www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:

www.wynikizawodow.eu - Obsługa imprez sportowych

WSZYSTKIE - AMATOR 16-39 - AMATOR 40 - AMATOR KOBIETY - ELITA - JUNIOR - JUNIOR MŁODSZY - JUNIORKA - JUNIORKA MŁODSZA - KLUBOWA - KOBIETY ELITA - MASTERS I - MASTERS II A - MASTERS II B - MASTERS III A - MASTERS III B - MASTERS IV A - MASTERS IV B - MASTERS KOBIETY - MASTERS V - MŁODZICZKA - MŁODZIK - ORLICZKA - ORLIK - ŻAK - ŻAKINI

 
2021-01-26 20:22:53Juniorka - WYNIKI + MIĘDZYCZASY (226)
2021-01-24 15:49:10Elita + Orlik - WYNIKI + MIĘDZYCZASY (1037)
2021-01-24 15:15:32KLASYFIKACJA KLUBOWA KOŃCOWA (824)
2021-01-24 15:14:33Orlik - Wyniki (516)
2021-01-24 15:13:53Elita + Orlik - Wyniki (707)
2021-01-24 14:51:25Kobiety Elita + Orliczka - WYNIKI + MIĘDZYCZASY (585)
2021-01-24 13:43:45Orliczka - WYNIKI (353)
2021-01-24 13:42:41Kobiety Elita + Orliczka - WYNIKI (548)
2021-01-24 13:27:49Juniorka - WYNIKI (590)
2021-01-24 12:52:19Junior - WYNIKI (924)
2021-01-24 12:43:40Elita + Orlik - USTAWIENIE NA STARCIE (356)
2021-01-24 12:42:55Elita + Orlik - Lista startowa (225)
2021-01-24 11:32:43Juniorka młodsza - WYNIKI (564)
2021-01-24 11:13:46Junior młodszy - WYNIKI (866)
2021-01-24 11:12:49Kobiety Elita + Orliczka - USTAWIENIE NA STARCIE (238)
2021-01-24 11:11:44Kobiety Elita + Orliczka - Lista startowa (184)
2021-01-24 10:25:55Junior - USTAWIENIE NA STARCIE (236)
2021-01-24 10:24:21Junior - Lista startowa (199)
2021-01-24 09:21:51Juniorka - USTAWIENIE NA STARCIE (213)
2021-01-24 09:20:10Juniorka - Lista startowa (187)
2021-01-24 08:51:10Juniorka młodsza - USTAWIENIE NA STARCIE (245)
2021-01-24 08:49:14Juniorka młodsza - Lista startowa (218)
2021-01-24 08:44:44Junior młodszy - USTAWIENIE NA STARCIE (274)
2021-01-24 08:42:34Junior młodszy - Lista startowa (233)
2021-01-23 16:19:58Młodzik - WYNIKI (863)
2021-01-23 15:16:42Młodziczka - WYNIKI (640)
2021-01-23 15:03:16Żakini - WYNIKI (497)
2021-01-23 15:02:27Żak - WYNIKI (531)
2021-01-23 14:33:31Amator 16-39 - WYNIKI (1109)
2021-01-23 14:15:18Amator 40+ - WYNIKI (997)
2021-01-23 13:59:34Amator Kobiety - WYNIKI (542)
2021-01-23 13:35:07Młodzik - USTAWIENIE NA STARCIE (329)
2021-01-23 13:33:42Młodzik - Lista startowa (289)
2021-01-23 13:27:55Młodziczka - USTAWIENIE NA STARCIE (239)
2021-01-23 13:25:07Młodziczka - Lista startowa (192)
2021-01-23 13:05:55Żakini - USTAWIENIE NA STARCIE (216)
2021-01-23 13:04:37Żakini - Lista startowa (194)
2021-01-23 13:03:37Żak - USTAWIENIE NA STARCIE (222)
2021-01-23 13:02:31Żak - Lista startowa (167)
2021-01-23 12:57:57Masters II A - WYNIKI (776)
2021-01-23 12:47:50Masters II B - WYNIKI (744)
2021-01-23 12:38:06Masters I - WYNIKI (677)
2021-01-23 12:05:09Amator 40+ - USTAWIENIE NA STARCIE (265)
2021-01-23 12:04:12Amator 40+ - Lista startowa (246)
2021-01-23 12:03:01Amator 16-39 - USTAWIENIE NA STARCIE (301)
2021-01-23 12:02:10Amator 16-39 - Lista startowa (222)
2021-01-23 11:50:03Masters III B - WYNIKI (490)
2021-01-23 11:48:52Masters III A - WYNIKI (518)
2021-01-23 11:26:36Masters IV B - WYNIKI (413)
2021-01-23 11:24:07Masters IV A - WYNIKI (448)
2021-01-23 11:14:57Amator Kobiety - USTAWIENIE NA STARCIE (184)
2021-01-23 11:10:50Amator Kobiety - Lista startowa (194)
2021-01-23 10:55:29Masters II B - USTAWIENIE NA STARCIE (203)
2021-01-23 10:54:46Masters II B - Lista startowa (198)
2021-01-23 10:52:46Masters II A - USTAWIENIE NA STARCIE (185)
2021-01-23 10:51:50Masters II A - Lista startowa (192)
2021-01-23 10:50:47Masters I - USTAWIENIE NA STARCIE (169)
2021-01-23 10:50:01Masters I - Lista startowa (193)
2021-01-23 10:30:12Masters Kobiety - WYNIKI (329)
2021-01-23 10:28:14Masters V - WYNIKI (299)
2021-01-23 09:45:42Masters III B - USTAWIENIE NA STARCIE (176)
2021-01-23 09:44:35Masters III B - Lista startowa (163)
2021-01-23 09:35:04Masters III A - USTAWIENIE NA STARCIE (162)
2021-01-23 09:33:53Masters III A - Lista startowa (151)
2021-01-23 09:26:58Masters IV B - USTAWIENIE NA STARCIE (150)
2021-01-23 09:25:50Masters IV B - Lista startowa (156)
2021-01-23 09:23:58Masters IV A - USTAWIENIE NA STARCIE (159)
2021-01-23 09:22:43Masters IV A - Lista startowa (151)
2021-01-23 09:05:22Masters V - USTAWIENIE NA STARCIE (159)
2021-01-23 09:03:07Masters V - Lista startowa (174)
2021-01-23 09:01:50Masters Kobiety - USTAWIENIE NA STARCIE (150)
2021-01-23 08:59:31Masters Kobiety - Lista startowa (170)
2021-01-21 10:54:58Lista zgłoszeń do MP CX 2021 (728)
2021-01-17 22:47:01Lista potwierdzonych zawodników na dzień 17.01.2021 - jeżeli Cię nie ma na liście a się zgłosiłeś/łaś - sprawdź swoją opłatę startową! (717)
2021-01-17 17:13:53Mapka trasy (478)
2021-01-05 22:45:53Mapka sytuacyjna + plan trasy (663)
2021-01-05 12:12:23Komunikat organizacyjno-sędziowski (554)
2020-12-18 10:10:32!Komunikat o zmianie terminu MP na 23-24.01.2021! (387)
2020-12-02 23:14:06!!Obowiązkowa ankieta dla uczestników - pobierz, wydrukuj, wypełnij i oddaj w biurze wyścigu!! (707)
2020-11-25 00:26:57Procedury bezpieczeństwa dotyczące ograniczania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 (608)
2020-11-21 21:41:19Klauzula informacyjna (527)
2020-11-21 21:38:44Regulamin (894)
 
 
Zgłoszeń: 854
Lp 
 
Imię 
 
Nazwisko 
 
Kategoria
Drużyna 
 
Opłata startowa 
 
1JOLANTABARANAMATOR KOBIETYLUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA
2KATARZYNABUJASAMATOR KOBIETYTRYTON BIKE TEAM
3MILENABURZYCHAMATOR KOBIETYPRO TOUR RACING TEAM
4EDYTAJAKUBOWSKA-OLECHAMATOR KOBIETYMTB ŚWIECIE
5ROKSANAKĄCAMATOR KOBIETYKOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
6MAGDALENAKRUKAMATOR KOBIETYSTREFASPORTU.PL MW INVEST
7ANNALIPOWAAMATOR KOBIETYWERNER KENKEL SPORT TEAM
8BEATALORKOWSKAAMATOR KOBIETYBELTA TEAM GDAŃSK
9ANNAORIANAMATOR KOBIETYLUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA
10DARIASZEBEKOAMATOR KOBIETYLKS "DROGOWIEC" ZŁOTÓW
11SYLWIATUMIŁOWICZAMATOR KOBIETYREAL 64-STO
12KAROLINAWITEKAMATOR KOBIETYLKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
13WERONIKAWODICZKOAMATOR KOBIETYZDUN TRIATHLON TEAM
1MATEUSZADAMCZYKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39BRAK
2RAFALALCHIMOWICZAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39ALCHIMOWICZBIKE.PL
3MICHALANDRZEJEWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39REAL 64-STO
4JAKUB ANTKOWIAKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39.
5JANBARANAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39BARAN CYCLING TEAM
6PAWEŁBARTOSZEKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39MAYDAY TEAM
7BARTOSZBORULAAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39UKS BIZON BIEGANOW
8KRYSTIANBUJAAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39K.S KLIF CHŁAPOWO
9MARCINBUJASAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39TRYTON BIKE TEAM
10SEBASTIANCHABOWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39CHABOWSKI TEAM
11DAMIANCHOJECKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39DAMNN.CC
12JAKUBCHOJNACKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39CHOJNACKI MTB TEAM
13KONRADCHUDAKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39ŚTC ŚMIGIEL
14MATEUSZCZAJKOWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI
15DAMIANDOMAGALSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39BRAK
16FILIPDUDAREWICZAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39GRÓD SANTOK
17MAREKDYTKOAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39SEVEN PERCEPTUS TEAM
18JAKUBGASZTKOWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39NIEZRZESZONY
19MICHAŁGÓRNIAKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TEAM
20PAWEŁGRABAREKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39SEVEN PERCEPTUS TEAM
21WOJCIECHGREGUŁAAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39MOYA RACING TEAM
22KRZYSZTOFGREINERAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39FITWHEELS/BIKESTACJA
23KAROLGRZYBOWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39BRAK
24BARTŁOMIEJ HEIMRATHAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39POTOPX
25KACPERJABŁOŃSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39STREFASPORTU.PL MV INVEST TEAM
26JACEKJANUSZAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39FSD SPORT
27IGORJĘDRUSIKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39BIKE SERWIS TEAM
28MIKOŁAJJEDYNAKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39LKK LUKS SŁAWNO
29RAFAŁKALINOWSKI AMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39PROTUR RACING TEAM
30MARCINKAWALECAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39IMMOTION SPECIALIZED GALL ICM TEAM
31PAWEŁKAZANOWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39ESCAPE KOŁA KARBONOWE
32MATEUSZ KITAAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39FALA X WINAAR
33PIOTRKLUPCZYŃSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39MERX TEAM WĄGROWIEC
34DAMIANKNAPCZYKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39MIRANDRACINGTEAM
35PAWEŁKNOPAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39BRAK
36KRZYSZTOFKOKOTAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-392K
37BŁAŻEJKOMANDERAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39LKS BRYKSJUSZ GOŚCIECIN
38ŁUKASZKOŚCIAŃSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39ZDUN TRIATHLON TEAM
39JERZYKOŚCIŃSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39VELOGD
40MICHAŁKOWALCZYKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39—-
41ADAMKOWALSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39BEAT BIKE
42JĘDRZEJKOWALSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39PRO-FIT-BIKE/JAANBIKES
43PATRYKKRAJEWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
44KRZYSZTOFKRÓWCZYŃSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39WERNER KENKEL SPORT TEAM
45KRYSTIANKRUKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39PRO-FIT-BIKE/JAANBIKES
46BARTOSZKRUKOWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39MLKS BASZTA BYTÓW
47PAWEŁKUPCZAKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39BRAK
48MATEUSZKUPCZYKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39STREFASPORTU.PL MW INVEST
49PRZEMYSŁAWKUŚWIKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39BIAŁOBŁOCKI PRO COACHING TEAM
50BŁAŻEJKUTROWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39STREFASPORTU.PL MW INVEST
51ARTURLIPIŃSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39JAKOOBCYCLES
52MICHAŁLORENCAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39NIEZRZESZONY SZCZEPAN BIKE
53JAKUBMĄDRYAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39STREFASPORTU.PL MW INVEST
54ADRIANMAJCHRZAKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39STREFASPORTU.PL MW INVEST
55DAMIANMAŃKOWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39MOYA RACING TEAM
56JAKUBMATUSZCZAKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39ZDUN TRIATHLON TEAM
57SZYMON MINDA AMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39RSC VEGESACK BREMEN
58RAFAŁMISJANAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39TEAM BARYŁA / SZCZEPAN BIKE
59JACEKMODRZYŃSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39KOLARZ.PL
60PRZEMYSŁAWMOMOTAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39BRAK
61SEBASTIANMŁYŃSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39DRUTEX
62JAKUBNOWACKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-393CFXD
63KONRAD NOWAK AMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39FORDATA
64JAKUBORZECHOWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39PROTOUR RACING TEAM
65MICHAŁPATERAKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39LKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN
66SŁAWOMIR PITUCH AMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39ROMET FACTORY TEAM
67FILIPPOTRYKUSAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39K.S KLIF CHŁAPOWO
68BARTŁOMIEJPRZYBYLSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39BOSCO CYCLOCROSS TEAM
69LESZEKPYRKAAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39NA OSI
70ŁUKASZPYTELAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39KACZMARSKI GROUP MTB TEAM
71JĘDRZEJ QUOOSAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39WERNER KENKEL SPORT TEAM
72PIOTRRAKIEWICZAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39BRAK
73MACIEJROSAAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39BRAK
74ADRIANRULIŃSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39REAL 64-STO
75ROBERTRUSEKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39MOYA RACING TEAM
76KAMILRYŚAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39FITWHEELS EU. / BIKESTACJA
77WOJCIECHSAWINAAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39BRAK
78MATEUSZSIEJAKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39KOSOX BIKE TEAM
79MATEUSZSOBANSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39BRAK
80ROBERTSYCAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39REAL 64-STO
81PAWEŁTUREKAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39DRUKARZ WARSZAWA
82MICHAŁWASIELEWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39ATLAS WARD RACING TEAM
83TOMASZWIENSKOWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39FALA WINAAR
84MARIUSZWÓJCICKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39KOKODA TRAVEL COSMETICS
85PAWEŁWOJCZALAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39VYTYV
86DAMIANZDUNAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39ZDUN TRIATHLON TEAM
87ADRIANZIMNYAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39MOYA RACING TEAM
88PAWELZREBIECAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39VELOPL
89JAKUBŁAWECKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39BRAK
90SZYMONŁUKASZEWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 16-39BRAK
1PIOTRADAMSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+JAKOOBCYCLES.COM
2JAKUBBEDNAREKAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+SEZUP MTB TEAM
3BARTOSZBIELICKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+RUNNING TEAM MILICZ
4SYLWESTERCENIUCHAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+KLINIKA HAHS - ROLETKI.HOME.PL
5TOMASZ CIERPICKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+BOSCO CYCLOCROSS PIŁA
6KRZYSZTOFDĄBKOWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+PRO-FIT-BIKE/JAANBIKES
7BARTŁOMIEJDOMANIECKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+MGŁA
8DARIUSZDUDAREWICZAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+GRÓD SANTOK
9MARCINGABORSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+KLINIKA HAHS - ROLETKI.HOME.PL
10ROBERTGAWRONAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+BRAK
11PAWEŁGEORGICZUKAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+.
12JAKUBJEDYNAKAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+LKK LUKS SŁAWNO
13PAWEŁJOHNAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+BRAK
14FILIPKACZANOWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+SKODA AUTO SZKOŁA BIKE TEAM
15PRZEMYSŁAWKACZKOWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+SAMOTNY WILK
16DOMINIKKACZMAREKAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM
17DOMINIKKACZMAREKAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+PIZZERIA K2
18MARCIN KARPIŃSKI AMATOR MĘŻCZYŹNI 40+MLKS BASZTA BYTÓW
19BARTOSZ KONIUSZEWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+FALA X WINAAR
20MIROSŁAWKOŁACKI AMATOR MĘŻCZYŹNI 40+MERX TEAM WĄGROWIEC
21ARTURKUBICZAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+BIKESTACJA.PL- FITWHEELS.EU
22DARIUSZMAKSYMOWICZAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
23SEWERYNMAKUCHAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+OŚ RACING TEAM
24DAWIDMARKIELAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+INPEAK TEAM
25KRZYSZTOFMRÓZAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+BRAK
26TOMASZ NARYNIECKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+JEST MOC
27PRZEMYSŁAWOLEJNIKAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+TRYTON BIKE TEAM
28ARKADIUSZOSTOJSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+FSD SPORT
29ANDRZEJPACZKOWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+TRYTON BIKE TEAM
30DARIUSZPAKUŁAAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+XTC BARLINEK
31KRZYSZTOF PALUSZEK AMATOR MĘŻCZYŹNI 40+SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH
32ROBERTPIETRASZEWSKIAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+LKK LUKS SŁAWNO
33KAROLPIETRASZUKAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+GRAWEROWANIE3D.PL RACING TEAM
34JACEKRORBACHAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+BIAŁOBŁOCKI TEAM
35BARTŁOMIEJRYMSZEWICZAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+FSD SPORT
36PAWEŁSAMOLAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+PARKIETY-SAMOL
37MARCINSKRZYPEKAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+CX POLICE
38ARKADIUSZSTACHOWICZAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+NIEZRZESZONY
39ROBERT ŚWIĘTEK AMATOR MĘŻCZYŹNI 40+KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
40TOMASZSZCZĘSNY AMATOR MĘŻCZYŹNI 40+MH AUTOMATYKA
41RAFAŁTŁUSZCZAKAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+HOTEL CZTERY BRZOZY
42KRZYSZTOFWEISSAMATOR MĘŻCZYŹNI 40+KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
1TOMASZBALAELITAKS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
2ROBERTBIELAWSKIELITAUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
3PIOTRBRZÓZKAELITAJBG-2 CRYOSPACE
4PRZEMYSŁAWGIERCZAKELITALKK LUKS SŁAWNO
5GRZEGORZGRABAREKELITASTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
6WOJCIECHHALEJAKELITAJBG-2 CRYOSPACE
7MAREKKONWAELITAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC / KONWA BIKE
8PATRYKKOSTECKIELITAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC / KONWA BIKE
9KAROLMICHALSKIELITAOWC OLDENZAAL
10MARIUSZMICHAŁEKELITAJBG-2 CRYOSPACE
11BARTOSZMIKLERELITAMLUKS VICTORIA JAROCIN / ACCENT
12JAKUBNAJSELITADAR BUD TEAM
13MICHAŁPALUTAELITANIEZRZESZONY
14ARTURSOWIŃSKIELITAKS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
15PATRYKSTOSZELITAVOSTER ATS TEAM
16PAWEŁSZÓSTKAELITANIEZRZESZONY
17MICHAŁTOPÓRELITANIEZRZESZONY
18ROMANWODAELITARC 1913 WENDELSTEIN / AQUAROMANO
19PAWEŁZNAMIROWSKIELITALKS TRASA ZIELONA GÓRA
20ADAMŻUBERELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
1ANTONINABIAŁEKELITA KOBIETYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
2BARBARABOROWIECKAELITA KOBIETYNIEZRZESZONA / SZCZEPANBIKE/PRINZWEAR
3KAROLINACIERLUKELITA KOBIETYSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
4ZUZANNAKRZYSTAŁAELITA KOBIETYRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
5MAŁGORZATAMAZUREKELITA KOBIETYUKS KRUPIŃSKI SUSZEC / KONWA BIKE
6PATRYCJAPIOTROWSKAELITA KOBIETYFUNDACJA PIOTROWSKI BIKES / CARGO EXPRESS.
7MARTATUROBOŚELITA KOBIETYLKK LUKS SŁAWNO
8ANNAWIESEELITA KOBIETYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
9GABRIELAWOJTYŁAELITA KOBIETYUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
10MONIKAWRONAELITA KOBIETYBIENIASZ BIKE TEAM
1BARTŁOMIEJBACIECZKOJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
2JAKUBBANASZKIEWICZJUNIORKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
3KACPERBARTKOWIAKJUNIORSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
4ALEKSANDERBASIŃSKIJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
5KAROLBOCHENEKJUNIORKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
6MAKSYMILIANBROŻYNAJUNIORUKS SPORTOWIEC PIŁA
7FILIPBRZÓSKAJUNIORKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
8MICHAŁCEGLEWSKIJUNIORAMG CYBINKA TEAM
9KACPERCHOJNACKIJUNIORUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
10MATEUSZCYWIŃSKIJUNIORMAYDAY MEDISEPT TEAM
11LUKASGISAJUNIORLKS"ZIEMIA OPOLSKA" OPOLE
12STANISŁAWGOLIWĄSJUNIORUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
13KACPERHOPPAJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
14ŁUKASZJANIKOWSKIJUNIORZAK- BOGO SZCZECIN
15PATRYKJANISZEWSKIJUNIORAMG CYBINKA TEAM
16BARTŁOMIEJJUNIKJUNIORLKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
17ŁUKASZJUSZCZAKJUNIORUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
18BARTOSZKOBYLAŃSKIJUNIORUKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
19GNIEWKOKONSEWICZJUNIORKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
20KACPERKRUPAJUNIORMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
21MIKOŁAJKUCZWALSKIJUNIORBOGDZIEWICZ TEAM
22IGORKUJAWAJUNIORGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
23STANISŁAWKUNAJUNIORNIEZRZESZONY
24KAROLKUSYJUNIORKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
25STANISŁAWKUŹMICKIJUNIORZAK- BOGO SZCZECIN
26SZYMONMACIEJEWSKIJUNIORMAYDAY MEDISEPT TEAM
27KACPERMACIEJUKJUNIORKS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
28KLAUDIUSZMAJEWSKIJUNIORSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
29ADAMMARCINIAKJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
30TOBIASZMUSIALIKJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
31TOBIASZMUSIALIKJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
32SZYMONNOSEKJUNIORMTB RACING TEAM TARNÓW
33BARTOSZOLEKSIAKJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
34BARTOSZOLEKSIAKJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
35ADRIANORIAN-SZPAKJUNIORLUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA
36JAKUBOSSOWSKIJUNIORGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
37IWOPACAŁOWSKIJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
38KACPERPECYNAJUNIORUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
39MICHAŁPOMORSKIJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
40TADEUSZPRAXMAJERJUNIORGK PIAST SZCZECIN
41MATEUSZROZPĘDOWSKIJUNIORMAYDAY MEDISEPT TEAM
42MIKOŁAJSEREDNICKIJUNIORLKS TRASA ZIELONA GÓRA
43ŁUKASZSKOCZYLASJUNIORLUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
44KACPERSKONECZNYJUNIORMLKS BASZTA BYTÓW
45JAKUBSKRZYPKOWSKIJUNIORGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
46JAKUBSOBIERAJJUNIORBELTA TEAM GDAŃSK
47KACPERSOBIŚJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
48WIKTORSTALKAJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
49ALEKSANDERSTANKIEWICZJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
50KACPERSUSLIKJUNIORUKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
51KACPERSZABUNIAJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
52FILIPSZAŁEKJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
53TOMASZSZULSKIJUNIORUKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
54MICHAŁWALOSZEKJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
55KAJETANWĄSOWICZJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
56MAKSYMILIANWIŚNIOWSKIJUNIORRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
1KSAWERYADASZAKJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
2MICHAŁADRIANJUNIOR MŁODSZYLKK LUKS SŁAWNO
3KRZYSZTOFANTONOWICZJUNIOR MŁODSZYAMG CYBINKA TEAM
4IWOBASIŃSKIJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
5PAWEŁBIELECKIJUNIOR MŁODSZYKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
6TADEUSZBLUSZCZJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
7TOMASZBŁAŻEJEWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
8NIKODEMCEYNOWAJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
9ARKADIUSZCHARCZUKJUNIOR MŁODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
10FRANCISZEKCIERPIKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
11BARTOSZCYGANJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
12WIKTORCZEKAYJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
13MICHAŁCZERNIAWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
14SZYMONCZERNIECKIJUNIOR MŁODSZYUKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA
15BENIAMINDĄBROWSKIJUNIOR MŁODSZYRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
16KACPERDOPPKEJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
17MICHAŁFROŃJUNIOR MŁODSZYWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
18KSAWIERGARNEKJUNIOR MŁODSZYRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
19LUKASGIEROKJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA" OPOLE
20LEONARDGRANICAJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
21WIKTORGRZEGOREKJUNIOR MŁODSZYUKS SPORTOWIEC PIŁA
22KAMILGUTOWSKIJUNIOR MŁODSZYUCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
23KAROLHARENDAJUNIOR MŁODSZYUKS SPORTOWIEC PIŁA
24BARTOSZIGNASZEWSKIJUNIOR MŁODSZYLKS ORLĘTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
25BARTŁOMIEJJANASJUNIOR MŁODSZYMTB RACING TEAM TARNÓW
26MACIEJJAROSŁAWSKIJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
27DOMINIKJEDYNAKJUNIOR MŁODSZYDOMIN SPORT
28PAWEŁJURCZYKJUNIOR MŁODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
29JANKĘPIŃSKIJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
30JAKUBKLIMPELJUNIOR MŁODSZYSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
31FRANCISZEKKOCURJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
32KACPERKOHNKEJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
33MARCELKOŻYCZAKJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
34DOMINIKKRZYŚKÓWJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
35MIKOŁAJKUBICAJUNIOR MŁODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
36OSKARKULAKJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
37OSKARKULAKJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
38MATEUSZKUŚJUNIOR MŁODSZYBELTA TEAM GDAŃSK
39PIOTRKUŚJUNIOR MŁODSZYMLKS WIELUŃ
40SZYMONLACHOWICZJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
41DAWIDLEWANDOWSKIJUNIOR MŁODSZYLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
42STEFANMANDESJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
43MIŁOSZMARCINIAKJUNIOR MŁODSZYUKS SPORTOWIEC PIŁA
44MAKSYMILIANMARZEJONJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
45OSKARMAŚKAJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
46OSKARMAŚKAJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
47MICHAŁMATEJEKJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
48ROBERTMIKAJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA" OPOLE
49KONRADMINTAJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
50ANTONIMURYJJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
51OLAFOSTAFINJUNIOR MŁODSZYKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
52ADAMOSTASZEWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
53MARSELPACHJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
54MACIEJPARZYCHJUNIOR MŁODSZYMSR MRĄGOWO
55MICHAŁPOLEWACZYKJUNIOR MŁODSZYMSR MRĄGOWO
56SZYMONPUKJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
57DANIELPUZYNOJUNIOR MŁODSZYUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
58MARCELPYTLIŃSKIJUNIOR MŁODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
59DAWIDRADKIEWICZJUNIOR MŁODSZYUKS BIZON BIEGANÓW
60TOMASZRECAJUNIOR MŁODSZYMLKS BASZTA BYTÓW
61GABRIELROGACZEWSKIJUNIOR MŁODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
62ALEKSANDERŚLĄCZKAJUNIOR MŁODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
63DAWIDŚLIWIŃSKIJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
64KRYSTIANSMERECZNIAKJUNIOR MŁODSZYGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
65JANSOBIERAJJUNIOR MŁODSZYBELTA TEAM GDAŃSK
66DAWIDSOCZYWKOJUNIOR MŁODSZYUKS SPORTOWIEC PIŁA
67WIKTORSTANIEWSKIJUNIOR MŁODSZYSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
68KAROLSTELMACHJUNIOR MŁODSZYMLKS BASZTA BYTÓW
69SZYMONSTĘPIEŃJUNIOR MŁODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
70PATRYKSTRUCZAKJUNIOR MŁODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
71BRAJANŚWIDERJUNIOR MŁODSZYKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
72JEREMIASZTWARDOCHJUNIOR MŁODSZYUKKS IMIELIN TEAM
73MATEUSZURYGAJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
74PAWEŁWAWRZYŃCZYKJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
75BARTOSZWENTLANDJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
76BARTOSZWERETAJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
77SZYMONWIŚNIEWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
78JAKUBWIŚNIEWSKIJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
79MATEUSZWITWICKIJUNIOR MŁODSZYNIEZRZESZONY
80WIKTORWOŻNIAKJUNIOR MŁODSZYLKS TRASA ZIELONA GÓRA
81IGORZIEMBAJUNIOR MŁODSZYUKS BIZON BIEGANÓW
82DAWIDŁĄTKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
83JANŁUKÓWJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
84JANŁUKÓWJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
85DAWIDŁYSEKJUNIOR MŁODSZYWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
1MAJACIEŚLAJUNIORKAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
2MARTADUTCZAKJUNIORKALKS TRASA ZIELONA GÓRA
3WIKTORIAGŁADOSZJUNIORKALUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
4WIKTORIAHEJMANJUNIORKAKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
5KAROLINAKARPIŃSKAJUNIORKAMLKS BASZTA BYTÓW
6AGATAKOWALSKAJUNIORKAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
7MALWINAMULJUNIORKAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
8NATALIAMUSKUSJUNIORKAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
9WERONIKAPAZIEWICZJUNIORKALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
10ŁUCJASZRAMOWSKAJUNIORKAUKS AVATAR
11WERONIKATABAŁAJUNIORKAUKS SPORTOWIEC PIŁA
12OLGAWANKIEWICZJUNIORKAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
1MILENABANASZKIEWICZJUNIORKA MŁODSZALKS TRASA ZIELONA GÓRA
2ZOFIABLUSZCZJUNIORKA MŁODSZAGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
3MAJACHODÓRJUNIORKA MŁODSZAKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
4ANNACIECIORJUNIORKA MŁODSZALKS"ZIEMIA OPOLSKA" OPOLE
5BARBARACYWIŃSKAJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY MEDISEPT TEAM
6ROZALIADUTCZAKJUNIORKA MŁODSZALKS TRASA ZIELONA GÓRA
7TATIANAGROMADAJUNIORKA MŁODSZARK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
8KATARZYNAJEDYNAKJUNIORKA MŁODSZALKK LUKS SŁAWNO
9MAJAJÓZKOWICZJUNIORKA MŁODSZAAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
10LARYSAKOLAŃCZYKJUNIORKA MŁODSZAUKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA
11AMELIAKOŁODZIEJJUNIORKA MŁODSZAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
12ZOFIAKRYSTKOWIAKJUNIORKA MŁODSZAFUNDACJA ROZWOJU KOLARSTWA KRZYSZTOFA KUŹNIAKA
13JADWIGAKUCHARSKAJUNIORKA MŁODSZABELTA TEAM GDAŃSK
14ANNALIPIETAJUNIORKA MŁODSZAMLKS WIELUŃ
15MARTAMAREKJUNIORKA MŁODSZACZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
16KINGAMAREKJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY MEDISEPT TEAM
17HANNAMARTYŃSKA-MAZURKIEWICZJUNIORKA MŁODSZAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
18JOANNAMUSKUSJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
19KATARZYNAPOŚPIECHJUNIORKA MŁODSZALKK GOS MSZANA
20MARTASOBIERAJJUNIORKA MŁODSZAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
21ALEKSANDRASTAWIRAJJUNIORKA MŁODSZAUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
22JULIASYRNICKAJUNIORKA MŁODSZAKLUB KOLARSKI ŻORY
23NIKOLASZULCJUNIORKA MŁODSZAAMG CYBINKA TEAM
24NINAWASIJJUNIORKA MŁODSZALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
25MARIANNAŻYLIKJUNIORKA MŁODSZAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
1PAWEŁBARONMASTERS IUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
2MAKSYMILIANBIENIASZMASTERS IBIENIASZ BIKE TEAM
3GRZEGORZCEBULSKIMASTERS ILKS TRASA ZIELONA GÓRA
4MARIUSZGILMASTERS ISTOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
5ŁUKASZGŁADOSZMASTERS ILUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
6TOMASZHELMANMASTERS IMLKS BASZTA BYTÓW
7PAWEŁLEMPARTMASTERS ITEAM SPORT
8GRZEGORZMAZURMASTERS INIEZRZESZONY
9TOMASZNIEDŻWIECKIMASTERS INIEZRZESZONY
10KRZYSZTOFSADOWSKIMASTERS ILUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
11BARTOSZSAMBORSKIMASTERS INIEZRZESZONY
12MARCINSZEWCZYKMASTERS IOŚKA WARSZAWA
13ARKADIUSZTURONEKMASTERS INIEZRZESZONY
14MICHAŁŻUREKMASTERS IBIENIASZ BIKE TEAM
1PRZEMYSŁAWBARANOWSKIMASTERS II ANIEZRZESZONY / BIALOBLOCKI PRO COACHING TEAM
2PIOTRBEREŹNICKIMASTERS II AKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
3MAREKBIELOWICZMASTERS II ANIEZRZESZONY BST BANACH SPORT TEAM
4PRZEMYSŁAWBURZYCHMASTERS II AZAK PROTOUR RACING TEAM
5PAWEŁCIEŚLAMASTERS II ANIEZRZESZONY
6RAFALIWANMASTERS II AFITWHEELS / BIKESTACJA BOLESŁAWIEC
7MACIEJIWKOMASTERS II ANIEZRZESZONY SZCZEPAN BIKE
8PAWELJAMROMASTERS II AKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
9MICHAŁJÓZKOWICZMASTERS II AAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
10RADOSŁAWKAMIŃSKIMASTERS II ANIEZRZESZONY
11SŁAWOMIRKASPRZYKMASTERS II ASTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
12JAKUBKRAUSEMASTERS II AJF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
13KRZYSZTOFKRZYWYMASTERS II ANIEZRZESZONY CYCLING PLANET
14MACIEJMICHALSKIMASTERS II ANIEZRZESZONY / RETRO STORK TEAM
15MARCINMRÓZMASTERS II ANIEZRZESZONY / BIAŁOBŁOCKI PROCOACHING TEAM
16MATEUSZMRÓZMASTERS II ANIEZRZESZONY
17SZCZEPANPASZEKMASTERS II AFITWHEELS / BIKESTACJA BOLESŁAWIEC
18ARTURSTANIECMASTERS II AWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
19LESZEKŚWIDERMASTERS II AKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
20JAROSŁAWWOLCENDORFMASTERS II ANIEZRZESZONY / JAKOOBCYCLES.COM
21ŁUKASZZIENKIEWICZMASTERS II ABOGDZIEWICZ TEAM
1WOJCIECHANDRYSZCZAKMASTERS II BNIEZRZESZONY
2GRZEGORZARMATYSMASTERS II BMTB RACING TEAM TARNÓW
3MARCINBARTOSZEWSKIMASTERS II BNIEZRZESZONA
4GRZEGORZBEDNARCZYKMASTERS II BDIVERSEY TEAM
5MIROSLAWBIENIASZMASTERS II BBIENIASZ BIKE TEAM
6MICHAŁBOGDZIEWICZMASTERS II BBOGDZIEWICZ TEAM
7RAFAŁCHMIELMASTERS II BNIEZRZESZONY FSD SPORT SCOTT
8BOGDANCZARNOTAMASTERS II BRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
9LESZEKDUTCZAKMASTERS II BLKS TRASA ZIELONA GÓRA
10PIOTRGAJEWSKIMASTERS II BNIEZRZESZONY MOVLINK BIKE TEAM
11ADAMGRABARAMASTERS II BNIEZRZESZONY MOVLINK BIKE TEAM
12SŁAWOMIRJAKUBOWSKIMASTERS II BMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
13ARKADIUSZJUSIŃSKIMASTERS II BNIEZRZESZONY / EVANLITE
14ANDRZEJKAISERMASTERS II BSTOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
15WIESŁAWKALWASIŃSKIMASTERS II BDIVERSEY TEAM
16MARCINKANIOWSKIMASTERS II BCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
17TOMASZKOWALSKIMASTERS II BKS SUŁEK SPORT
18TOMASZKUBALAMASTERS II BMTB PRESSING TEAM
19MACIEJKUBICZMASTERS II BNIEZRZESZONY / ABSOLUTEBIKES.PL
20ARTURLEDZIONMASTERS II BNTS SPECTRUBBIKE NOWOGARD
21MARCINMAKOWSKIMASTERS II BMAYDAY TEAM
22ANDRZEJMICHNIAKMASTERS II BWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
23ADAMOSTROWSKIMASTERS II BNIEZRZESZONY / OSTRY TRENER TEAM
24ROBERTPODGÓRSKIMASTERS II BLKKS"CHRABĄSZCZE" NOWOGARD
25ARKADIUSZPOSMYKMASTERS II BDIVERSEY TEAM
26ROBERTSAWAMASTERS II BINŻYNIERIA ROWEROWA LUBLIN
27WOJCIECHSOCHOŃMASTERS II BNIEZRZESZONY
28IRENEUSZSTAFIEJMASTERS II BKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
29DARIUSZSTRĄCZYŃSKIMASTERS II BMLKS BASZTA BYTÓW
30MAREKSTRAMMASTERS II BNIEZRZESZONY / RETRO STORK TEAM
31ROBERTSUSZCZYŃSKIMASTERS II BJF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
32MARCINSYKUŁAMASTERS II BNIEZRZESZONY BST BANACH SPORT TEAM
33JAKUBWOLCENDORFMASTERS II BNIEZRZESZONY / JAKOOBCYCLES.COM
34PIOTRŻEBROWSKIMASTERS II BPTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK
35JANUSZŁODEJMASTERS II BAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
1ROMANBADURAMASTERS III ANIEZRZESZONY RB ROWEREK
2MAREKBONECKIMASTERS III AAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
3MARIUSZCHYŁAMASTERS III ASTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
4ANDRZEJDZIAMBORMASTERS III ATEOBIKE RACING TEAM
5ALEKSANDERGAWRYLUKMASTERS III ADIVERSEY TEAM
6JACEKKUZYNINMASTERS III AZAK PROTOUR RACING TEAM
7TOMASZMAJEWSKIMASTERS III ANIEZRZESZONY / RETRO STORK TEAM
8PIOTRNOWACKIMASTERS III ANIEZRZESZONY KOLARZ.PL
9PIOTRORIANMASTERS III ALUKS "ROSPONDEK" ŻYROWA
10TOMASZOSTOJICZMASTERS III ADIVERSEY TEAM
11JERZYPONIEWIERSKIMASTERS III AUKS BIZON BIEGANÓW
12JACEKROGOWSKIMASTERS III ANIEZRZESZONY
13ANDRZEJŚLEDZIONAMASTERS III ADIVERSEY TEAM
14DARIUSZSTAFYNIAKMASTERS III AJF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
15JAROSŁAWWOJCZALMASTERS III AVYTYV
16RAFAŁŁUKAWSKIMASTERS III AKS STOMIL POZNAŃ
1JACEKBRZÓZKAMASTERS III BJBG-2 CRYOSPACE
2SŁAWOMIRFREJOWSKIMASTERS III BMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
3KRZYSZTOFGIERCZAKMASTERS III BNIEZRZESZONY ZRYW BUSZKOWICZKI
4JANGOLEŃMASTERS III BKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
5TOMASZJARZĄBEKMASTERS III BSTOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
6MARIUSZKOWALCZYKMASTERS III BMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
7TOMASZMISJANMASTERS III BNIEZRZESZONY FSD SPORT
8JANPATERAKMASTERS III BLKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN
9PIOTRPAWŁOWSKIMASTERS III BKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
10JERZYSTĘKIELMASTERS III BNIEZRZESZONY / ZŁOTA61.PL
11LESZEKTRACZYKMASTERS III BNIEZRZESZONY
1WOJCIECHBARTOLEWSKIMASTERS IV ANIEZRZESZONY ECOCOLOR.PL
2FRANCISZEKHARBACEWICZMASTERS IV AJF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
3TADEUSZJASIONEKMASTERS IV AJF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
4PAWEŁMATYKIEWICZMASTERS IV ASTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
5GRZEGORZREPIŃSKIMASTERS IV ANIEZRZESZONY
6ARTURSPŁAWSKIMASTERS IV AMERX TEAM WĄGROWIEC
7MAREKWITKIEWICZMASTERS IV ANIEZRZESZONY
8JANZOZULIŃSKIMASTERS IV ANIEZRZESZONY
1WALDEMARBANASIŃSKIMASTERS IV BNIEZRZESZONY BROWAR FORTUNA
2ZDZISŁAWBINKOWSKIMASTERS IV BNIEZRZESZONY
3MARIANKŁOSMASTERS IV BDIVERSEY TEAM
4ANDRZEJMISINAMASTERS IV BGRUPA KOLARSKA GLIWICE
5EDWARDPLASZCZYKMASTERS IV BNIEZRZESZONY
6MAREKSORBIANMASTERS IV BKS TEAM HUROM MASTERS
7ZBIGNIEWWALCZAKMASTERS IV BNIEZRZESZONY
8RYSZARDWRONAMASTERS IV BKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
1MARTABALCERZAKMASTERS KOBIETYJF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
2SARAHBARTOSZEKMASTERS KOBIETYMAYDAY TEAM
3ANNABOROWICZ MASTERS KOBIETYBIENIASZ BIKE TEAM
4MARZENAMONIUSZKOMASTERS KOBIETYNIEZRZESZONA
5DOROTAWARCZYKMASTERS KOBIETYLKK "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI
6JOANNAWĄSIELMASTERS KOBIETYBIENIASZ BIKE TEAM
1GRZEGORZFAJKOWSKIMASTERS VRYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI CYCLING TEAM
2ZBIGNIEWKRZESZOWIECMASTERS VNIEZRZESZONY EURO BIKE KACZMAREK
3TADEUSZKUBIAKMASTERS VPTC POZNAŃ
4EDWARDNATKANIECMASTERS VMLKS BASZTA BYTÓW
5EDWARDNISZTUKMASTERS VNIEZRZESZONY
6EDWARDRADKEMASTERS VKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
1EMILIABINDACZMŁODZICZKAUKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA
2KAROLINABROJMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA" OPOLE
3NATALIABUŁAMŁODZICZKAUKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
4ROKSANACIOMPERLIKMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA" OPOLE
5MAJACZARNAMŁODZICZKALKS TRASA ZIELONA GÓRA
6ALEKSANDRADOMANIECKAMŁODZICZKASTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
7ANNAGABORSKAMŁODZICZKAZAK- BOGO SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY ZAK- BOGO
8MARIAKOBYŁKAMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA" OPOLE
9MALWINAKWIATKOWSKAMŁODZICZKAFUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK
10ZOFIALAMIKMŁODZICZKAUKKS IMIELIN TEAM
11NIKOLALEDZIONMŁODZICZKALKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
12MALWINAMACIEJEWSKAMŁODZICZKAFUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK
13NADIAMACIOSMŁODZICZKALKS DROGOWIEC ZŁOTÓW
14ZUZANNA MARECKA MŁODZICZKAUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
15ZUZANNAMERDAMŁODZICZKAMLKS BASZTA BYTÓW
16ZUZANNAMICHALEWICZMŁODZICZKAKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
17PATRYCJAMITURAMŁODZICZKAMAYDAY MEDISEPT TEAM
18ZOFIAORLIKMŁODZICZKAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
19IZABELARUTKOWSKAMŁODZICZKAUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
20AGATASEKTAMŁODZICZKAUKS AVATAR
21NINASZULIŃSKAMŁODZICZKAUCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
22JULIASŁOMIONMŁODZICZKABELTA TEAM GDAŃSK
23ALEKSANDRASŁOMKAMŁODZICZKAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
24MILENATARASEWICZMŁODZICZKAUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
25MILENATOKARSKAMŁODZICZKAMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
26MAJATOMASIAKMŁODZICZKAFUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK
27MARTYNAWIERZBICKAMŁODZICZKAUCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
28MAŁGORZATAWINIARSKAMŁODZICZKALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
29JULIAWYPICHMŁODZICZKAMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
30ZUZANNAZAREMBAMŁODZICZKAUKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
31AMELIAŁOJEKMŁODZICZKAMLKS BASZTA BYTÓW
1ALEKSANDERAUGUŚCIKMŁODZIKLKK LUKS SŁAWNO
2KAROLBALCERCZYKMŁODZIKMSR MRĄGOWO
3BARTOSZBARTKOWIAKMŁODZIKSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
4KOSMABEREŹNICKIMŁODZIKKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
5GRZEGORZBOIŃSKIMŁODZIKUKS SPORTOWIEC PIŁA
6JANBŁYSKOŃMŁODZIKNIEZRZESZONY LEDENT
7KAROLCEMBRUCHMŁODZIKFUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK
8BORYSCHODYNAMŁODZIKBELTA TEAM GDAŃSK
9OSKARCIMASZEWSKIMŁODZIKUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
10BARTOSZCISKOWSKIMŁODZIKK.S KLIF CHŁAPOWO
11PIOTRDOMAGAŁAMŁODZIKUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
12BARTOSZDROŻDŻYŃSKIMŁODZIKSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
13MIKEFABISZMŁODZIKLKS"ZIEMIA OPOLSKA" OPOLE
14DARIUSZFUTRYKMŁODZIKAMG CYBINKA TEAM
15KSAWERYGANCARZMŁODZIKUKKS IMIELIN TEAM
16KACPERGARDZIELEWSKIMŁODZIKBELTA TEAM GDAŃSK
17KRZYSZTOFGDULAMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
18MAKSYMILIANGINTERMŁODZIKFUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK
19ROCHGÓRAMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
20KRZYSZTOFGURZYŃSKIMŁODZIKUKS KOMETA OBROWO COPERNICUS TORUŃ
21NIKODEMGWÓŹDŹMŁODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
22WOJCIECHIWANMŁODZIKFITWHEELS BIKESTACJA BOLESŁAWIEC
23PAWEŁJANASMŁODZIKMTB RACING TEAM TARNÓW
24MICHAŁJAŃCZAKMŁODZIKGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
25JAKUBJASTRZĘBSKIMŁODZIKLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
26MICHAŁJEDYNAKMŁODZIKLKK LUKS SŁAWNO
27WIKTORKARWATMŁODZIKLKS DROGOWIEC ZŁOTÓW
28BARTOSZKASPEREKMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
29JANKAŹMIEROWSKIMŁODZIKSOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ
30BORYSKLACZKOWSKIMŁODZIKKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
31STANISŁAWKOCURMŁODZIKUKS AVATAR
32ANTONIKONIUSZEWSKIMŁODZIKBELTA TEAM GDAŃSK
33KRYSTIANKSIĘŻARCZYKMŁODZIKUKKS IMIELIN TEAM
34SZYMONLASOTAMŁODZIKLKS"ZIEMIA OPOLSKA" OPOLE
35MIKOŁAJLEGIEĆMŁODZIKUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
36WIKTORLUTOWSKIMŁODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
37JAKUBMAJCHROWSKIMŁODZIKZAK- BOGO SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY ZAK- BOGO
38WŁADYSŁAWMAŃKAMŁODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
39MATEUSZMASZKOWSKIMŁODZIKMAYDAY MEDISEPT TEAM
40MICHAŁMAZIARZMŁODZIKZAK- BOGO SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY ZAK- BOGO
41DAMIANMILEWSKIMŁODZIKBELTA TEAM GDAŃSK
42ALEKSYMRÓZMŁODZIKNIEZRZESZONY / BIAŁOBŁOCKI PROCOACHING TEAM
43JANMRÓZMŁODZIKKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
44OLIWIERMYŚLISZMŁODZIKK.S KLIF CHŁAPOWO
45FLORIANNOWACZEWSKIMŁODZIKLKS DROGOWIEC ZŁOTÓW
46PAWEŁNOWAKMŁODZIKUKKS IMIELIN TEAM
47PATRYKOKRĄGŁYMŁODZIKMSR MRĄGOWO
48WIKTORPACZUŁAMŁODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
49WIKTORPALUTKAMŁODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
50GRZEGORZ PANASEWICZ MŁODZIKUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
51BŁAŻEJPAWLIKMŁODZIKLKS"ZIEMIA OPOLSKA" OPOLE
52ANTONIPIASKOWSKIMŁODZIKAMG CYBINKA TEAM
53PIOTRPIETRZAKMŁODZIKUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
54MIKOŁAJPIOTROWSKIMŁODZIKKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
55FILIPPODGÓRSKIMŁODZIKLKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD - SZKÓŁKA KOLARSKA W NOWOGARDZIE
56KACPERPTASZYŃSKIMŁODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
57MARCINROMANIECKIMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
58ADAMSAPIEJAMŁODZIKLKK LUKS SŁAWNO
59PATRYKSOBOCIŃSKIMŁODZIKMSR MRĄGOWO
60MICHAŁSOŁTYSMŁODZIKKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
61CEZARYSTELMACHMŁODZIKMLKS BASZTA BYTÓW
62PIOTRSTRYJEWSKIMŁODZIKKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
63KACPERSZCZEPANIAKMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
64SEBASTIANSZUMSKIMŁODZIKUCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
65PIOTRTOMCZAKMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
66BARTOSZTYCNERMŁODZIKNIEZRZESZONY
67BARTOSZURBANEKMŁODZIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
68KACPERURBANEKMŁODZIKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
69WIKTORWALASEKMŁODZIKSZKÓŁKA KOLARSKA - MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
70JAKUB DIETERWALENTOWSKIMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
71JACEKWAWRZYCZEKMŁODZIKUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
72MAKSYMILIANWIERZBICKIMŁODZIKUCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
73MARCELWOŁOWIECMŁODZIKLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
74SZYMONWRONAMŁODZIKKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
75MARCINWŁODARSKIMŁODZIKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
76EMILŻMIJEWSKIMŁODZIKUKS BIZON BIEGANÓW
77LEONŁODEJMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
78JAKUBŁUKASZEWICZMŁODZIKUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
79BARTOSZŁYŻWAMŁODZIKUKS AVATAR
1MICHAŁADRIANOBSŁUGA ZAWODNIKALKK LUKS SŁAWNO
2JANANTKOWIAKOBSŁUGA ZAWODNIKAPOLSKI ZWIĄZEK KOLARSKI
3JACEKANTONOWICZOBSŁUGA ZAWODNIKAAMG CYBINKA TEAM
4GRZEGORZARMATYSOBSŁUGA ZAWODNIKAMTB RACING TEAM TARNÓW
5JAROSŁAWAUGUŚCIKOBSŁUGA ZAWODNIKALKK LUKS SŁAWNO
6MARCINBĄCZYKOBSŁUGA ZAWODNIKANIEZRZESZONY
7EDWARDBALOBSŁUGA ZAWODNIKAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
8MARCINBANASZKIEWICZOBSŁUGA ZAWODNIKAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
9PRZEMYSŁAWBARANOWSKIOBSŁUGA ZAWODNIKANIEZRZESZONY / BIALOBLOCKI PRO COACHING TEAM
10AGATABARSZOWSKAOBSŁUGA ZAWODNIKASTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
11JACEKBARTKOWIAKOBSŁUGA ZAWODNIKASTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
12BOLESŁAWBAŁDOBSŁUGA ZAWODNIKATC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
13PAWEŁBENTKOWSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
14MAKSYMILIANBIENIASZOBSŁUGA ZAWODNIKABIENIASZ BIKE TEAM
15MIROSLAWBIENIASZOBSŁUGA ZAWODNIKABIENIASZ BIKE TEAM
16TOMASZBLUSZCZOBSŁUGA ZAWODNIKAGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
17MAREKBONECKIOBSŁUGA ZAWODNIKAAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
18ANNABOROWICZ OBSŁUGA ZAWODNIKABIENIASZ BIKE TEAM
19BARBARABOROWIECKAOBSŁUGA ZAWODNIKANIEZRZESZONA / SZCZEPANBIKE/PRINZWEAR
20BARTOSZBORULAOBSŁUGA ZAWODNIKAUKS BIZON BIEGANÓW
21MAKSYMILIANBROŻYNAOBSŁUGA ZAWODNIKAUKS SPORTOWIEC PIŁA
22PAULINABRZEŹNA-BENTKOWSKAOBSŁUGA ZAWODNIKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
23PIOTRBRZÓSKAOBSŁUGA ZAWODNIKAKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
24IRENEUSZBURZYCHOBSŁUGA ZAWODNIKAFUNDACJA AKTYWNE POLICE
25TOMASZBŁYSKOŃOBSŁUGA ZAWODNIKANIEZRZESZONY LEDENT
26GRZEGORZCEBULSKIOBSŁUGA ZAWODNIKALKS TRASA ZIELONA GÓRA
27PRZEMYSŁAWCHABASIŃSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAFUNDACJA AKTYWNE POLICE
28ANDRZEJCHMURZEWSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
29MIECZYSŁAWCHMURZEWSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
30MICHAŁ MIESZKOCIĘCIELOBSŁUGA ZAWODNIKAAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
31PAWELCIERPIKOWSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAPOLSKI ZWIĄZEK KOLARSKI
32PAWEŁCIEŚLAOBSŁUGA ZAWODNIKANIEZRZESZONY
33MAREKCIEŚLAKOBSŁUGA ZAWODNIKAUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
34JACEKCUPIAŁOBSŁUGA ZAWODNIKAMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
35ANDRZEJCYWIŃSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAMAYDAY MEDISEPT TEAM
36BOGDANCZARNOTAOBSŁUGA ZAWODNIKARK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
37PRZEMYSŁAWDĄBROWSKIOBSŁUGA ZAWODNIKARK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
38MAREKDOMAGAŁAOBSŁUGA ZAWODNIKAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
39BARTŁOMIEJDOMANIECKIOBSŁUGA ZAWODNIKASTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
40ANDRZEJDOMINOBSŁUGA ZAWODNIKADOMIN SPORT / KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
41KLAUDIUSZDROŻDŻYŃSKIOBSŁUGA ZAWODNIKASTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
42LESZEKDUTCZAKOBSŁUGA ZAWODNIKALKS TRASA ZIELONA GÓRA
43ANDRZEJDZIAMBOROBSŁUGA ZAWODNIKATEOBIKE RACING TEAM
44ZBIGNIEWDZIURDŹOBSŁUGA ZAWODNIKALKK "START" TOMASZÓW MAZOWIECKI
45JAKUBFOLTYNOBSŁUGA ZAWODNIKAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE
46WIESŁAWFUTRYKOBSŁUGA ZAWODNIKAAMG CYBINKA TEAM
47DARIUSZGAJDZIŃSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAUCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
48MARCINGAJDZIŃSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAUCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
49MAKSYMILIANGĄSIEWICZOBSŁUGA ZAWODNIKALKS DROGOWIEC ZŁOTÓW
50ADRIANNAGĘGA - CZARNOTAOBSŁUGA ZAWODNIKARK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
51PRZEMYSŁAWGIERCZAKOBSŁUGA ZAWODNIKALKK LUKS SŁAWNO
52JANGOLEŃOBSŁUGA ZAWODNIKAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
53MAREKGÓRNIAKOBSŁUGA ZAWODNIKAMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
54GRZEGORZGRABAREKOBSŁUGA ZAWODNIKASTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
55WIESŁAWGRABEKOBSŁUGA ZAWODNIKAUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
56MAREKGROMADAOBSŁUGA ZAWODNIKARK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
57GRZEGORZGRONKIEWICZOBSŁUGA ZAWODNIKACZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
58KACPERGRONKIEWICZOBSŁUGA ZAWODNIKACZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
59PIOTRGRUSZCZYŃSKIOBSŁUGA ZAWODNIKALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
60EDWARDGUŁAJOBSŁUGA ZAWODNIKAUKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
61JAROSŁAWGŁADOSZOBSŁUGA ZAWODNIKALUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
62JANUSZGŁADOSZOBSŁUGA ZAWODNIKALUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
63ŁUKASZGŁADOSZOBSŁUGA ZAWODNIKALUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
64SEBASTIANHOPPAOBSŁUGA ZAWODNIKANIEZRZESZONY
65IRENEUSZHORYZAOBSŁUGA ZAWODNIKAUKS BIZON BIEGANÓW
66MALGORZATAHOWISOBSŁUGA ZAWODNIKAJF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
67PIOTRIGNACZAKOBSŁUGA ZAWODNIKALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
68MACIEJIWKOOBSŁUGA ZAWODNIKANIEZRZESZONY SZCZEPAN BIKE
69TADEUSZJASIONEKOBSŁUGA ZAWODNIKAJF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
70DOMINIKJEDYNAKOBSŁUGA ZAWODNIKADOMIN SPORT
71JAKUBJEDYNAKOBSŁUGA ZAWODNIKALKK LUKS SŁAWNO
72MICHAŁJÓZKOWICZOBSŁUGA ZAWODNIKAAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
73JOANNAJÓŹWIAKOBSŁUGA ZAWODNIKAAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
74TOMASZJUSZCZAKOBSŁUGA ZAWODNIKAUKS BIZON BIEGANÓW
75ROBERTKARASEKOBSŁUGA ZAWODNIKARK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
76MICHAŁKASPEREKOBSŁUGA ZAWODNIKARK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
77ANNAKAŹMIEROWSKAOBSŁUGA ZAWODNIKASOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ
78JANUSZKAŹMIEROWSKIOBSŁUGA ZAWODNIKASOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ
79ANDRZEJKIEJNOWSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
80TOMASZKIENDYŚOBSŁUGA ZAWODNIKAUKS BIZON BIEGANÓW
81JACEKKOCUROBSŁUGA ZAWODNIKAUKS AVATAR
82ROBERTKOJOBSŁUGA ZAWODNIKAMLKS WIELUŃ
83CEZARYKOLODZIEJSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
84MARIUSZKOZAKOBSŁUGA ZAWODNIKAJBG-2 CRYOSPACE
85MAREKKOŻYCZAKOBSŁUGA ZAWODNIKAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
86MAREKKRETOBSŁUGA ZAWODNIKAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
87SEBASTIANKRYSIAKOBSŁUGA ZAWODNIKAAMG CYBINKA TEAM
88MICHAŁKRYSTKOWIAKOBSŁUGA ZAWODNIKAFUNDACJA ROZWOJU KOLARSTWA KRZYSZTOFA KUŹNIAKA
89ZUZANNAKRZYSTAŁAOBSŁUGA ZAWODNIKARK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
90MACIEJKUBICZOBSŁUGA ZAWODNIKANIEZRZESZONY / ABSOLUTEBIKES.PL
91PAWEŁKUJAWAOBSŁUGA ZAWODNIKAGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
92MICHAŁKUŚOBSŁUGA ZAWODNIKAMLKS WIELUŃ
93REMIGIUSZKUŻMICKIOBSŁUGA ZAWODNIKAZAK- BOGO SZCZECIN
94ARTURLEDZIONOBSŁUGA ZAWODNIKANTS SPECTRUMBIKE NOWOGARD
95PAULINALEONIEWSKAOBSŁUGA ZAWODNIKASTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
96BEATALORKOWSKAOBSŁUGA ZAWODNIKABELTA TEAM GDAŃSK
97TOMASZLORKOWSKIOBSŁUGA ZAWODNIKABELTA TEAM GDAŃSK
98DARIUSZMALECKIOBSŁUGA ZAWODNIKAGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
99BŁAŻEJMARESZOBSŁUGA ZAWODNIKAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
100DARIUSZMARZEJONOBSŁUGA ZAWODNIKAK.S KLIF CHŁAPOWO
101ALEXMENDELEEWOBSŁUGA ZAWODNIKAMKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
102ANDRZEJMICHNIAKOBSŁUGA ZAWODNIKAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
103SZYMONMIKLEROBSŁUGA ZAWODNIKAMLUKS VICTORIA JAROCIN
104ROBERTMIKLEROBSŁUGA ZAWODNIKAMLUKS VICTORIA JAROCIN
105ELŻBIETAMIKOŁAJCZAKOBSŁUGA ZAWODNIKADOLNOŚLĄSKI ZWIĄZEK KOLARSKI
106BARBARAMIRUS-LEMPARTOBSŁUGA ZAWODNIKATEAM SPORT
107TOMASZMIZERAOBSŁUGA ZAWODNIKARK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
108PIOTRNOWACKIOBSŁUGA ZAWODNIKANIEZRZESZONY KOLARZ.PL
109ANDRZEJNOWAKOBSŁUGA ZAWODNIKAGRUPA KOLARSKA GLIWICE
110STANISLAWNOWAKOBSŁUGA ZAWODNIKAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
111WITOLDOŚKOOBSŁUGA ZAWODNIKAKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
112TOMASZOWSIANOBSŁUGA ZAWODNIKAPOLSKI ZWIĄZEK KOLARSKI / UKS COPERNICUS TORUŃ
113KRYSTIANPACHOBSŁUGA ZAWODNIKAUKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
114RADOSŁAWPARZYCHOBSŁUGA ZAWODNIKAMSR MRĄGOWO
115SZCZEPANPASZEKOBSŁUGA ZAWODNIKAFITWHEELS / BIKESTACJA BOLESŁAWIEC
116ARKADIUSZPASZENDAOBSŁUGA ZAWODNIKAPRESSING-BIKE SYSTEM SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM
117JANPATERAKOBSŁUGA ZAWODNIKALKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN
118PIOTRPAWŁOWSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
119PIOTRPIECZONKAOBSŁUGA ZAWODNIKAAMG CYBINKA TEAM
120ŁUKASZPIERZYNOWSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAOŚKA WARSZAWA
121PAWEŁPIETRZAKOBSŁUGA ZAWODNIKAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
122BARTOSZPILISOBSŁUGA ZAWODNIKADOMIN SPORT
123PATRYCJAPIOTROWSKAOBSŁUGA ZAWODNIKAFUNDACJA PIOTROWSKI BIKES / CARGO EXPRESS.
124MARIUSZPIOTROWSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAFUNDACJA PIOTROWSKI BIKES
125ADAMPLUCIŃSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAINTERMARCHE - WANTY - GOBERT MATERIAUX
126ALEKSANDRAPODGÓRSKAOBSŁUGA ZAWODNIKARK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
127ŁUKASZPODŻORSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAJBG-2 CRYOSPACE
128RYSZARDPOSACKIOBSŁUGA ZAWODNIKALKKS CHRABĄSZCZE NOWOGARD
129JANPOTRYKUSOBSŁUGA ZAWODNIKAK.S KLIF CHŁAPOWO
130ANDRZEJ ERYKPRAXMAJEROBSŁUGA ZAWODNIKAGK PIAST SZCZECIN
131BARTŁOMIEJPRZYBYLSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAUKS SPORTOWIEC PIŁA
132KRZYSZTOFRADECKIOBSŁUGA ZAWODNIKAKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
133MAREKROGIŃSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAMSR MRĄGOWO
134NATALIARÓWNIAKOBSŁUGA ZAWODNIKALKS DROGOWIEC ZŁOTÓW
135ADAMRÓWNIAKOBSŁUGA ZAWODNIKALKS DROGOWIEC ZŁOTÓW
136PATRYKRUDZIŃSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAAMG CYBINKA TEAM
137ROBERTRZEPKAOBSŁUGA ZAWODNIKAUKKS IMIELIN TEAM
138RAFAŁSEKTAOBSŁUGA ZAWODNIKAUKS AVATAR
139DARIUSZSIWEKOBSŁUGA ZAWODNIKALKK GOS MSZANA
140MIKOŁAJSKORUPIŃSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
141SZYMONSKRZYPIECOBSŁUGA ZAWODNIKANIEZRZESZONY
142DARIUSZSTAFYNIAKOBSŁUGA ZAWODNIKAJF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
143KONRADSTANIEWSKIOBSŁUGA ZAWODNIKASTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
144MARIANSTANISZEWSKIOBSŁUGA ZAWODNIKALKS"ZIEMIA OPOLSKA" OPOLE
145PATRYKSTOSZOBSŁUGA ZAWODNIKAVOSTER ATS TEAM
146PAULASUPIŃSKAOBSŁUGA ZAWODNIKAUCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
147PIOTRSUŁEKOBSŁUGA ZAWODNIKAKS SUŁEK SPORT
148LESZEKŚWIDEROBSŁUGA ZAWODNIKAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
149ROBERTSYCOBSŁUGA ZAWODNIKASTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
150PIOTRSZAFARCZYKOBSŁUGA ZAWODNIKAUKKS IMIELIN TEAM
151WOJCIECHSZAFARCZYKOBSŁUGA ZAWODNIKAUKKS IMIELIN TEAM
152KAZIMIERZSZCZEPANIAKOBSŁUGA ZAWODNIKANIEZRZESZONY SZCZEPAN BIKE TEAM
153ANTONISZEWCZYKOBSŁUGA ZAWODNIKAGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
154DAMIANSZULCOBSŁUGA ZAWODNIKAAMG CYBINKA TEAM
155ŁUKASZSŁOMIONOBSŁUGA ZAWODNIKABELTA TEAM GDAŃSK
156KRZYSZTOFTOKARSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
157MARTATUROBOŚOBSŁUGA ZAWODNIKALKK LUKS SŁAWNO
158WOJCIECHTYCNEROBSŁUGA ZAWODNIKAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
159KRZYSZTOFURBANEKOBSŁUGA ZAWODNIKAGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
160PIOTRWALERAKOBSŁUGA ZAWODNIKAKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
161MICHAŁWALOSZEKOBSŁUGA ZAWODNIKAGRUPA KOLARSKA GLIWICE
162JOANNAWĄSIELOBSŁUGA ZAWODNIKABIENIASZ BIKE TEAM
163PIOTRWAWRZYŃCZYKOBSŁUGA ZAWODNIKAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
164MARIANWODAOBSŁUGA ZAWODNIKARC 1913 WENDELSTEIN / AQUAROMANO
165JACEKWOŹNYOBSŁUGA ZAWODNIKASTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
166WOJCIECHWRĘGAOBSŁUGA ZAWODNIKAMAYDAY MEDISEPT TEAM
167MATEUSZWRĘGAOBSŁUGA ZAWODNIKAMAYDAY MEDISEPT TEAM
168MONIKAWRONAOBSŁUGA ZAWODNIKABIENIASZ BIKE TEAM
169SEBASTIANŻABIŃSKIOBSŁUGA ZAWODNIKAUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
170ALEKSANDRAZABROCKAOBSŁUGA ZAWODNIKAMLKS BASZTA BYTÓW
171TOMASZZAWIERTAOBSŁUGA ZAWODNIKAWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
172EDYTAZAWIERTAOBSŁUGA ZAWODNIKAWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
173JULIAZIĘBAOBSŁUGA ZAWODNIKALKK LUKS SŁAWNO
174KRZYSZTOFZIEMBAOBSŁUGA ZAWODNIKAUKS BIZON BIEGANÓW
175PAWEŁZNAMIROWSKIOBSŁUGA ZAWODNIKALKS TRASA ZIELONA GÓRA
176JAROSŁAWŻUROBSŁUGA ZAWODNIKAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
177MICHAŁŻUREKOBSŁUGA ZAWODNIKABIENIASZ BIKE TEAM
178STANISŁAWZYGMUNTOBSŁUGA ZAWODNIKAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
179JANUSZŁODEJOBSŁUGA ZAWODNIKAAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
180ARKADIUSZŁUKÓWOBSŁUGA ZAWODNIKANIEZRZESZONY
181KRZYSZTOFŁYSEKOBSŁUGA ZAWODNIKAWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
1OLIWIAARMATYSORLICZKAMTB RACING TEAM TARNÓW
2KINGAKALEMBKIEWICZORLICZKAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
3SANDRAMEJAORLICZKAUKS SPORT BRALIN
4LAURAWÓJCIKORLICZKALKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW
5DOMINIKAWŁODARCZYKORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW / FUNDACJA BB
6PATRYCJAZAWIERTAORLICZKAWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
7MAGDALENAZAWIERTAORLICZKAWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
8JULIAZIĘBAORLICZKALKK LUKS SŁAWNO
1GRZEGORZARMATYSORLIKMTB RACING TEAM TARNÓW
2MATEUSZBYLICAORLIKCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
3WOJCIECH KAROLCENIUCHORLIKGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
4MACIEJDĄBROWSKIORLIKUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
5KRZYSZTOFDOMINORLIKKS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY
6KACPERFISZERORLIKSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
7NIKODEMGRZENKOWICZORLIKGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
8SZYMONJANICKIORLIKLKS"ZIEMIA OPOLSKA" OPOLE
9JANKARASEKORLIKRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
10ROBERTKRAUSEORLIKJF DUET GOLENIÓW SPECTRUM BIKE
11JANKRUKOWSKIORLIKGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
12PIOTRKRYŃSKIORLIKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
13MIKOŁAJMARZEJONORLIKK.S KLIF CHŁAPOWO
14ARTURMAŁKOWSKIORLIKDAR BUD TEAM
15MAKSYMILIANMENDELEEWORLIKMKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
16PIOTRMIERZYŃSKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
17JAKUBMUSIALIKORLIKMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
18JAKUBMUSIALIKORLIKMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
19STANISLAWNOWAKORLIKKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
20MIŁOSZOŚKOORLIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
21GUSTAWOSTAJEWSKIORLIKK.S KLIF CHŁAPOWO
22KONRADPANGLISZORLIKUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
23SZYMONPOMIANORLIKGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
24JAROSŁAWŻURORLIKKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
25MIŁOSZZWIERSKIORLIKUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
26ANTONIŁUKÓWORLIKMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
27ANTONIŁUKÓWORLIKMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
1ANTONIBORULAŻAKUKS BIZON BIEGANÓW
2WOJCIECHCIERPICKIŻAKUKS SPORTOWIEC PIŁA
3TOMASZCIEŚLIKŻAKBELTA TEAM GDAŃSK
4JANDUNAJŻAKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
5KACPERGAŁCZYŃSKIŻAKSZKÓŁKA KOLARSKA ZEGIESTÓW SKALNIAK
6IGORGÓRKAŻAKUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
7IGORGŁADOSZ ŻAKLUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
8SZYMONGŁOGOWSKIŻAKMSR MRĄGOWO
9DAWIDHARENDAŻAKUKS SPORTOWIEC PIŁA
10WIKTORJAKUBIAKŻAKMSR MRĄGOWO
11IGORJUSZCZAKŻAKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
12BARTOSZJUSZCZAKŻAKUKS BIZON BIEGANÓW
13WIKTORKAJETANIAKŻAKMSR MRĄGOWO
14MIKOŁAJKLACZKOWSKIŻAKKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
15BARTOSZMACIOROWSKIŻAKUCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
16TOMASZMICHALEWICZŻAKKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
17ADRIANMIKLASZEWSKIŻAKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
18MATEUSZMITURAŻAKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
19OLIWIEROKARMUSŻAKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
20MIŁOSZPIETRZAKŻAKUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
21ADAMPŁOTKAŻAKK.S KLIF CHŁAPOWO
22ADAMRATAJCZAKŻAKUKS BIZON BIEGANÓW
23ANTONIROŻEKŻAKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
24ALANSADOWSKIŻAKLUKS ETB TEAM W GŁOGOWIE
25STANISŁAWSTACHOWICZŻAKUKS SPORTOWIEC PIŁA
26IGNACYSURMACZŻAKAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
27ALEXSZUSTERŻAKZAK- BOGO SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY ZAK- BOGO
28MICHAŁSŁOTAŻAKAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
29FILIPTRAWNIKŻAKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
30MACIEJURBANEKŻAKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
31WITOLDWIERZBICKIŻAKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
32STANISŁAWWRONAŻAKKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
33WIKTORZACHRADNIKŻAKFUNDACJA KLUB KOLARSKI AGNIESZKA SKALNIAK
1MARTYNABOLDAŻAKINIK.S KLIF CHŁAPOWO
2LENA ANTONINAFLORCZAKŻAKINIBELTA TEAM GDAŃSK
3MARTAJÓZKOWICZŻAKINIAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
4MAJAKATESZCZENKOŻAKINIUCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PROSTKI
5MAJAKUBICAŻAKINIUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
6ANTONINAKUCHARSKAŻAKINIBELTA TEAM GDAŃSK
7NICOLEKUREKŻAKINIUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
8LENALIPIŃSKAŻAKINIMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
9MARIAORIANŻAKINILUKS "ROSPONDEK"
10NATALIAPIRÓGŻAKINIKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
11MAGDALENAPOLAŃSKAŻAKINISZKÓŁKA KOLARSKA ZEGIESTÓW SKALNIAK
12ANTONINASIKORAŻAKINILUKS FENIKS CZERNICA SZKÓŁKA KOLARSKA CZERNICA
13OLIWIASKRZYPIECŻAKINIUKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA
14HANNASKUPIŃSKAŻAKINILKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
15KINGASŁOMIONŻAKINIBELTA TEAM GDAŃSK
16BARBARATOMCZAKŻAKINIGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
17MAJATUŁACZŻAKINIUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     05.09.2021 - WYNIKI - GIGA - Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2021 (204)
     05.09.2021 - WYNIKI - MEGA - Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2021 (229)
     05.09.2021 - WYNIKI - CLASSIC - Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2021 (142)
     04.09.2021 - Wyniki - Klasyfikacje drużynowe - IX wyścig CykloOpawy XC-MTB - FINAŁ PUCHAR-u POLSKI XCO (138)
     04.09.2021 - Analiza wyścigu + międzyczasy - IX wyścig CykloOpawy XC-MTB - FINAŁ PUCHAR-u POLSKI XCO (198)
     04.09.2021 - Wyniki - Mistrzostwa Opolszczyzny - IX wyścig CykloOpawy XC-MTB - FINAŁ PUCHAR-u POLSKI XCO (81)
     04.09.2021 - Wyniki - Mistrzostwa Makroregionu - IX wyścig CykloOpawy XC-MTB - FINAŁ PUCHAR-u POLSKI XCO (77)
     04.09.2021 - Wyniki - IX wyścig CykloOpawy XC-MTB - FINAŁ PUCHAR-u POLSKI XCO (227)
     02.09.2021 - Lista zgłoszeń - kategorie - Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2021 (234)
     02.09.2021 - Lista zgłoszeń - dystanse - Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2021 (289)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
     04.12.2021 - Zielona Góra-Drzonków - Wyścig w kolarstwie przełajowym
     05.12.2021 - Zielona Góra-Drzonków - II Super Puchar Polski
     11.12.2021 - Władysławowo - VI Seria Puchar Polski w kolarstwie przełajowym
     12.12.2021 - Władysławowo-Cetniewo - VII Seria Puchar Polski w kolarstwie przełajowym
     29.12.2021 - Włoszakowice - Przełajowy Wyścig Kolarski "Cześć i Chwała Zwycięzcom" dla upamiętnienia 103 rocznicy zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 501037                                              Dzisiaj jest Sobota, 268 dzień roku, 25.09.2021                                                                                                                          REGULAMIN SERWISU                   POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright 2021 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 2.051 sek.