www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:

www.wynikizawodow.eu - Obsługa imprez sportowych

WSZYSTKIE - Amator - Elita - Junior - Junior Młodszy - Juniorka - Juniorka Młodsza - Kobiety Elita - Masters I - Masters II - Masters III - Masters IV - Młodziczka - Młodzik - Orlik - Żak - Żakini

 
2020-10-25 16:03:28Wyniki - Orlik (162)
2020-10-25 16:02:45Wyniki - Orlik, Elita (292)
2020-10-25 14:11:25Ustawienie na starcie - Junior, Orlik, Elita (95)
2020-10-25 14:10:42Lista startowa - Junior, Orlik, Elita (83)
2020-10-23 23:40:44Lista zgłoszeń - kategoriami (121)
2020-10-22 15:36:07Lista zgłoszeń - amatorzy - aktualizacja (23.10.2020) (132)
2020-10-22 15:29:23Lista zgłoszeń - licencje - aktualizacja (23.10.2020) (135)
2020-10-19 21:39:36NOWA MAPKA! (265)
2020-10-16 09:11:19Protokół COVID-19 (176)
2020-10-12 19:08:38!!Obowiązkowa ankieta dla uczestników - pobierz, wydrukuj, wypełnij i oddaj w biurze wyścigu!! (217)
2020-10-09 14:35:26Regulamin wyścigu (380)
 
 
Zgłoszeń: 409
Lp Imię Nazwisko Kategoria Drużyna 
1JANBARANAMATOR DO 45 LATBARAN CYCLING TEAM
2TOMASZBLUSZCZAMATOR DO 45 LATGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
3MAREKBOBAKOWSKIAMATOR DO 45 LATBORA-HANSGROHE FANCLUB POLAND
4TOMASZBREITKOPFAMATOR DO 45 LATREGRESS RIDERS
5MAŁGORZATA BRYCKAAMATOR DO 45 LATVYTYV
6SEBASTIANCHABOWSKIAMATOR DO 45 LATMUSTANG
7JAKUBCHOJNACKIAMATOR DO 45 LATCHOJNACKI MTB TEAM`
8PAWEŁCIEŚLAAMATOR DO 45 LATNIEZRZESZONY
9SŁAWOMIRA GAJDZIK AMATOR DO 45 LATSTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
10MAREKGRABIWODAAMATOR DO 45 LATBORA-HANSGROHE FANCLUB POLAND
11RAFAŁIWANAMATOR DO 45 LATFITWHEELS / BIKESTACJA
12KACPERJABŁOŃSKIAMATOR DO 45 LATSTREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM
13MICHAŁJACKOWIAKAMATOR DO 45 LATECOM CUK GRAVEL
14LENKAJAKLOVÁAMATOR DO 45 LATACS DRAK VRBNO
15MARCINJEKELAMATOR DO 45 LATBING BANG
16MICHAŁ JÓZKOWICZAMATOR DO 45 LATAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
17BŁAŻEJKUTROWSKI AMATOR DO 45 LATSTREFASPORTU.PL MW INVEST
18MATEUSZKWIATKOWSKIAMATOR DO 45 LATSII CYCLING TEAM
19JAKUBMĄDRYAMATOR DO 45 LATSTREFASPORTU.PL MW INVEST
20GRZEGORZMAZURAMATOR DO 45 LATMETROBIKES.PL
21ADAMMAŁEKAMATOR DO 45 LATVACC AMTRAK
22MACIEJMICHALSKIAMATOR DO 45 LATRETRO STORK TEAM
23IWONAMIGDAAMATOR DO 45 LATHEINEKEN KRAKOW
24WOJCIECHMIZUROAMATOR DO 45 LATREAL 64 STO
25FILIPOWCZAREKAMATOR DO 45 LATBRAK
26ŁUKASZPAŃKOAMATOR DO 45 LAT...
27MICHAŁPATERAKAMATOR DO 45 LATLKS BRYKSJUSZ GOŚCIĘCIN
28JANPOZOWSKIAMATOR DO 45 LATKIWI KLUB MTB
29ADRIANRULIŃSKIAMATOR DO 45 LATGALIBIER BIKEFUN TEAM
30KAMILRYŚAMATOR DO 45 LATBIKESTACJA FITWHEELS.EU
31KRZYSZTOFSADOWSKIAMATOR DO 45 LATLUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
32PAWEŁWOJCZALAMATOR DO 45 LATVYTYV
33MICHAŁZAJDELAMATOR DO 45 LATSOCIOS SILESIA
34SŁAWOMIRŁĄTKOWSKIAMATOR DO 45 LATORKAMASTERS IŁAWA
1MARIUSZLICKIEWICZAMATOR POWYŻEJ 45 LATFITWHEELS/BIKESTACJA
2ALEKSANDERSŁOMKAAMATOR POWYŻEJ 45 LATKOLARSKI MIKŁÓW
3RAFAŁTŁUSZCZAKAMATOR POWYŻEJ 45 LATHOTEL CZTERY BRZOZY
4KAMILWICHARYAMATOR POWYŻEJ 45 LATBRAK
1TOMASZBALAELITAKS POGOŃ PUŁAWY
2SZYMONBIELELITAGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
3PIOTRBRZÓZKAELITAJBG-2 CRYOSPACE
4MACIEJCHMIELEWSKIELITAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
5PRZEMYSŁAWGIERCZAKELITALKK LUKS SŁAWNO / HUROM SŁAWNO ACCENT
6WOJCIECHHALEJAKELITAJBG-2 CRYOSPACE
7ARKADIUSZJUSIŃSKIELITANIEZRZESZONY / EVANLITE
8MAREKKONWAELITAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC / KONWA BIKE
9PATRYKKOSTECKIELITAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC / KONWA BIKE
10PAWEŁKRÓLELITAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
11MICHAŁKUCEWICZELITACST 7R MTB TEAM
12MARIUSZMICHAŁEKELITAJBG-2 CRYOSPACE
13BARTOSZMIKLERELITAMLUKS VICTORIA JAROCIN / ACCENT
14DZMITRYPRUDNIKAUELITAMKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
15MICHAŁPRZEKOPELITAKLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI
16MICHAŁTOPÓRELITAMTB RACING TEAM TARNÓW
17ONDŘEJZELENÝELITAELEVEN BLACK ET
18ADAMŻUBERELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
1NIKOLABAJGEROVÁELITA KOBIETYTEAM DUKLA PRAHA
2ANTONINABIAŁEKELITA KOBIETYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
3ANNABOROWICZELITA KOBIETYBIENIASZ BIKE ELMEX ELECTRIC
4KAROLINACIERLUKELITA KOBIETYSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
5ZUZANNAKRZYSTAŁAELITA KOBIETYVOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM
6MAŁGORZATAMAZUREKELITA KOBIETYGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
7PATRYCJAPIOTROWSKAELITA KOBIETYFUNDACJA PIOTROWSKI BIKES / CARGO EXPRESS.
8MARTATUROBOŚELITA KOBIETYLKK LUKS SŁAWNO / HUROM SŁAWNO ACCENT
9JOANNAWĄSIELELITA KOBIETYBIENIASZ BIKE ELMEX ELECTRIC
10ANNAWIESEELITA KOBIETYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
11GABRIELAWOJTYŁAELITA KOBIETYUKS SOKÓŁ SUPERIOR ZATOR
1ALEKSANDERBASIŃSKIJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
2KAROLBOCHENEKJUNIORKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
3FILIPBRZÓSKAJUNIORKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
4MICHAŁCEGLEWSKIJUNIORAMG CYBINKA TEAM
5KACPERCHOJNACKIJUNIORUKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE
6KACPERCHRYSTEKJUNIORUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
7ŁUKASZCIECIORJUNIORLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
8MAREKFILAPEKJUNIORUKS AVATAR
9LUKASGISAJUNIORLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
10STANISŁAWGOLIWĄSJUNIORUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
11FILIPGŁOWACKIJUNIORUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
12KACPERHOPPAJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
13PATRYKJANISZEWSKIJUNIORAMG CYBINKA TEAM
14FILIPJECHJUNIORADASTRA CYCLING TEAM
15STANISŁAWJEKAJUNIORK.S KLIF CHŁAPOWO
16ŁUKASZJUSZCZAKJUNIORUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
17BARTOSZKOBYLAŃSKIJUNIORUKS "STOBRAWA"
18GNIEWKOKONSEWICZJUNIORKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
19KACPERKRUPAJUNIORMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
20MIKOŁAJKUCZWALSKIJUNIORNIEZRZESZONY BOGDZIEWICZ TEAM
21IGORKUJAWAJUNIORGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
22KACPERMACIEJUKJUNIORKS POGOŃ PUŁAWY
23ADAMMARCINIAKJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
24KAMILMAZURJUNIORKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
25TOBIASZMUSIALIKJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
26MARCINNOWAKOWSKIJUNIORMTB TEAM RMF FM
27BARTOSZOLEKSIAKJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
28IWOPACAŁOWSKIJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
29MICHAŁPOMORSKIJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
30MATĚJPOSPÍŠILJUNIOREXPRES CZ – TUFO TEAM KOLÍN
31DAWIDSEKTAJUNIORUKS AVATAR
32ŁUKASZSKOCZYLASJUNIORLUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
33JAKUBSKRZYPKOWSKIJUNIORGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
34WIKTORSTALKAJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
35KACPERSUSLIKJUNIORUKS "STOBRAWA"
36TOMASZSZULSKIJUNIORUKS "STOBRAWA"
37JAROSLAVVYKYDALJUNIORTJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
38MICHAŁWALOSZEKJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
39KAJETANWĄSOWICZJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
40JAKUBŽÍHAJUNIORACS DRAK VRBNO
1KSAWERYADASZAKJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
2KRZYSZTOFANTONOWICZJUNIOR MŁODSZYAMG CYBINKA TEAM
3CEZARYBARCZYKJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
4IWOBASIŃSKIJUNIOR MŁODSZYNIEZRZESZONY
5ADAMBERENÁTJUNIOR MŁODSZYDUKLA PRAHA
6PAWEŁBIELECKIJUNIOR MŁODSZYKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
7TADEUSZBLUSZCZJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
8TOMASZBŁAŻEJEWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
9NIKODEMCEYNOWAJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
10PAWEŁCHASZCZEWICZJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
11KAROLCIECHOMSKIJUNIOR MŁODSZYDAZAR OLIMPIC PIASECZNO
12BARTOSZCYGANJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
13WIKTORCZEKAYJUNIOR MŁODSZYUKS SPORTOWIEC PIŁA
14SZYMONCZERNIECKIJUNIOR MŁODSZYUKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA MOSIR WODZISŁAW ŚLĄSKI
15BENIAMINDĄBROWSKIJUNIOR MŁODSZYRK ALUMINIUM BIKE TEAM
16KACPERDOPPKEJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
17JANFALTÝNEKJUNIOR MŁODSZYČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
18KSAWIERGARNEKJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
19LUKASGIEROKJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
20FILIPGRUSZCZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
21JAKUBJANKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
22JAKUBKLIMPELJUNIOR MŁODSZYSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
23PETRKNIHAJUNIOR MŁODSZYEXPRES CZ – TUFO TEAM KOLÍN
24DOMINIKKRZYŚKÓWJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
25JAKUBKUBAJUNIOR MŁODSZYTJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
26MIKOŁAJKUBICAJUNIOR MŁODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
27OSKARKULAKJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
28PIOTRKUŚJUNIOR MŁODSZYMLKS WIELUŃ
29BARTOSZMARUTJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
30OSKARMAŚKAJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
31KACPERMIENTKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC
32ROBERTMIKAJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
33ANTONIMURYJJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
34ŁUKASZNOWAKJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
35DOMINIKNOWAKOWSKIJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
36IGOROLBRYŚJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
37MARSELPACHJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
38MACIEJPARZYCHJUNIOR MŁODSZYMSR MRĄGOWO
39MIKOŁAJPIÓRKOWSKIJUNIOR MŁODSZYAMG CYBINKA TEAM
40MICHAŁPOLEWACZYKJUNIOR MŁODSZYMSR MRĄGOWO
41WOJCIECHPUZIOJUNIOR MŁODSZYGLKK VICTORIA GŁUCHOŁAZY
42DANIELPUZYNOJUNIOR MŁODSZYUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
43MARCELPYTLIŃSKIJUNIOR MŁODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
44KAROLROKICKIJUNIOR MŁODSZYLUKS WHITE MTB TEAM BIAŁA
45MIKOŁAJROMANIKJUNIOR MŁODSZYK.S KLIF CHŁAPOWO
46OLIWIERROZMUSJUNIOR MŁODSZYSZKÓŁKA KOLARSKA W KOBIELICACH - UKS AVATAR
47FILIPSAMECJUNIOR MŁODSZYIVAR CS - AUTHOR TEAM
48ANTONIŚMICHJUNIOR MŁODSZYUKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA MOSIR WODZISŁAW ŚLĄSKI
49EMILSOKOLIŃSKIJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
50WIKTORSTANIEWSKIJUNIOR MŁODSZYSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
51BRAJANŚWIDERJUNIOR MŁODSZYKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
52KRZYSZTOFSZEWCJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
53ŠIMONTABARAJUNIOR MŁODSZYEXPRES CZ – TUFO TEAM KOLÍN
54DANYLOTERESHCHENKOJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
55JEREMIASZTWARDOCHJUNIOR MŁODSZYUKKS IMIELIN TEAM
56WOJCIECHURBANOWICZJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
57ŁUKASZWAWRZACZJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
58PAWEŁWAWRZYŃCZYKJUNIOR MŁODSZYKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
59BARTOSZWENTLANDJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
60BARTOSZWERETAJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
61WOJCIECHWIERZGACZJUNIOR MŁODSZYMLKS WIELUŃ
62JAKUBWIŚNIEWSKIJUNIOR MŁODSZYBELTA TEAM GDAŃSK
63SZYMONWIŚNIEWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
64BARTOSZWŁODARCZYKJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
65DAWIDZARICZNYJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
66IGORZIEMBAJUNIOR MŁODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
67DAWIDŁĄTKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
68JANŁUKÓWJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
1MAJACIEŚLAJUNIORKAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
2JULIADĄBROWSKAJUNIORKAUKS AVATAR
3JULIAGAJDZIKJUNIORKASTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
4WIKTORIAGŁADOSZJUNIORKALUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
5WIKTORIAHEJMANJUNIORKAKLUB KOLARSTWA NEXELO WAŁBRZYCH
6KATEŘINAKNIHOVÁJUNIORKAEXPRES CZ – TUFO TEAM KOLÍN
7MALWINAMULJUNIORKAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
8NATALIAMUSKUSJUNIORKAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
9ANETANOVOTNAJUNIORKAADASTRA CYCLING TEAM
10NATÁLIEPLESKAČOVÁJUNIORKAEXPRES CZ – TUFO TEAM KOLÍN
11ŁUCJASZRAMOWSKAJUNIORKAUKS AVATAR
1ZOFIABLUSZCZJUNIORKA MŁODSZAGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
2AMELIABOŻEKJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
3MAJACHODÓRJUNIORKA MŁODSZAKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
4ANNACIECIORJUNIORKA MŁODSZALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
5VANDADLASKOVÁJUNIORKA MŁODSZATJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
6EMILIAGRABOWSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA
7PAULINAHOJKAJUNIORKA MŁODSZALKK GOS MSZANA FUJI
8MAJAJÓZKOWICZJUNIORKA MŁODSZAAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
9HANAJUROVÁJUNIORKA MŁODSZAEXPRES CZ – TUFO TEAM KOLÍN
10PATRYCJAKLEMCZAKJUNIORKA MŁODSZAUKS FENIKS RYDUŁTOWY
11LARYSAKOLAŃCZYKJUNIORKA MŁODSZAUKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA
12AMELIAKOŁODZIEJJUNIORKA MŁODSZAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
13ZOFIAKRYSTKOWIAKJUNIORKA MŁODSZAFUNDACJA ROZWOJU KOLARSTWA KRZYSZTOFA KUŹNIAKA
14ANNALIPIETAJUNIORKA MŁODSZAMLKS WIELUŃ
15MARTAMAREKJUNIORKA MŁODSZACZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
16MAGDALENAMÍČKOVÁJUNIORKA MŁODSZAACS DRAK VRBNO
17JOANNAMUSKUSJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
18ESTERAPIECZONKAJUNIORKA MŁODSZAMKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
19KATARZYNAPOŚPIECHJUNIORKA MŁODSZALKK GOS MSZANA FUJI
20JAGODARZESZOTJUNIORKA MŁODSZAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
21OLIMPIASIWEKJUNIORKA MŁODSZALKK GOS MSZANA FUJI
22MARTASOBIERAJJUNIORKA MŁODSZAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
23ALEKSANDRASTAWIRAJJUNIORKA MŁODSZAUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
24JULIASYRNICKAJUNIORKA MŁODSZASZKÓŁKA KOLARSKA MOSIR ŻORY - KLUB KOLARSKI ŻORY
25NIKOLASZULCJUNIORKA MŁODSZAAMG CYBINKA TEAM
26KINGATYSZKIEWICZJUNIORKA MŁODSZAMKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
1PRZEMYSŁAWBARANOWSKIMASTERS INIEZRZESZONY / BIAŁOBŁOCKI PROCOACHING
2PAWEŁBARONMASTERS IUKS KRUPIŃSKI SUSZEC FORCE-COMPONENTS.PL
3MAKSYMILIANBIENIASZMASTERS IBIENIASZ BIKE ELMEX ELECTRIC
4ŁUKASZGŁADOSZMASTERS ILUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
5VACLAVKRAUSMASTERS IČISTÝ SPORT
6PAWEŁLEMPARTMASTERS ITEAM SPORT
7MARCINMRÓZMASTERS INIEZRZESZONY / MRÓZ EŁK
8SZCZEPANPASZEKMASTERS IFIT WHEELS.EU/BIKESTACJA.PL
9LESZEKŚWIDERMASTERS IKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
10MARCINSZEWCZYKMASTERS IOŚKA WARSZAWA
11PIOTRSZYMAŃSKIMASTERS IDAZAR OLIMPIC PIASECZNO
12KRZYSZTOFURBANEKMASTERS IGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
13PAWEŁWIENDLOCHAMASTERS IMLUKS VICTORIA JAROCIN
14JAROSŁAWWOLCENDORFMASTERS INIEZRZESZONY / JAKOOBCYCLES.COM
1WOJCIECHANDRYSZCZAKMASTERS IINIEZRZESZONY
2MIROSLAWBIENIASZMASTERS IIBIENIASZ BIKE ELMEX ELECTRIC
3MAREKBONECKIMASTERS IIAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
4BOGDANCZARNOTAMASTERS IIVOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM
5ANDRZEJDZIAMBORMASTERS IITEOBIKE RACING TEAM ACCENT
6PIOTRGAJDZIKMASTERS IISTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
7PIOTRGAJEWSKIMASTERS IINIEZRZESZONY MOVLINK BIKE TEAM
8ADAMGRABARAMASTERS IINIEZRZESZONY MOVLINK BIKE TEAM
9JAROSŁAWHERMANMASTERS IINIEZRZESZONY
10SŁAWOMIRJAKUBSKIMASTERS IIMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
11ANDRZEJKAISERMASTERS IISTOWARZYSZENIE EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM
12MARCINKANIOWSKIMASTERS IICZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
13TOMASZKUBALAMASTERS IIMTB PRESSING TEAM BIKE - SYSTEM ICE - WENT
14MACIEJKUBICZMASTERS IINIEZRZESZONY / ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
15ROMANMÍČEKMASTERS IIACS DRAK VRBNO
16MARCINMICHALCZEWSKIMASTERS IINIEZRZESZONY / LEGION SERVICE ACTIVE JET
17ANDRZEJMICHNIAKMASTERS IIWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
18VLASTIMILMLYNÁŘMASTERS IIACS DRAK VRBNO
19PIOTRNOWACKIMASTERS IINIEZRZESZONY KOLARZ.PL
20ANDRZEJŚLEDZIONAMASTERS IIDIVERSEY TEAM
21JAROSŁAWWOJCZALMASTERS IIVYTYV
22JANUSZŁODEJMASTERS IIAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
1ROMANBADURAMASTERS IIINIEZRZESZONY RB ROWEREK
2JACEKBRZÓZKAMASTERS IIIJBG-2 CRYOSPACE
3ZBIGNIEWDOMŻALSKIMASTERS IIINIEZRZESZONY
4KRZYSZTOFGIERCZAKMASTERS IIINIEZRZESZONY KRYSS CYKLO PRZEMYŚL
5JIRIJAKLMASTERS IIICK HOBBY BOHUMÍN
6KRZYSZTOFKAMIŃSKIMASTERS IIINIEZRZESZONY
7MARIUSZKOWALCZYKMASTERS IIIMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
8MAREKKUBUSZOKMASTERS IIINIEZRZESZONY
9JANPATERAKMASTERS IIILKS "BRYKSJUSZ" GOŚCIĘCIN
10PIOTRPAWŁOWSKIMASTERS IIIKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
11LESZEKTRACZYKMASTERS IIINIEZRZESZONY
12LESZEKZIĘTKOWSKIMASTERS IIIKKS 1926 BROŃ RADOM
1WOJCIECHBARTOLEWSKIMASTERS IVNIEZRZESZONY ECOCOLOR.PL
2ANDRZEJMISINAMASTERS IVGRUPA KOLARSKA GLIWICE
3EDWARDNISZTUKMASTERS IVNIEZRZESZONY
4MAREKSORBIANMASTERS IVKS TEAM HUROM MASTERS
5ZBIGNIEWWALCZAKMASTERS IVNIEZRZESZONY
1JULIABARONMŁODZICZKAGRUPA KOLARSKA GLIWICE
2EMILIABINDACZMŁODZICZKAUKS FENIKS RYDUŁTOWY
3KAROLINABROJMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
4NATALIABUŁAMŁODZICZKAUKS "STOBRAWA"
5WIKTORIACIECHANOWSKAMŁODZICZKASZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY - UKS FENIKS RYDUŁTOWY - CYKLOKLASA MERIDA SP1 RYDUŁTOWY
6ROKSANACIOMPERLIKMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
7PAULINADMITRUKMŁODZICZKASZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY - UKS FENIKS RYDUŁTOWY
8JOANNAGŁOWIENKOWSKAMŁODZICZKAMLKS WIELUŃ
9NADIAHARTMANMŁODZICZKAUKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA MOSIR WODZISŁAW ŚLĄSKI
10NIKOLAJAROŠMŁODZICZKAČISTÝ SPORT
11PAULINAJĘCZMIONKAMŁODZICZKASZKÓŁKA KOLARSKA CZERNICA - LUKS FENIKS CZERNICA
12MAŁGORZATAJĘDERKOMŁODZICZKAMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
13MARTYNAKLIMEKMŁODZICZKAUKS FENIKS RYDUŁTOWY
14VENESSAKLIMKIEWICZMŁODZICZKAUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
15MARIAKOBYŁKAMŁODZICZKALKS"ZIEMIA OPOLSKA"
16MAGDALENAKURAMŁODZICZKAUKS FENIKS RYDUŁTOWY
17ZOFIALAMIKMŁODZICZKAUKKS IMIELIN TEAM
18PAULINALIPIETAMŁODZICZKAMLKS WIELUŃ
19JULIAPOSTAWKAMŁODZICZKAUKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA
20MAJASACHARCZUKMŁODZICZKAUKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA
21AGATASEKTAMŁODZICZKASZKÓŁKA KOLARSKA W KOBIELICACH - UKS AVATAR
22ELŻBIETASZYMAŃSKAMŁODZICZKADAZAR OLIMPIC PIASECZNO
23KINGASŁOMKAMŁODZICZKASTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
24ALEKSANDRASŁOMKAMŁODZICZKAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
25MILENATOKARSKAMŁODZICZKAMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
26JUDYTAWLOKAMŁODZICZKASZKÓŁKA KOLARSKA W KOBIELICACH - UKS AVATAR
27JULIAWYPICHMŁODZICZKAMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
28ZUZANNAZAREMBAMŁODZICZKAUKS "STOBRAWA"
29ZUZANNAZIELONKAMŁODZICZKASZKÓŁKA KOLARSKA - LKK GOS MSZANA FUJI
1BARTOSZBARTKOWIAKMŁODZIKSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
2JANBRATEKMŁODZIKSZKÓŁKA KOLARSKA MOSIR ŻORY - KLUB KOLARSKI ŻORY
3BARTOSZCISKOWSKIMŁODZIKK.S KLIF CHŁAPOWO
4PIOTRDOMAGAŁAMŁODZIKUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
5BARTOSZDROŻDŻYŃSKIMŁODZIKSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
6JAKUBDZIUKMŁODZIKMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
7DARIUSZFUTRYKMŁODZIKAMG CYBINKA TEAM
8KSAWERYGANCARZMŁODZIKUKKS IMIELIN TEAM
9KRZYSZTOFGDULAMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
10KRZYSZTOFGURZYŃSKIMŁODZIKUKS KOMETA OBROWO COPERNICUS TORUŃ
11NIKODEMGWÓŹDŹMŁODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
12DOMINIKHŘEBEJKMŁODZIKEXPRES CZ – TUFO TEAM KOLÍN
13BARTOSZHŁONDMŁODZIKCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
14WOJCIECHIWANMŁODZIKFITWHEELS BIKESTACJA BOLESŁAWIEC
15JANJACKOWIAKMŁODZIKUKS COPERNICUS TORUŃ
16TOMASZJASKUŁAMŁODZIKSZKÓŁKA KOLARSKA MOSIR WODZISŁAW ŚLĄSKI - UKS FENIKS RYDUŁTOWY
17BORYSKLACZKOWSKIMŁODZIKKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
18PATRYKKOZIKMŁODZIKSZKÓŁKA KOLARSKA - LUKS FENIKS CZERNICA
19KRYSTIANKSIĘŻARCZYKMŁODZIKUKKS IMIELIN TEAM
20SZYMONLASOTAMŁODZIKLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
21JOSEFLAZURMŁODZIKACS DRAK VRBNO
22MIKOŁAJLEGIEĆMŁODZIKUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
23MATEUSZLUKOSZEKMŁODZIKSZKÓŁKA KOLARSKA CZERNICA - LUKS FENIKS CZERNICA
24OLIVIERMAŃKAMŁODZIKSZKÓŁKA KOLARSKA - LUKS FENIKS CZERNICA
25WŁADYSŁAWMAŃKAMŁODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
26JAKUBMATULAMŁODZIKSZKÓŁKA KOLARSKA W KOBIELICACH - UKS AVATAR
27ROBERTMITASMŁODZIKSKIANDBIKE KUNRATICE
28KACPERMIZUROMŁODZIKSTOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
29ALEKSYMRÓZMŁODZIKLUDOWY UCZNIOWSKI KLUB KOLARSKI PRYM EŁK
30PAWEŁNOWAKMŁODZIKUKKS IMIELIN TEAM
31ALEKSANDERNOWIŃSKIMŁODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
32PATRYKOKRĄGŁYMŁODZIKMSR MRĄGOWO
33WIKTORPACZUŁAMŁODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
34BŁAŻEJPAWLIKMŁODZIKLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
35ANTONIPIASKOWSKIMŁODZIKAMG CYBINKA TEAM
36PIOTRPIETRZAKMŁODZIKUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
37BŁAŻEJPOMIOTŁOMŁODZIKSZKÓŁKA KOLARSKA CZERNICA - LUKS FENIKS CZERNICA
38ADRIANPYSIKMŁODZIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
39OSKARRYBAKMŁODZIKCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
40RICHARDSEVERYNMŁODZIKEXPRES CZ – TUFO TEAM KOLÍN
41PATRYKSOBOCIŃSKIMŁODZIKMSR MRĄGOWO
42MICHAŁSOŁTYSMŁODZIKKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
43DAWIDSZULIKMŁODZIKSZKÓŁKA KOLARSKA W KOBIELICACH - UKS AVATAR
44BARTOSZURBANEKMŁODZIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
45KACPERURBANEKMŁODZIKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
46WIKTORWALASEKMŁODZIKSZKÓŁKA KOLARSKA - MGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
47JACEKWAWRZYCZEKMŁODZIKUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
48FRANCISZEKWEŻGOWIECMŁODZIKCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
49JANWIECZOREKMŁODZIKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
50SZYMONWRONAMŁODZIKKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
51MARCINWŁODARSKIMŁODZIKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
52LEONŁODEJMŁODZIKAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
53BARTOSZŁYŻWAMŁODZIKUKS AVATAR
1ANITAJĘDERKOORLICZKAMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
2ELIZABETHUNGERMANOVÁORLICZKATJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
3TEREZAVANICKOVAORLICZKAIVAR CS AUTHOR TEAM
4DOMINIKAWŁODARCZYKORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
1MATYÁŠ JIŘÍBREDLERORLIKTJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
2MARCINBURZAWAORLIKCZUŁOWIANKA TYCHY
3MATEUSZBYLICAORLIKCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
4KRYSTIANDECORLIKUKS CENTRUM SPEDYCJA PAWBUD NOWA RUDA
5KRZYSZTOFDOMINORLIKISEO SERRATURE-RIME-CARNOVALI
6BARTOSZGRYKAORLIKUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
7ROBERTHULAORLIKEXPRES CZ – TUFO TEAM KOLÍN
8SZYMONJANICKIORLIKLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
9MIKOŁAJMARZEJONORLIKK.S KLIF CHŁAPOWO
10JAKUBMUSIALIKORLIKMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
11GUSTAWOSTAJEWSKIORLIKK.S KLIF CHŁAPOWO
12KONRADPANGLISZORLIKUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
13JAKUBŘÍMANORLIKTJ AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
14ŠIMONVANÍČEKORLIKCEZ CYKLO TEAM TABOR
15ANTONIŁUKÓWORLIKMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
1IGORGÓRKAŻAKUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
2SZYMONGRABOWYŻAKUKKS IMIELIN TEAM
3KAROLGRUSZCZYŃSKIŻAKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
4LEONGRUSZCZYŃSKIŻAKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
5IGORGŁADOSZ ŻAKLUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
6WIKTORJAKUBIAKŻAKMSR MRĄGOWO
7MICHAŁJESIONEKŻAKSZKÓŁKA KOLARSKA - UKKS IMIELIN TEAM
8BARTOSZJUSZCZAKŻAKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
9IGORJUSZCZAKŻAKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
10WIKTORKAJETANIAKŻAKMSR MRĄGOWO
11MIKOŁAJKLACZKOWSKIŻAKKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
12ADRIANKOLBUSZŻAKSZKÓŁKA KOLARSKA CZERNICA - LUKS FENIKS CZERNICA
13JAKUBLISŻAKUKKS IMIELIN TEAM
14AMADEUSZMARCINIAKŻAKCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
15FILIPPIEŃKOSZŻAKSZKÓŁKA KOLARSKA MOSIR ŻORY - KLUB KOLARSKI ŻORY
16MIŁOSZPIETRZAKŻAKUKS KRUPIŃSKI SUSZEC
17SZYMONROMAŃSKIŻAKSTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
18ALANSADOWSKIŻAKLUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
19GRZEGORZŚLĘZAKŻAKSTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
20IRENEUSZSTYZIŃSKIŻAKUKKS IMIELIN TEAM
21IGNACYSURMACZŻAKAKADEMIA KOLARSKA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
22DENISSZAWERNAŻAKSZKÓŁKA KOLARSKA - LUKS FENIKS CZERNICA
23FILIPTRAWNIKŻAKUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
24MACIEJURBANEKŻAKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
25TOMASZWĘGRZYKŻAKGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
26ADAMWOWRAŻAKSZKÓŁKA KOLARSKA - LKK GOS MSZANA FUJI
27STANISŁAWWRONAŻAKKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
1EMÍLIEJAROŠOVÁŻAKINIČISTÝ SPORT
2MARTAJÓZKOWICZŻAKINIAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
3MILENALOREKŻAKINISZKÓŁKA KOLARSKA MOSIR ŻORY - KLUB KOLARSKI ŻORY
4WIKTORIAPIEKUŚŻAKINISZKÓŁKA KOLARSKA CZERNICA - LUKS FENIKS CZERNICA
5ZOFIAPIEŃKOSZŻAKINISZKÓŁKA KOLARSKA MOSIR ŻORY - KLUB KOLARSKI ŻORY
6NATALIAPIRÓGŻAKINIKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
7JULIAPOŚPIECHŻAKINISZKÓŁKA KOLARSKA - LKK GOS MSZANA FUJI
8LENARUSZKIEWICZŻAKINISZKÓŁKA KOLARSKA W KOBIELICACH - UKS AVATAR
9ANTONINASIKORAŻAKINISZKÓŁKA KOLARSKA CZERNICA - LUKS FENIKS CZERNICA
10OLIWIASKRZYPIECŻAKINISZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY - UKS FENIKS RYDUŁTOWY - CYKLOKLASA MERIDA SP1 RYDUŁTOWY
11NICOLETTASTANIEKŻAKINISZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY - UKS FENIKS RYDUŁTOWY
12AMELIASWACZYNAŻAKINISZKÓŁKA KOLARSKA CZERNICA - LUKS FENIKS CZERNICA
13MAJATUŁACZŻAKINIUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
14KATARZYNAWOJTEKŻAKINISZKÓŁKA KOLARSKA CZERNICA - LUKS FENIKS CZERNICA
15PATRYCJAWYPYCHŻAKINISZKÓŁKA KOLARSKA MOSIR ŻORY - KLUB KOLARSKI ŻORY
16AGATAZELMOZERŻAKINISTOWARZYSZENIE KOLARSKI MIKOŁÓW
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     25.11.2020 - Procedury bezpieczeństwa dotyczące ograniczania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 - 84 Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym (45)
     21.11.2020 - Klauzula informacyjna - 84 Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym (37)
     21.11.2020 - Regulamin - 84 Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym (63)
     25.10.2020 - Wyniki - Orlik - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (162)
     25.10.2020 - Wyniki - Orlik, Elita - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (292)
     25.10.2020 - Wyniki - Junior - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (209)
     25.10.2020 - Wyniki - Amatorzy - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (281)
     25.10.2020 - Wyniki - Juniorka - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (117)
     25.10.2020 - Wyniki - Juniorka młodsza, Kobiety Elita(Open) - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (264)
     25.10.2020 - Ustawienie na starcie - Junior, Orlik, Elita - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (95)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
     09.01.2021 - Włoszakowice - 84 Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 245203                                              Dzisiaj jest Wtorek, 336 dzień roku, 01.12.2020                                                                                                                          REGULAMIN SERWISU                   POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright 2020 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 0.022 sek.