KOLARSKI ŻORY
69BARTOSZKUFLEWSKIJUNIORMLKS BASZTA BYTÓW
70KAROLKUSYJUNIORKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
71SZYMONKŁAPIŃSKIJUNIORAKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
72JACEKLATOSIJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
73JAKUBLEWANDOWSKIJUNIORKS SPOŁEM ŁÓDŹ
74RADOSŁAWLEWANDOWSKIJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX - SMS TORUŃ
75BŁAŻEJLIMAŃSKIJUNIORKLUB KOLARSKI ŻORY SMS ŚWIDNICA
76KACPERMACIEJUKJUNIORKS POGOŃ PUŁAWY
77KACPERMAJEWSKIJUNIORKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
78KRZYSZTOFMAKSYMOWICZJUNIORMKS LEWART AGS LUBARTÓW
79BARTOSZMAŁKIEWICZJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX
80MIŁOSZMIELCZAREKJUNIORKS SPOŁEM ŁÓDŹ
81JAKUBMILLERJUNIORM-GLKS KWISA LUBAŃ
82JANMODZELEWSKIJUNIORKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
83ŁUKASZMRÓZJUNIORMKS LEWART AGS LUBARTÓW
84JAKUBMUSIALIKJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
85TOBIASZMUSIALIKJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
86PATRYKNOGOWCZYKJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
87MIKOŁAJNOWACKIJUNIORGKK OPTY-MAZOWSZE
88JAKUBOBITKOJUNIORMAYDAY TEAM
89KONRADPANGLISZJUNIORUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
90TOMASZPELICAJUNIORMAYDAY TEAM
91JAKUBPIECHOCKIJUNIORKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
92MICHAŁPIETRASJUNIORKS POGOŃ PUŁAWY
93SZYMONPOMIANJUNIORGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
94MICHAŁPOMORSKIJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
95MAKSYMILIANRADOSZJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
96ŁUKASZRYKOWSKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
97MATEUSZSAWICKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
98MICHAŁSĘDZIELEWSKIJUNIORKS POGOŃ PUŁAWY
99ŁUKASZSKOCZYLASJUNIORLUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
100DAWIDSOBEKJUNIORLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
101ALEKSANDERSTANKIEWICZJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
102MACIEJSTELCZYKJUNIORUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
103JAKUBSTELCZYKJUNIORUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
104MATEUSZSTEMPNAKOWSKIJUNIORGK PIAST SZCZECIN
105ALEKSANDERSUSZKOJUNIORGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
106KACPERSZABUNIAJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
107FILIPSZAŁEKJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
108KAMILSZYMACHAJUNIORLKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
109MARCINSZYMAŃSKIJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX - SMS TORUŃ
110MATEUSZSZYMBARAJUNIORRZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA
111BARTOSZTROSZOKJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
112KONRADTRZĘSOWSKIJUNIORKTK KALISZ
113MIKOŁAJWADECKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC
114KAMILWIĘCEKJUNIORKLUB KOLARSKI MTB ARKA 1 STARGARD
115ADAMWOŹNIAKJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
116ALEKSANDERWYSZYŃSKIJUNIORDAR BUD TEAM
117MATEUSZWŁODARCZYKJUNIORMLKS WIELUŃ
118TOBIASZZAREMBAJUNIORKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
119JAKUBZUCHORAJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
120JAKUBŻUREKJUNIORKRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D
121ANTONIŁUKÓWJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
122TOMASZANDRZEJCZAKJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
123KRZYSZTOFANTONOWICZJUNIOR MŁODSZYAMG CYBINKA TEAM
124IGORAUGUSTYNIAKJUNIOR MŁODSZYMLKS WIELUŃ
125BARTŁOMIEJBACIECZKOJUNIOR MŁODSZYLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
126KACPERBAKANJUNIOR MŁODSZYM-GLKS KWISA LUBAŃ
127ANTONIBANASIEWICZJUNIOR MŁODSZYKS STOMIL POZNAŃ
128JAKUBBANASZKIEWICZJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
129BARTŁOMIEJBARWAJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
130KACPERBERNACKIJUNIOR MŁODSZYUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
131JAKUBBIERNACKIJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
132BARTŁOMIEJBORKOWSKIJUNIOR MŁODSZYWMKS OLSZTYN
133MICHAŁBOROWSKIJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
134ADRIANBRODAWKAJUNIOR MŁODSZYUKS KOLARZ NADARZYN
135MICHAŁCEGLEWSKIJUNIOR MŁODSZYAMG CYBINKA TEAM
136ŁUKASZCIECIORJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
137DAMIANCYGIELJUNIOR MŁODSZYZAK- BOGO TEAM SZCZECIN
138OSKARCZEKAJJUNIOR MŁODSZYTC CHROBRY GŁOGÓW
139MATEUSZDEREŃJUNIOR MŁODSZYLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
140KAMILDOLAKJUNIOR MŁODSZYKTK KALISZ
141BARTOSZFELEDYNJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
142MAREKFILAPEKJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
143JAKUBFLEKSJUNIOR MŁODSZYLKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
144ARKADIUSZGAJDZISJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
145LUKASGISAJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
146BARTOSZGOLECJUNIOR MŁODSZYUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
147KRYSTIANGÓRSKIJUNIOR MŁODSZYSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
148TYMOTEUSZGRUCAJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
149FILIPGRUSZCZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
150MAKSYMILIANGRZĄDZIELEWSKIJUNIOR MŁODSZYKS STOMIL POZNAŃ
151IGORHALICKIJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
152KAMILHANDZLIKJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
153ADAMHASPELJUNIOR MŁODSZYRZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA
154KACPERHINZJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ INTERMAX HUGE
155PATRYKJAKUBASZJUNIOR MŁODSZYLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
156ŁUKASZJUSZCZAKJUNIOR MŁODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
157FRANCISZEKKACZOROWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
158KRZYSZTOFKAJTEKJUNIOR MŁODSZYMKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE
159MAREKKAPELAJUNIOR MŁODSZYŚWIT / NOSIR MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
160JAKUBKASPAROWJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
161ANTONIKIDAJUNIOR MŁODSZYKS SPOŁEM ŁÓDŹ
162ADRIANKIJEWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS KOLARZ NADARZYN
163GRZEGORZKITKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
164LUDWIKKNAPIŃSKIJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
165TOMASZKOCOŃJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
166FRANCISZEKKOCURJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
167KACPERKOMOROWSKIJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ INTERMAX HUGE
168SZYMONKOSUŃJUNIOR MŁODSZYZTC ZDUŃSKA WOLA
169WIKTORKRAWCZYKJUNIOR MŁODSZYTC CHROBRY GŁOGÓW
170KACPERKRUPAJUNIOR MŁODSZYMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
171MIKOŁAJKUBICAJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
172IGORKUJAWAJUNIOR MŁODSZYGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
173PIOTRKUŚJUNIOR MŁODSZYMLKS WIELUŃ
174ARKADIUSZKUSIAKJUNIOR MŁODSZYLUKS TRÓJKA PIASECZNO
175SZYMONLACHOWICZJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
176JANLENARTJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
177REMIGIUSZLIMAŃSKIJUNIOR MŁODSZYKLUB KOLARSKI ŻORY
178TOMASZLISTWOŃJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
179SZYMONMACIEJEWSKIJUNIOR MŁODSZYMKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE
180FRANCISZEKMALINOWSKIJUNIOR MŁODSZYZTC ZDUŃSKA WOLA
181ADAMMARCINIAKJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
182BARTOSZMARUTJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
183KAMILMAZURJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
184ANTONIMURYJJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
185ŁUKASZNOWAKJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
186MARCINNOWAKOWSKIJUNIOR MŁODSZYMTB TEAM RMF FM
187FRANCISZEKOBIDZIŃSKIJUNIOR MŁODSZYWMKS OLSZTYN
188STANISŁAWOGIEJKOJUNIOR MŁODSZYAMG CYBINKA TEAM
189BARTOSZOLEKSIAKJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
190ADRIANORIAN-SZPAKJUNIOR MŁODSZYLUKS "ROSPONDEK"
191IWOPACAŁOWSKIJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
192MARSELPACHJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
193JANPAWŁOWSKIJUNIOR MŁODSZYMAYDAY TEAM LUBLIN
194LECHPERKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS KOLARZ NADARZYN
195TADEUSZPRAXMAJERJUNIOR MŁODSZYGK PIAST SZCZECIN
196SZYMONPTAKJUNIOR MŁODSZYMLKS WIELUŃ
197KRZYSZTOFPYTLIKJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
198JAKUBRADZIWONOWSKIJUNIOR MŁODSZYSOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ
199MARCINROGOWSKIJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
200SZYMONROJEKJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
201MATEUSZROZPĘDOWSKIJUNIOR MŁODSZYMAYDAY TEAM LUBLIN
202HUBERTRUDOWICZJUNIOR MŁODSZYTC CHROBRY GŁOGÓW
203IGORRYDZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYKS SPOŁEM ŁÓDŹ
204DAWIDSEKTAJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
205MIKOŁAJSKORUPIŃSKIJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
206JAKUBSKRZYPKOWSKIJUNIOR MŁODSZYGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
207BARTOSZSKWAREKJUNIOR MŁODSZYSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
208ROLANDSOBCZAKJUNIOR MŁODSZYNIEZRZESZONY / PŁOCKI KLUB KOLARSKI
209DAWIDSOBCZAKJUNIOR MŁODSZYMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
210KAROLSTAŃKOJUNIOR MŁODSZYRZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA
211RAFAŁSTASZCZAKJUNIOR MŁODSZYMKS LEWART AGS LUBARTÓW
212PATRYKSTRUCZAKJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
213KACPERSUSLIKJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
214ANTONIŚWIDERSKIJUNIOR MŁODSZYGKK OPTY-MAZOWSZE
215MIKOŁAJSZULIKJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
216TOMASZSZULSKIJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
217MATEUSZSZYSZKOJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
218BARTOSZUNGIERJUNIOR MŁODSZYMKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE
219MATEUSZURYGAJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
220MICHAŁWALOSZEKJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
221KAJETANWĄSOWICZJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
222ŁUKASZWAWRZACZJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
223KAROLWAWRZYCZEKJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
224WOJCIECHWĘGLORZJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
225BARTOSZWENTLANDJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
226MATEUSZWIĘCEKJUNIOR MŁODSZYZTC ZDUŃSKA WOLA
227PAWEŁWIĘCZKOWSKIJUNIOR MŁODSZYLKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
228KACPERWIERZCHOWSKIJUNIOR MŁODSZYŚWIT / NOSIR MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
229DAWIDWIKA-CZARNOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
230JERZYWOJCIECHOWSKIJUNIOR MŁODSZYWMKS OLSZTYN
231WOJCIECHWOJCIESZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYKLUB KOLARSKI ŻORY
232PAWEŁWRÓBLEWSKIJUNIOR MŁODSZYSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
233IGORWŁODARCZYKJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
234ERYKZALEWSKIJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
235KAMILZIELIŃSKIJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ INTERMAX HUGE
236MICHAŁŻOCHOWSKIJUNIOR MŁODSZYŚWIT / NOSIR MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
237DAWIDŻYGIEŁOJUNIOR MŁODSZYSOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ
238PATRYKŁOBOZJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
239JANŁUKÓWJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
240AGNIESZKABOLENDAJUNIORKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
241EWABROŻYNAJUNIORKAMAYDAY TEAM
242JUSTYNACEBULAJUNIORKAGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
243ZUZANNAFROŃJUNIORKAUKS SOKÓŁ KĘTY
244WIOLETAFURTAKJUNIORKAMAYDAY TEAM
245KATARZYNAGÓRNIAKJUNIORKAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
246BARBARAGORZKIEWICZJUNIORKAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
247WIKTORIAGŁADOSZJUNIORKALUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
248JOANNAGŁOWACKAJUNIORKACYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW
249NATALIAKRZEŚLAKJUNIORKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM / SMS TORUŃ
250SYLWIAKULCZYKJUNIORKAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
251MAŁGORZATAMANOWSKAJUNIORKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
252EDYTAMARCZAKJUNIORKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM / SMS TORUŃ
253WIKTORIAMILDAJUNIORKAALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR
254EMILIAMILLERJUNIORKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM / SMS TORUŃ
255ZUZANNAOLEJNICZAKJUNIORKAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
256MAJAOLSZEWSKAJUNIORKAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
257WERONIKAPAZIEWICZJUNIORKALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
258SARAPRUSIŃSKAJUNIORKALKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
259ANNARADWAN JUNIORKAUKS SOKÓŁ KĘTY
260ADRIANNARASIŃSKAJUNIORKALKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
261NATALIARAUJUNIORKAKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
262AMELIARUSINEKJUNIORKAMAYDAY TEAM
263KAROLINASZUBRAJUNIORKAGK PIAST SZCZECIN
264KAROLINAURBANJUNIORKAALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR
265IGAWIKLIŃSKAJUNIORKAALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR
266MAJAWRÓBLEWSKAJUNIORKAKK ZIEMIA DARŁOWSKA
267JULIABISKUPJUNIORKA MŁODSZAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
268KAJABONASJUNIORKA MŁODSZAALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
269MAJACHODÓRJUNIORKA MŁODSZAKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
270KAROLINACHOJNACKAJUNIORKA MŁODSZALKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
271MARIACHRZANOWSKAJUNIORKA MŁODSZAGKK OPTY-MAZOWSZE
272MAJACIEŚLAJUNIORKA MŁODSZAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
273MARIACNOTAJUNIORKA MŁODSZAMKS LEWART AGS LUBARTÓW
274BARBARACYWIŃSKAJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY TEAM
275JULIADĄBROWSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS AVATAR
276MARCELADRYGALSKAJUNIORKA MŁODSZAWMKS OLSZTYN
277OTYLIAGRABARZJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
278TATIANAGROMADAJUNIORKA MŁODSZARK ALUMINIUM BIKE TEAM
279ALEKSANDRAGRUDZIŃSKAJUNIORKA MŁODSZALKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
280JULIAJEŻJUNIORKA MŁODSZAJEDLICZE TEAM
281EMILIAJURGAJUNIORKA MŁODSZAUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
282ZUZANNAKAMIŃSKAJUNIORKA MŁODSZAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
283KAROLINAKARPIŃSKAJUNIORKA MŁODSZAMLKS BASZTA BYTÓW
284AGATAKOWALSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
285KATARZYNAKRAKOWSKAJUNIORKA MŁODSZAKS ROMET BYDGOSZCZ
286ALEKSANDRAKROWICKAJUNIORKA MŁODSZAUKKS ORIENS CHOJNÓW
287ZOFIAKRYSTKOWIAKJUNIORKA MŁODSZAFUNDACJA ROZWOJU KOLARSTWA KRZYSZTOFA KUŹNIAKA
288MALWINAKRZYCZKOWSKAJUNIORKA MŁODSZAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
289JULIALEGIEĆJUNIORKA MŁODSZAKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
290ANNALIPIETAJUNIORKA MŁODSZAMLKS WIELUŃ
291KINGAMAREKJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY TEAM LUBLIN
292MARTAMAREKJUNIORKA MŁODSZACZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
293MALWINAMULJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
294JOANNAMUSKUSJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
295NATALIAMUSKUSJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
296MARTYNAPAPIEROKJUNIORKA MŁODSZAUKS FENIKS RYDUŁTOWY SMS ŚWIDNICA
297WIKTORIAPONIEWIERSKAJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY TEAM LUBLIN
298ZUZANNAPOSADZYJUNIORKA MŁODSZAUKS KOLARZ NADARZYN
299KATARZYNAPOŚPIECHJUNIORKA MŁODSZALKK GOS MSZANA FUJI
300ANNAPRECAJUNIORKA MŁODSZAUKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
301JULIAPRZYMUSIŃSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
302PATRYCJARATAJCZAKJUNIORKA MŁODSZAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
303LAURARYBKIEWICZJUNIORKA MŁODSZALKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
304JAGODARZESZOTJUNIORKA MŁODSZAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
305NIKOLASIENIEKJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY TEAM LUBLIN
306EMILIASTANIEKJUNIORKA MŁODSZAUKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA
307NIKOLASZAJBELJUNIORKA MŁODSZAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
308ŁUCJASZRAMOWSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS AVATAR
309JOANNAWOJTANOWSKAJUNIORKA MŁODSZAZAK- BOGO TEAM SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY ZAK- BOGO
310JULIAWUDNIAKJUNIORKA MŁODSZAKS ROMET BYDGOSZCZ
311SZYMONBIELELITAGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
312ZOFIABOMBAŁAORLICZKAAK TEAM SEVEN
313SANDRABRALIŃSKAORLICZKAMLKS WIELUŃ
314MARTAGLAPAORLICZKAMLKS WIELUŃ
315JOANNAGOLECORLICZKAUKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
316MAJAGONDEKORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM / SMS TORUŃ
317MARTAJASKULSKAORLICZKACCC - LIV TEAM
318JULIAKOWALSKAORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
319KAROLINAKUMIĘGAORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
320PATRYCJALORKOWSKAORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
321AURELANERLOORLICZKACCC - LIV TEAM
322PAULINAPASTUSZEKORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
323KAMILAPASTUSZEKORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
324KAROLINAPEREKITKOORLICZKAMASSI - TACTIC UCI WOMEN TEAM
325WIKTORIAPOLAKORLICZKAUKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
326KAJARYSZORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
327ANNASAGANORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
328KAROLINASTĘPIEŃORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
329DOMINIKAWŁODARCZYKORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
330KINGAZGORZELSKAORLICZKANIEZRZESZONA / NASZOSIE TEAM / WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY
331DAMIANBIENIEKORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
332TOMASZBUDZIŃSKIORLIKWIBATECH MERX WROCŁAW
333MARCINBUDZIŃSKIORLIKWIBATECH MERX WROCŁAW
334DAWIDBURCZAKORLIKWMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
335WOJCIECHBYSTRZYCKIORLIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
336KONRADCZABOKORLIKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI / SPECIALIZED
337PATRYKDĄBSKIORLIKWMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
338KRZYSZTOFDOMINORLIKISEO SERRATURE-RIME-CARNOVALI
339JANFIJAKORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
340PATRYKGIERACKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
341DOMINIKGÓRAKORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
342MICHAŁHERCKEORLIKGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
343MICHAŁJASKOTORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
344DAWIDJONAORLIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
345RADOSŁAWKIRAGAORLIKKS POGOŃ PUŁAWY
346DAWIDKLOCORLIKKS POGOŃ PUŁAWY
347ŁUKASZKOGUTOWICZORLIKNIEZRZESZONY
348DOMINIKKOPIWODAORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
349MATEUSZKOSTAŃSKIORLIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
350SZYMONKRAWCZYKORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
351ADRIANKRAWCZYKORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
352JANKRUKOWSKIORLIKGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
353ADAMKUŚORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
354MICHAŁLACHORLIKUKS SOKÓŁ KĘTY
355HUBERT ŁUKASZLEMAŃSKIORLIKWMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
356BŁAŻEJMADEJAORLIKKLUB KOLARSKI ŻORY
357TOMASZMAKSYMOWICZORLIKMKS LEWART AGS LUBARTÓW
358JÓZEFMAŃKORLIKWMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
359MATEUSZMANOWSKIORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
360ARTURMAŁKOWSKIORLIKDAR BUD TEAM
361JANMIAZGAORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
362ŁUKASZMICHALSKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
363PIOTRMIERZYŃSKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
364KRZYSZTOFNAKONIECZNYORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
365MATEUSZNIEBORASORLIKJBG-2 CRYOSPACE
366MACIEJNOCEŃORLIKGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
367ADAMNOCEŃORLIKWMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
368JAKUBNOWOMIEJSKIORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
369ANTONIOLSZARORLIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
370PIOTRPĘKALAORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
371KAMILPIEKARCZYKORLIKNIEZRZESZONY
372SZYMONPOTASZNIKORLIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
373BARTLOMIEJPROĆORLIKKS POGOŃ PUŁAWY
374MICHAŁPUSTUŁAORLIKAC SPARTA PRAHA
375MATEUSZRAJTAKORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
376JAKUBŚCIBIORORLIKKS POGOŃ PUŁAWY
377DAWIDSĘDZIKORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
378JANSZARYORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
379PAWEŁSZÓSTKAORLIKWIBATECH MERX WROCŁAW
380KAMILTACZYŃSKIORLIKKLTC KONIN
381SZYMONTRACZORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
382KACPERWALKOWIAKORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
383REMIGIUSZWAWAKORLIKUKS SOKÓŁ KĘTY
384KAROLWAWRZYNIAKORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
385MICHAŁWENGLORZORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
386DAWIDWIŚNIEWSKIORLIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
387MARCINZARĘBSKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
388GABRIELŁAZARZORLIKUKS SOKÓŁ KĘTY
389MAŁGORZATAMAZUREKELITA KOBIETYGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     17.09.2020 - Wyniki - jazda na czas AMATORZY - 58. TOUR OF MALOPOLSKA (1590)
     17.09.2020 - Wyniki - prolog - 58. TOUR OF MALOPOLSKA (1591)
     17.09.2020 - Lista startowa - prolog - 58. TOUR OF MALOPOLSKA (1589)
     30.08.2020 - WYNIKI - Juniorka młodsza - Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski (1592)
     30.08.2020 - WYNIKI - Juniorka - Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski (1590)
     30.08.2020 - WYNIKI - Orliczka - Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski (1590)
     30.08.2020 - WYNIKI - Kobiety OPEN (Orliczka+Elita) - Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski (1590)
     29.08.2020 - Listy startowe - Juniorka Młodsza, Juniorka, Kobiety Open - Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski (1591)
     29.08.2020 - WYNIKI - Junior - Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski (1590)
     29.08.2020 - WYNIKI - Junior młodszy - Górskie Szosowe Mistrzostwa Polski (1590)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
     09.01.2021 - Włoszakowice - 84 Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 218304                                              Dzisiaj jest Piątek, 269 dzień roku, 25.09.2020                                                                                                                          REGULAMIN SERWISU                   POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright 2020 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 0.228 sek.