www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:

www.wynikizawodow.eu - Obsługa imprez sportowych

WSZYSTKIE

 
2021-09-04 22:18:07Wyniki - Klasyfikacje drużynowe (138)
2021-09-04 19:55:10Analiza wyścigu + międzyczasy (199)
2021-09-04 19:34:19Wyniki - Mistrzostwa Opolszczyzny (82)
2021-09-04 19:33:42Wyniki - Mistrzostwa Makroregionu (78)
2021-09-04 19:32:38Wyniki (228)
2021-09-02 13:45:05Lista zgłoszeń - termin 1 (460)
2021-06-12 16:04:58Regulamin (183)
 
 
Zgłoszeń: 368
Lp 
 
Imię 
 
Nazwisko 
 
Kategoria
Drużyna 
 
Opłata startowa 
 
1ADRIANBRZÓZKAELITAJBG-2 CRYOSPACE
2PIOTRBRZÓZKAELITAJBG-2 CRYOSPACE
3PRZEMYSŁAWGIERCZAKELITALKK LUKS SŁAWNO
4WOJCIECHHALEJAKELITAJBG-2 CRYOSPACE
5FILIPHELTAELITASGR SPECIALIZED
6MACIEJJEZIORSKIELITANIEZRZESZONY / JEZIOR.BIKE
7MARIUSZKOZAKELITAJBG-2 CRYOSPACE
8MICHAŁLASKOWSKIELITAKS AGH CYCLING TEAM
9MARIUSZMICHAŁEKELITAJBG-2 CRYOSPACE
10KAROLOSTASZEWSKIELITAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
11MICHAŁPATERAKELITALKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN
12JAKUBZAMROŹNIAKELITAJBG-2 CRYOSPACE
13PAWEŁZNAMIROWSKIELITALKS TRASA ZIELONA GÓRA
14KRZYSZTOFŁUKASIKELITAJBG-2 CRYOSPACE
1BARBARABOROWIECKAELITA KOBIETYNIEZRZESZONA / GIANT GORZÓW LIV TEAM
2KLAUDIACICHACKAELITA KOBIETYNIEZRZESZONA / METROBIKES.PL
3KLAUDIACZABOKELITA KOBIETYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
4ZUZANNAKRZYSTAŁAELITA KOBIETYRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
5PATRYCJAPIOTROWSKAELITA KOBIETYFUNDACJA PIOTROWSKI BIKES / CARGO EXPRESS.
6ALEKSANDRAPODGÓRSKAELITA KOBIETYRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
7KATARZYNASOLUS-MIŚKOWICZELITA KOBIETYKSM TREK RACING TEAM
8MARTATUROBOŚELITA KOBIETYLKK LUKS SŁAWNO
9GABRIELAWOJTYŁAELITA KOBIETYUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
1JANABRAMJUNIORSKLEPKOMET ŚREM
2JANAMBROŻKIEWICZJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
3FILIPBRZÓSKAJUNIORKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
4LUKASGISAJUNIORLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
5KOSTASKARDELISJUNIORDSK MINU
6KRZYSZTOFKLIMEKJUNIORRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
7BARTOSZKOBYLAŃSKIJUNIORUKS "STOBRAWA"
8GNIEWKOKONSEWICZJUNIORKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
9IGORKUJAWAJUNIORGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
10KAMILLACHJUNIORKAMYK RADZYMIN MTB TEAM
11KAROLLISOWSKIJUNIORWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
12MICHAŁMALARZJUNIORWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
13MATEUSZMALESZKAJUNIORNIEZRZESZONY DACHLAND CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM
14JAKUBMILLERJUNIORUKKS ORIENS CHOJNÓW
15PIOTRNISKIJUNIORNIEZRZESZONY
16SZYMONNOSEKJUNIORMTB RACING TEAM TARNÓW
17KACPERPECYNAJUNIORUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
18MACIEJPETRYSZYNJUNIORUKK HURAGAN WOŁOMIN
19MATEUSZPIECHOCKIJUNIORUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
20GRZEGORZRADWAŃSKIJUNIORKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
21MIKOŁAJSEREDNICKIJUNIORLKS TRASA ZIELONA GÓRA
22CYPRIANŚWIDERSKIJUNIORMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
23MATEUSZSZYSZKOJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
24SZYMONTYLKAJUNIORKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
25FILIPWIECZOREKJUNIORGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
1SZYMONBAKALARZJUNIOR MŁODSZYUKS DREAM-BIKE BIELAWA
2BARTOSZBARTOSIEWICZJUNIOR MŁODSZYMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
3PAWEŁBIELECKIJUNIOR MŁODSZYKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
4TADEUSZBLUSZCZJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
5JAKUBBRUTKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKK HURAGAN WOŁOMIN
6NIKODEMCEYNOWAJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
7FILIPCHRZANOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
8MICHAŁCZERNIAWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
9KACPERDOPPKEJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
10MARCELDUPLAGAJUNIOR MŁODSZYKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
11ALEKSANDERDWORAKJUNIOR MŁODSZYTYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM CHOMA SPORT TRENER
12DOMINIKFIRLEJJUNIOR MŁODSZYKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
13MICHAŁFROŃJUNIOR MŁODSZYWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
14KSAWIERGARNEKJUNIOR MŁODSZYRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
15KAJETANGUŁAJJUNIOR MŁODSZYKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
16BARTŁOMIEJJANASJUNIOR MŁODSZYMTB RACING TEAM TARNÓW
17MACIEJJAROSŁAWSKIJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
18LESZEKJAŚKIEWICZJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
19KONRADJEŻEWSKIJUNIOR MŁODSZYMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
20FILIPKALETAJUNIOR MŁODSZYKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
21DOMINIKKALICUMJUNIOR MŁODSZYLUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA
22KACPERKOHNKEJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
23PATRYKKOŁODZIEJCZYKJUNIOR MŁODSZYLUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA
24HUBERTKRYGIERJUNIOR MŁODSZYKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
25SZYMONLACHOWICZJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
26MIKOŁAJLANGERJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
27JAKUBLENIKJUNIOR MŁODSZYMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
28STEFANMANDESJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
29JANMICHALCZYKJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
30KONRADNOWAKJUNIOR MŁODSZYKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
31FILIPNOWAKJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA" KLUCZBORK
32OLAFOSTAFINJUNIOR MŁODSZYKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
33MACIEJPARZYCHJUNIOR MŁODSZYMSR MRĄGOWO
34JAKUBPÓŁCHŁOPEKJUNIOR MŁODSZYKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
35TOBIASZPRZYCHODZEŃJUNIOR MŁODSZYMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
36KAROLPUCHALSKIJUNIOR MŁODSZYMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
37BRUNOPURZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYUKS DREAM-BIKE BIELAWA
38WOJCIECHPUZIOJUNIOR MŁODSZYWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
39MIŁOSZPUŁKAJUNIOR MŁODSZYUKKS ORIENS CHOJNÓW
40KAROLROKICKIJUNIOR MŁODSZYLUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA
41DAWIDŚLIWIŃSKIJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
42FLORIANSPALLEKJUNIOR MŁODSZYLUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA
43FILIPSURDYKJUNIOR MŁODSZYKAMYK RADZYMIN MTB TEAM
44BARTOSZSUŁOTJUNIOR MŁODSZYWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
45BRAJANŚWIDERJUNIOR MŁODSZYKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
46PAWEŁSZYMAŃSKIJUNIOR MŁODSZYMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
47PAWEŁWAWRZYŃCZYKJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
48BARTOSZWERETAJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
49OSKARŻAKOWICZJUNIOR MŁODSZYKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
50TOMASZZIELIŃSKIJUNIOR MŁODSZYUKK HURAGAN WOŁOMIN
51TADASŽILIONISJUNIOR MŁODSZYDSK MINU
52KAMILŻMUDA JUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
53DAWIDŁYSEKJUNIOR MŁODSZYWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
1MARIACHRZANOWSKAJUNIORKAMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
2HANNAFIJAŁKOWSKAJUNIORKAMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
3WIKTORIAHEJMANJUNIORKAKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
4AGNIESZKATYLKAJUNIORKAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
5KINGAŻURJUNIORKAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
1ANNABANASIAKJUNIORKA MŁODSZAOBORNICKI KLUB ROWEROWY
2NATALIABARTOSIEWICZJUNIORKA MŁODSZAUKS DREAM-BIKE BIELAWA
3JULIABISKUPJUNIORKA MŁODSZANIEZRZESZONA SUPLIFTING TEAM BUGLA BIKE SERVICE
4ZOFIABLUSZCZJUNIORKA MŁODSZAGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
5SARABODKOWSKAJUNIORKA MŁODSZAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
6LAURACHOMAJUNIORKA MŁODSZATYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM CHOMA SPORT TRENER
7INEZDURLAKJUNIORKA MŁODSZAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
8EMILIAFIJAŁKOWSKAJUNIORKA MŁODSZAMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
9JULIAGAJEWSKAJUNIORKA MŁODSZAUKK HURAGAN WOŁOMIN
10TATIANAGROMADAJUNIORKA MŁODSZARK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
11NATALIAGRZEGORZEWSKAJUNIORKA MŁODSZAMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
12WIKTORIAGŁODEKJUNIORKA MŁODSZAKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
13KATARZYNAJEDYNAKJUNIORKA MŁODSZALKK LUKS SŁAWNO
14MAJAJÓZKOWICZJUNIORKA MŁODSZAAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
15KAMILAKLAUSJUNIORKA MŁODSZAKAMYK RADZYMIN MTB TEAM
16ALEKSANDRAKRZEMIŃSKAJUNIORKA MŁODSZAUKK HURAGAN WOŁOMIN
17JADWIGAKUCHARSKAJUNIORKA MŁODSZABELTA TEAM GDAŃSK
18BLANKAMATUSZEWSKAJUNIORKA MŁODSZASKLEPKOMET ŚREM
19ALICJAMATUŁAJUNIORKA MŁODSZAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
20HANNAMAZURKIEWICZJUNIORKA MŁODSZAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
1ADRIANNABRODAKOBIETY OPEN (OD 15 LAT)PRESSING BIKE-SYSTEM, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM
2MARTAGARNEKKOBIETY OPEN (OD 15 LAT)UKS DREAM-BIKE BIELAWA
3KAMILAGURZYŃSKAKOBIETY OPEN (OD 15 LAT)NIEZRZESZONA SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING
1PRZEMYSŁAWBONUSIAKMASTERS I (30-39 LAT)MTB PRESSING TEAM
2PIOTRCIEŚLAMASTERS I (30-39 LAT)OSADKOWSKI BIKE TEAM
3KAMILDZIEDZICMASTERS I (30-39 LAT)MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
4MAREKELIASZMASTERS I (30-39 LAT)ELIASZ
5MATEUSZGURZYŃSKIMASTERS I (30-39 LAT)NIEZRZESZONY SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING
6TOMASZHELMANMASTERS I (30-39 LAT)MLKS BASZTA BYTÓW
7MARCINJASIŃSKIMASTERS I (30-39 LAT)NIEZRZESZONY
8DAMIANKNAPCZYKMASTERS I (30-39 LAT)MIRAND RACING TEAM
9ZBIGNIEWKOWALEWSKIMASTERS I (30-39 LAT)ELMAR ESKA TEAM
10DARIUSZLENICKIMASTERS I (30-39 LAT)VICTORIA-PICO-KTUKOL-GŁUCHOŁAZY
11ŁUKASZMATUSIAKMASTERS I (30-39 LAT)GATTA BIKE-RS
12MACIEJ PITACH MASTERS I (30-39 LAT)CST ACCENT MTB TEAM
13JACEKSURYMASTERS I (30-39 LAT)LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
14MATEUSZWIELGOSMASTERS I (30-39 LAT)GLIWICE
15PAWEŁWOJCZALMASTERS I (30-39 LAT)VYTYV
16DAMIANZALEJSKIMASTERS I (30-39 LAT)UKS DREAM-BIKE BIELAWA
17PRZEMYSŁAWZALEWSKIMASTERS I (30-39 LAT)SKLEPKOMET ŚREM
1GRZEGORZARMATYSMASTERS II (OD 40 LAT)MTB RACING TEAM TARNÓW
2ROBERTOBAGATTIMASTERS II (OD 40 LAT)AZS MITUTOYO WRATISLAVIA
3PIOTRBEREŹNICKIMASTERS II (OD 40 LAT)KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
4TOMASZBLUSZCZMASTERS II (OD 40 LAT)GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
5JACEKBRZÓZKAMASTERS II (OD 40 LAT)JBG-2 CRYOSPACE
6BOGDANCZARNOTAMASTERS II (OD 40 LAT)RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
7RADEKDALECKIMASTERS II (OD 40 LAT)ALEXTEAM
8MICHAŁDOBRZYŃSKIMASTERS II (OD 40 LAT)KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
9ZBIGNIEWKACZMAREKMASTERS II (OD 40 LAT)ELMAR ESKA TEAM
10RADOSŁAWKAMIŃSKIMASTERS II (OD 40 LAT)NIEZRZESZONY
11ZBIGNIEWKISZKAMASTERS II (OD 40 LAT)PRESSING BIKE-SYSTEM SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAM
12TOMASZKUBALAMASTERS II (OD 40 LAT)MTB PRESSING TEAM
13PIOTRKUBICKIMASTERS II (OD 40 LAT)KIWI KLUB MTB
14KRZYSZTOFLATOSZEKMASTERS II (OD 40 LAT)BRAK
15DARIUSZPOROŚMASTERS II (OD 40 LAT)MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
16ŁUKASZRUSMASTERS II (OD 40 LAT)PAŁAC SULISŁAW
17MACIEJSKULSKIMASTERS II (OD 40 LAT)MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
18ADAMSTARZYŃSKIMASTERS II (OD 40 LAT)STARZYNSKI.COACH
19BARTOSZSTRUZIKMASTERS II (OD 40 LAT)WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI / BIKE CONCEPT
20LESZEKŚWIDERMASTERS II (OD 40 LAT)KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
21GRZEGORZSZCZEPAŃSKIMASTERS II (OD 40 LAT)NIEZRZESZONY
22KRZYSZTOFURBANEKMASTERS II (OD 40 LAT)GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
23JAROSŁAW WĄSIEL MASTERS II (OD 40 LAT)ATAK CHMIELU
24JANUSZŁODEJMASTERS II (OD 40 LAT)AKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
1MATEUSZTRZENSIOKMĘŻCZYŹNI (15-16 LAT)DR STOMATOLOGIA TM 24H TEL.698530204
1PATRYKAMBROŻYMĘŻCZYŹNI (17-29 LAT)BRAK
2TOMASZGRADECKIMĘŻCZYŹNI (17-29 LAT)CART-PACK TEAM SOKÓŁ BRALIN
3NATANMICHALCZYKMĘŻCZYŹNI (17-29 LAT)UKS STOBRAWA KLUCZBORK
4KRYSTIANPAKUŁAMĘŻCZYŹNI (17-29 LAT)KLUB KOLARSTWA WAŁBRZYCH
5TOMASZ PASSON MĘŻCZYŹNI (17-29 LAT)BRAK
6FILIPPOTRYKUSMĘŻCZYŹNI (17-29 LAT)KS KLIF CHŁAPOWO
1MARIAAMBROŻKIEWICZMŁODZICZKAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
2ANNABIELAWSKAMŁODZICZKAKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
3EMILIABINDACZMŁODZICZKAUKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA
4KAROLINABROJMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
5ROKSANACIOMPERLIKMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
6MAJACZARNAMŁODZICZKALKS TRASA ZIELONA GÓRA
7NATALIADOBRZYŃSKAMŁODZICZKAKAMYK RADZYMIN MTB TEAM
8ALEKSANDRADZIĘCIOŁMŁODZICZKAUKK HURAGAN WOŁOMIN
9ZUZANNAJANOWSKAMŁODZICZKAUKS CENTRUM NOWA RUDA
10WIKTORIAJAROMINMŁODZICZKAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
11KINGAKARCZMŁODZICZKASTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
12MARIAKOBYŁKAMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
13GAJAKOKOCINSKAMŁODZICZKASKLEPKOMET ŚREM
14ZOFIAKRYSIKMŁODZICZKAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
15KAROLINAMANNSFELDMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
16LIWIAMICHALCZYKMŁODZICZKAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
17ZUZANNAMICHALEWICZMŁODZICZKAKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
18AMELIAMOLSKAMŁODZICZKAKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
19KAROLINAPOROŚMŁODZICZKAMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
20WANESSARZEPPAMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
21DOMINIKASKORUPIŃSKAMŁODZICZKAKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
22JULIASTECZEKMŁODZICZKAUKS ZAWOJAK
23ALICJASURDYKMŁODZICZKAKAMYK RADZYMIN MTB TEAM
24JULIASŁOMIONMŁODZICZKABELTA TEAM GDAŃSK
25ZUZANNAZAREMBAMŁODZICZKAUKS "STOBRAWA"
1JANAKSAMITMŁODZIKUKS ZAWOJAK
2ALEKSANDERAUGUŚCIKMŁODZIKLKK LUKS SŁAWNO
3KAROLBALCERCZYKMŁODZIKMSR MRĄGOWO
4BRUNOBAŚCIKMŁODZIKKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
5KOSMABEREŹNICKIMŁODZIKKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
6TOMASZBRONOWICKIMŁODZIKGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
7JANBŁYSKOŃMŁODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
8BARTOSZCISKOWSKIMŁODZIKK.S KLIF CHŁAPOWO
9BARTOSZCOPIJAMŁODZIKGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
10KACPERDANKIEWICZMŁODZIKMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
11KUBADUDZIKMŁODZIKLUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA
12MARIADŁUGOSZMŁODZIKUKS ZAWOJAK
13MIKEFABISZMŁODZIKLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
14KACPERFALBIERSKIMŁODZIKSKLEPKOMET ŚREM
15ANTONIFILIPOWICZMŁODZIKUKKS ORIENS CHOJNÓW
16CYPRIANFRANKIEWICZMŁODZIKKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
17BERNARDGASEKMŁODZIKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
18MICHAŁGAWRONMŁODZIKUKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
19KRZYSZTOFGDULAMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
20ROCHGÓRAMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
21MICHAŁGRUCAMŁODZIKKAMYK RADZYMIN MTB TEAM
22DAWIDGWIAZDAMŁODZIKRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM - UKS "INTER-SOLAR" RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM
23PIOTRHANKUSMŁODZIKRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
24MATEUSZJAGODZIŃSKIMŁODZIKKAMYK RADZYMIN MTB TEAM
25PAWEŁJANASMŁODZIKMTB RACING TEAM TARNÓW
26ARKADIUSZJAROSŁAWSKIMŁODZIKUKKS ORIENS CHOJNÓW
27MICHAŁJEDYNAKMŁODZIKLKK LUKS SŁAWNO
28BARTOSZKASPEREKMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
29KRZYSZTOFKASZOWSKIMŁODZIKUKKS ORIENS CHOJNÓW
30OLIWIERKIELECKIMŁODZIKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
31NATANKIEŁBASKAMŁODZIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
32KAJETANKONARSKIMŁODZIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
33MATEUSZKOWALCZYKMŁODZIKGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
34JAKUBKOWALSKIMŁODZIKLMGKK "ZIEMIA BRZESKA"
35HUBERTKOZICAMŁODZIKUKS SPORT BRALIN
36IGORKUBASMŁODZIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
37SZYMONLASOTAMŁODZIKLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
38MIKOŁAJLEGIEĆMŁODZIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
39MIŁOSZMARCINIECMŁODZIKUKKS ORIENS CHOJNÓW
40MAKSYMILIANMATYSIKMŁODZIKUKS ZAWOJAK
41KACPERMIZUROMŁODZIKKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
42ANTONIMROWIŃSKIMŁODZIKKAMYK RADZYMIN MTB TEAM
43OLIWIERMYŚLISZMŁODZIKK.S KLIF CHŁAPOWO
44PATRYKNADZIEJKOMŁODZIKKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
45ADRIANNOSEKMŁODZIKGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
46PATRYKOKRĄGŁYMŁODZIKMSR MRĄGOWO
47WIKTORPALUTKAMŁODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
48JUSTINASPAVLOVASMŁODZIKDSK MINU
49BŁAŻEJPAWLIKMŁODZIKLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
50MIKOŁAJPIOTROWSKIMŁODZIKKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
51KACPERPTASZYŃSKIMŁODZIKLKS TRASA ZIELONA GÓRA
52MARCINROMANIECKIMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
53JANRZEPKAMŁODZIKLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
54WITSACHAMŁODZIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
55JANSAMOLMŁODZIKKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
56ADAMSAPIEJAMŁODZIKLKK LUKS SŁAWNO
57MARCINSERAFINMŁODZIKMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
58PIOTRSKOKUNMŁODZIKGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
59MARCELSKROCKIMŁODZIKMSR MRĄGOWO
60PATRYKSOBOCIŃSKIMŁODZIKMSR MRĄGOWO
61ALEKSANDERSTRUZIKMŁODZIKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
62KAMILŚWIEGODAMŁODZIKUKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
63ADAMSZACHEWICZMŁODZIKMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
64KACPERSZCZEPANIAKMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
65PIOTRTOMCZAKMŁODZIKGMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ
66BARTOSZURBANEKMŁODZIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
67KACPERURBANEKMŁODZIKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
68KACPERWERESZCZYŃSKIMŁODZIKKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
69JANWIECZOREKMŁODZIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
70ROBERTWIELGUSMŁODZIKUKS SOKÓŁ KĘTY
71SZYMONWOCHNAMŁODZIKRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM - UKS "INTER-SOLAR" RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM
72CEZARYWŚCISŁYMŁODZIKKAMYK RADZYMIN MTB TEAM
73MACIEJŻESZCZYŃSKIMŁODZIKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
74LEONŁODEJMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
75JAKUBŁUKASZEWICZMŁODZIKUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
1MILENADRELAKORLICZKARK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
2JULITAFIRAORLICZKAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
3SANDRAMEJAORLICZKAUKS SPORT BRALIN
4MATYLDASZCZECIŃSKAORLICZKAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
5MARTYNATOMASIKORLICZKAKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
6SABINAWIERZYCKAORLICZKAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
7MAGDALENAZAWIERTAORLICZKAWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
8PATRYCJAZAWIERTAORLICZKAWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
9JULIAZIĘBAORLICZKALKK LUKS SŁAWNO
1GRZEGORZARMATYSORLIKMTB RACING TEAM TARNÓW
2MACIEJBIEDROŃCZYKORLIKKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
3KONRADCZABOKORLIKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
4MACIEJDĄBROWSKIORLIKUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
5MICHAŁDĘBOWSKIORLIKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
6KRYSTIANDECORLIKUKS CENTRUM NOWA RUDA
7MATEUSZDRABIKORLIKRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
8MARCINGOLEŃORLIKKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
9MATEUSZHABIEDAORLIKKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
10ŁUKASZHELIZANOWICZORLIKCST ACCENT MTB TEAM
11MACIEJKOJROORLIKKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
12JAKUBKOWALCZYKORLIKMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
13PIOTRKRYŃSKIORLIKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
14JAKUBKULASORLIKDĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF / BIKE CHILL
15JAKUBMATKOWSKIORLIKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
16JANMIAZEKORLIKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
17MATEUSZNIEBORASORLIKJBG-2 CRYOSPACE
18STANISLAWNOWAKORLIKKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
19ŁUKASZORĘDARZORLIKUKS ZAWOJAK
20PIOTRPYTELORLIKWKK WIERUSZÓW / WIŚNIEWSKI MTB TEAM
21KACPERTARASZKIEWICZORLIKMSR MRĄGOWO
22WIKTORWIŚNIEWSKIORLIKUKS DREAM-BIKE BIELAWA
23JAROSŁAWŻURORLIKKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
24MIŁOSZZWIERSKIORLIKUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
1BRUNOADAMCZAKŻAKSKLEPKOMET ŚREM
2DAWIDBARTYZELŻAKUKS ZAWOJAK
3MAKSYMILIANBERNALŻAKUKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"
4JAROSŁAWBISEWSKIŻAKK.S KLIF CHŁAPOWO
5BARTOSZBISEWSKIŻAKK.S KLIF CHŁAPOWO
6TOMASZCIEŚLIKŻAKBELTA TEAM GDAŃSK
7SZYMONDECŻAKUKS CENTRUM NOWA RUDA
8TYMOTEUSZDUDKOWSKIŻAKKAMYK RADZYMIN MTB TEAM
9BARTOSZGALEWSKIŻAKSKLEPKOMET ŚREM
10ANTONIGOSŁAWSKIŻAKBELTA TEAM GDAŃSK
11MIKOŁAJGUŁAJŻAKKS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA
12SZYMONJANIKŻAKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
13OLIWIERJARGOSŻAKUKS ZAWOJAK
14WIKTORKAJETANIAKŻAKMSR MRĄGOWO
15DAWIDKRUSZŻAKKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
16DAWIDKRUSZEWSKIŻAKBELTA TEAM GDAŃSK
17NIKODEMKUPSKIŻAKK.S KLIF CHŁAPOWO
18JACEKLEWICKIŻAKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
19IGORMARCINIECŻAKUKKS ORIENS CHOJNÓW
20TOMASZMICHALEWICZŻAKKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
21BARTOSZPEWNIAKŻAKUKS CENTRUM NOWA RUDA
22JANEKPRZETAKŻAKRAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM - UKS "INTER-SOLAR" RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM
23ADAMPŁOTKAŻAKK.S KLIF CHŁAPOWO
24MACIEJROGALSKIŻAKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
25OSKARSKRZYPCZAKŻAKSKLEPKOMET ŚREM
26MICHAŁSTRUZIKŻAKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
27IGNACYSURMACZŻAKAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
28FRANCISZEKTEMPSKIŻAKSKLEPKOMET ŚREM
29HUBERTTRYBAŁAŻAKUKS ZAWOJAK
30MACIEJURBANEKŻAKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
31MICHAŁWIĄZANIAŻAKKS KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE
32JULIANWIECZOREKŻAKKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
33FILIPWIŚNIEWSKIŻAKSKLEPKOMET ŚREM
34MICHAŁWOLNYŻAKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
35KACPERZYGMUNTOWICZŻAKKSM TREK RACING TEAM
1MARTYNABOLDAŻAKINIK.S KLIF CHŁAPOWO
2ALEKSANDRADORSZŻAKINIKAMYK RADZYMIN MTB TEAM
3LENA ANTONINAFLORCZAKŻAKINIBELTA TEAM GDAŃSK
4KAROLINAJANUSZEWICZŻAKINISZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH
5ANTONINAJEKAŻAKINIK.S KLIF CHŁAPOWO
6MARTAJÓZKOWICZŻAKINIAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
7ALEKSANDRAKOWALIKŻAKINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
8ANTONINAKUCHARSKAŻAKINIBELTA TEAM GDAŃSK
9ANIELAMAGDZIARCZYKŻAKINIKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
10IZABELAMAREKŻAKINITYSKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE CHOMA TEAM CHOMA SPORT TRENER
11INGAOSTAFINŻAKINIKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
12OLGAOSTAFINŻAKINIKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
13DOROTAPACHOCKAŻAKINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
14MILENAPIETRASZKIEWICZŻAKINIUKS CENTRUM NOWA RUDA
15NATALIAPIRÓGŻAKINIKS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
16WIKTORIAROGALSKAŻAKINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
17OLIWIASKRZYPIECŻAKINIUKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA
18HANNASPRINGMANŻAKINIK.S KLIF CHŁAPOWO
19TEMIDASZCZECIŃSKAŻAKINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
20KINGASŁOMIONŻAKINIBELTA TEAM GDAŃSK
21PATRYCJATABORŻAKINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
22AMELIAWYSOCKAŻAKINIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
23NATALIAZIÓŁKOWSKA ŻAKINISZKÓŁKA KOLARSKA WAŁBRZYCH
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     05.09.2021 - WYNIKI - GIGA - Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2021 (205)
     05.09.2021 - WYNIKI - MEGA - Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2021 (230)
     05.09.2021 - WYNIKI - CLASSIC - Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2021 (143)
     04.09.2021 - Wyniki - Klasyfikacje drużynowe - IX wyścig CykloOpawy XC-MTB - FINAŁ PUCHAR-u POLSKI XCO (138)
     04.09.2021 - Analiza wyścigu + międzyczasy - IX wyścig CykloOpawy XC-MTB - FINAŁ PUCHAR-u POLSKI XCO (199)
     04.09.2021 - Wyniki - Mistrzostwa Opolszczyzny - IX wyścig CykloOpawy XC-MTB - FINAŁ PUCHAR-u POLSKI XCO (82)
     04.09.2021 - Wyniki - Mistrzostwa Makroregionu - IX wyścig CykloOpawy XC-MTB - FINAŁ PUCHAR-u POLSKI XCO (78)
     04.09.2021 - Wyniki - IX wyścig CykloOpawy XC-MTB - FINAŁ PUCHAR-u POLSKI XCO (228)
     02.09.2021 - Lista zgłoszeń - kategorie - Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2021 (234)
     02.09.2021 - Lista zgłoszeń - dystanse - Gold Hill MTB Maraton Głuchołazy 2021 (289)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
     04.12.2021 - Zielona Góra-Drzonków - Wyścig w kolarstwie przełajowym
     05.12.2021 - Zielona Góra-Drzonków - II Super Puchar Polski
     11.12.2021 - Władysławowo - VI Seria Puchar Polski w kolarstwie przełajowym
     12.12.2021 - Władysławowo-Cetniewo - VII Seria Puchar Polski w kolarstwie przełajowym
     29.12.2021 - Włoszakowice - Przełajowy Wyścig Kolarski "Cześć i Chwała Zwycięzcom" dla upamiętnienia 103 rocznicy zwycięstwa Powstania Wielkopolskiego
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 501079                                              Dzisiaj jest Sobota, 268 dzień roku, 25.09.2021                                                                                                                          REGULAMIN SERWISU                   POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright 2021 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 0.776 sek.