www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
 
 
 
PLIKI DO POBRANIA:
www.wynikizawodow.eu - Obsługa imprez sportowych
2020-08-30 14:24:12WYNIKI - Juniorka młodsza (1337)
2020-08-30 14:10:24WYNIKI - Juniorka (1325)
2020-08-30 13:55:16WYNIKI - Orliczka (1329)
2020-08-30 13:39:14WYNIKI - Kobiety OPEN (Orliczka+Elita) (1320)
2020-08-29 19:22:40Listy startowe - Juniorka Młodsza, Juniorka, Kobiety Open (1321)
2020-08-29 18:39:00WYNIKI - Junior (1319)
2020-08-29 16:14:24WYNIKI - Junior młodszy (1324)
2020-08-29 14:33:43Wyniki - Orlik (1307)
2020-08-29 14:25:33Wyniki - Orlik+Elita (1307)
2020-08-28 18:01:55Listy startowe - Junior Młodszy, Junior, Orlik, Elita (1313)
2020-08-27 09:09:43Lista zgłoszeń (1319)
2020-07-30 13:55:43Regulamin GSMP (1313)
2020-07-30 08:09:24Program GSMP (1308)
 
 
Zgłoszeń: 389
Lp Imię Nazwisko Kategoria Drużyna 
1DAMIANBIENIEKORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
2KONRADCZABOKORLIKWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI / SPECIALIZED
3KRZYSZTOFDOMINORLIKISEO SERRATURE-RIME-CARNOVALI
4JANFIJAKORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
5PATRYKGIERACKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
6DOMINIKGÓRAKORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
7MICHAŁHERCKEORLIKGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
8MICHAŁJASKOTORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
9DAWIDJONAORLIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
10ŁUKASZKOGUTOWICZORLIKNIEZRZESZONY
11DOMINIKKOPIWODAORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
12SZYMONKRAWCZYKORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
13ADRIANKRAWCZYKORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
14JANKRUKOWSKIORLIKGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
15ADAMKUŚORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
16MICHAŁLACHORLIKUKS SOKÓŁ KĘTY
17BŁAŻEJMADEJAORLIKKLUB KOLARSKI ŻORY
18TOMASZMAKSYMOWICZORLIKMKS LEWART AGS LUBARTÓW
19MATEUSZMANOWSKIORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
20JANMIAZGAORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
21ŁUKASZMICHALSKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
22PIOTRMIERZYŃSKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
23KRZYSZTOFNAKONIECZNYORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
24MACIEJNOCEŃORLIKGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
25JAKUBNOWOMIEJSKIORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
26ANTONIOLSZARORLIKGRUPA KOLARSKA GLIWICE
27PIOTRPĘKALAORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
28KAMILPIEKARCZYKORLIKNIEZRZESZONY
29MATEUSZRAJTAKORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
30DAWIDSĘDZIKORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
31JANSZARYORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
32KAMILTACZYŃSKIORLIKKLTC KONIN
33SZYMONTRACZORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
34KACPERWALKOWIAKORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
35REMIGIUSZWAWAKORLIKUKS SOKÓŁ KĘTY
36KAROLWAWRZYNIAKORLIKCCC DEVELOPMENT TEAM
37MICHAŁWENGLORZORLIKLUKS TRÓJKA PIASECZNO
38MARCINZARĘBSKIORLIKTC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
39GABRIELŁAZARZORLIKUKS SOKÓŁ KĘTY
40STANISŁAWANIOŁKOWSKIELITACCC DEVELOPMENT TEAM
41MICHAŁCZAPLAELITAPLAZA3 - PEMOY
42BARTŁOMIEJCZYŻELITAGWARDIA KATOWICE
43MACIEJFURCZYKELITADAR BUD TEAM
44ADRIANHONKISZELITADAR BUD TEAM
45ADRIANKARPIUKELITANIEZRZESZONY
46PATRYKKOSTECKIELITAUKS KRUPIŃSKI SUSZEC / KONWA BIKE
47ADRIANKRUPAELITALUKS TRÓJKA PIASECZNO
48JAKUBCIEŚLUKJUNIORUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
49JAKUBDRABJUNIORMLKS WIELUŃ
50DAWIDDUCHNIKJUNIORMLKS WIELUŃ
51ROBERTKENDZIAJUNIORM-GLKS KWISA LUBAŃ
52KACPERMACIEJUKJUNIORKS POGOŃ PUŁAWY
53KONRADPANGLISZJUNIORUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
54MICHAŁPIETRASJUNIORKS POGOŃ PUŁAWY
55MICHAŁSĘDZIELEWSKIJUNIORKS POGOŃ PUŁAWY
56MATEUSZSZYMBARAJUNIORRZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA
57KONRADTRZĘSOWSKIJUNIORKTK KALISZ
58MATEUSZWŁODARCZYKJUNIORMLKS WIELUŃ
59TOMASZANDRZEJCZAKJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
60KRZYSZTOFANTONOWICZJUNIOR MŁODSZYAMG CYBINKA TEAM
61BARTŁOMIEJBACIECZKOJUNIOR MŁODSZYLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
62KACPERBAKANJUNIOR MŁODSZYM-GLKS KWISA LUBAŃ
63ANTONIBANASIEWICZJUNIOR MŁODSZYKS STOMIL POZNAŃ
64JAKUBBANASZKIEWICZJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
65BARTŁOMIEJBARWAJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
66JAKUBBIERNACKIJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
67BARTŁOMIEJBORKOWSKIJUNIOR MŁODSZYWMKS OLSZTYN
68MICHAŁBOROWSKIJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
69ADRIANBRODAWKAJUNIOR MŁODSZYUKS KOLARZ NADARZYN
70MICHAŁCEGLEWSKIJUNIOR MŁODSZYAMG CYBINKA TEAM
71ŁUKASZCIECIORJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
72DAMIANCYGIELJUNIOR MŁODSZYZAK- BOGO TEAM SZCZECIN
73OSKARCZEKAJJUNIOR MŁODSZYTC CHROBRY GŁOGÓW
74MATEUSZDEREŃJUNIOR MŁODSZYLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
75KAMILDOLAKJUNIOR MŁODSZYKTK KALISZ
76BARTOSZFELEDYNJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
77MAREKFILAPEKJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
78JAKUBFLEKSJUNIOR MŁODSZYLKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
79ARKADIUSZGAJDZISJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
80LUKASGISAJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
81KRYSTIANGÓRSKIJUNIOR MŁODSZYSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
82TYMOTEUSZGRUCAJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
83FILIPGRUSZCZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
84MAKSYMILIANGRZĄDZIELEWSKIJUNIOR MŁODSZYKS STOMIL POZNAŃ
85IGORHALICKIJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
86KAMILHANDZLIKJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
87KACPERHINZJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ INTERMAX HUGE
88PATRYKJAKUBASZJUNIOR MŁODSZYLKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
89ŁUKASZJUSZCZAKJUNIOR MŁODSZYUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
90KRZYSZTOFKAJTEKJUNIOR MŁODSZYMKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE
91ANTONIKIDAJUNIOR MŁODSZYKS SPOŁEM ŁÓDŹ
92ADRIANKIJEWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS KOLARZ NADARZYN
93GRZEGORZKITKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
94LUDWIKKNAPIŃSKIJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
95TOMASZKOCOŃJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
96FRANCISZEKKOCURJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
97KACPERKOMOROWSKIJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ INTERMAX HUGE
98SZYMONKOSUŃJUNIOR MŁODSZYZTC ZDUŃSKA WOLA
99WIKTORKRAWCZYKJUNIOR MŁODSZYTC CHROBRY GŁOGÓW
100KACPERKRUPAJUNIOR MŁODSZYMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
101MIKOŁAJKUBICAJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
102IGORKUJAWAJUNIOR MŁODSZYGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
103ARKADIUSZKUSIAKJUNIOR MŁODSZYLUKS TRÓJKA PIASECZNO
104SZYMONLACHOWICZJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
105JANLENARTJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
106REMIGIUSZLIMAŃSKIJUNIOR MŁODSZYKLUB KOLARSKI ŻORY
107TOMASZLISTWOŃJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
108SZYMONMACIEJEWSKIJUNIOR MŁODSZYMKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE
109FRANCISZEKMALINOWSKIJUNIOR MŁODSZYZTC ZDUŃSKA WOLA
110ADAMMARCINIAKJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
111KAMILMAZURJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
112ANTONIMURYJJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
113ŁUKASZNOWAKJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
114MARCINNOWAKOWSKIJUNIOR MŁODSZYMTB TEAM RMF FM
115FRANCISZEKOBIDZIŃSKIJUNIOR MŁODSZYWMKS OLSZTYN
116STANISŁAWOGIEJKOJUNIOR MŁODSZYAMG CYBINKA TEAM
117BARTOSZOLEKSIAKJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
118ADRIANORIAN-SZPAKJUNIOR MŁODSZYLUKS "ROSPONDEK"
119MARSELPACHJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
120JANPAWŁOWSKIJUNIOR MŁODSZYMAYDAY TEAM LUBLIN
121LECHPERKOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS KOLARZ NADARZYN
122TADEUSZPRAXMAJERJUNIOR MŁODSZYGK PIAST SZCZECIN
123KRZYSZTOFPYTLIKJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
124MARCINROGOWSKIJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
125SZYMONROJEKJUNIOR MŁODSZYLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
126MATEUSZROZPĘDOWSKIJUNIOR MŁODSZYMAYDAY TEAM LUBLIN
127HUBERTRUDOWICZJUNIOR MŁODSZYTC CHROBRY GŁOGÓW
128IGORRYDZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYKS SPOŁEM ŁÓDŹ
129DAWIDSEKTAJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
130MIKOŁAJSKORUPIŃSKIJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
131JAKUBSKRZYPKOWSKIJUNIOR MŁODSZYGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
132BARTOSZSKWAREKJUNIOR MŁODSZYSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
133ROLANDSOBCZAKJUNIOR MŁODSZYNIEZRZESZONY / PŁOCKI KLUB KOLARSKI
134RAFAŁSTASZCZAKJUNIOR MŁODSZYMKS LEWART AGS LUBARTÓW
135PATRYKSTRUCZAKJUNIOR MŁODSZYKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
136KACPERSUSLIKJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
137ANTONIŚWIDERSKIJUNIOR MŁODSZYGKK OPTY-MAZOWSZE
138MIKOŁAJSZULIKJUNIOR MŁODSZYUKS AVATAR
139TOMASZSZULSKIJUNIOR MŁODSZYUKS "STOBRAWA"
140MATEUSZSZYSZKOJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
141BARTOSZUNGIERJUNIOR MŁODSZYMKS CYCLO KORONA KIELCE DEK MEBLE
142MATEUSZURYGAJUNIOR MŁODSZYKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
143MICHAŁWALOSZEKJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
144KAJETANWĄSOWICZJUNIOR MŁODSZYCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
145ŁUKASZWAWRZACZJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
146KAROLWAWRZYCZEKJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
147WOJCIECHWĘGLORZJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
148BARTOSZWENTLANDJUNIOR MŁODSZYAKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
149MATEUSZWIĘCEKJUNIOR MŁODSZYZTC ZDUŃSKA WOLA
150PAWEŁWIĘCZKOWSKIJUNIOR MŁODSZYLKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
151JERZYWOJCIECHOWSKIJUNIOR MŁODSZYWMKS OLSZTYN
152WOJCIECHWOJCIESZYŃSKIJUNIOR MŁODSZYKLUB KOLARSKI ŻORY
153PAWEŁWRÓBLEWSKIJUNIOR MŁODSZYSTAJNIA ROWEROWA INTERCARS TEAM
154IGORWŁODARCZYKJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
155KAMILZIELIŃSKIJUNIOR MŁODSZYALKS STAL GRUDZIĄDZ INTERMAX HUGE
156PATRYKŁOBOZJUNIOR MŁODSZYUKS SOKÓŁ KĘTY
157JANŁUKÓWJUNIOR MŁODSZYMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
158ZOFIABOMBAŁAORLICZKAAK TEAM SEVEN
159MAJAGONDEKORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM / SMS TORUŃ
160KAROLINAKUMIĘGAORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
161PATRYCJALORKOWSKAORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
162PAULINAPASTUSZEKORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
163KAMILAPASTUSZEKORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
164KAROLINAPEREKITKOORLICZKAMASSI - TACTIC UCI WOMEN TEAM
165ANNASAGANORLICZKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
166KINGAZGORZELSKAORLICZKANIEZRZESZONA / NASZOSIE TEAM / WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY
167EWABROŻYNAJUNIORKAMAYDAY TEAM
168JUSTYNACEBULAJUNIORKAGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
169ZUZANNAFROŃJUNIORKAUKS SOKÓŁ KĘTY
170WIOLETAFURTAKJUNIORKAMAYDAY TEAM
171KATARZYNAGÓRNIAKJUNIORKAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
172BARBARAGORZKIEWICZJUNIORKAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
173WIKTORIAGŁADOSZJUNIORKALUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
174JOANNAGŁOWACKAJUNIORKACYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW
175NATALIAKRZEŚLAKJUNIORKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM / SMS TORUŃ
176SYLWIAKULCZYKJUNIORKAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
177EDYTAMARCZAKJUNIORKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM / SMS TORUŃ
178WIKTORIAMILDAJUNIORKAALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR
179EMILIAMILLERJUNIORKATKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM / SMS TORUŃ
180ZUZANNAOLEJNICZAKJUNIORKAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
181MAJAOLSZEWSKAJUNIORKAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
182WERONIKAPAZIEWICZJUNIORKALKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
183SARAPRUSIŃSKAJUNIORKALKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
184ANNARADWAN JUNIORKAUKS SOKÓŁ KĘTY
185ADRIANNARASIŃSKAJUNIORKALKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
186NATALIARAUJUNIORKAKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
187AMELIARUSINEKJUNIORKAMAYDAY TEAM
188KAROLINASZUBRAJUNIORKAGK PIAST SZCZECIN
189KAROLINAURBANJUNIORKAALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR
190IGAWIKLIŃSKAJUNIORKAALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR
191MAJAWRÓBLEWSKAJUNIORKAKK ZIEMIA DARŁOWSKA
192JULIABISKUPJUNIORKA MŁODSZAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
193KAJABONASJUNIORKA MŁODSZAALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR HUGE
194MAJACHODÓRJUNIORKA MŁODSZAKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
195KAROLINACHOJNACKAJUNIORKA MŁODSZALKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DZT SERVICE
196MARIACHRZANOWSKAJUNIORKA MŁODSZAGKK OPTY-MAZOWSZE
197MAJACIEŚLAJUNIORKA MŁODSZAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
198MARIACNOTAJUNIORKA MŁODSZAMKS LEWART AGS LUBARTÓW
199BARBARACYWIŃSKAJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY TEAM
200JULIADĄBROWSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS AVATAR
201MARCELADRYGALSKAJUNIORKA MŁODSZAWMKS OLSZTYN
202OTYLIAGRABARZJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
203TATIANAGROMADAJUNIORKA MŁODSZARK ALUMINIUM BIKE TEAM
204ALEKSANDRAGRUDZIŃSKAJUNIORKA MŁODSZALKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
205JULIAJEŻJUNIORKA MŁODSZAJEDLICZE TEAM
206ZUZANNAKAMIŃSKAJUNIORKA MŁODSZAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
207KAROLINAKARPIŃSKAJUNIORKA MŁODSZAMLKS BASZTA BYTÓW
208AGATAKOWALSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
209KATARZYNAKRAKOWSKAJUNIORKA MŁODSZAKS ROMET BYDGOSZCZ
210ALEKSANDRAKROWICKAJUNIORKA MŁODSZAUKKS ORIENS CHOJNÓW
211ZOFIAKRYSTKOWIAKJUNIORKA MŁODSZAFUNDACJA ROZWOJU KOLARSTWA KRZYSZTOFA KUŹNIAKA
212MALWINAKRZYCZKOWSKAJUNIORKA MŁODSZAWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
213JULIALEGIEĆJUNIORKA MŁODSZAKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
214KINGAMAREKJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY TEAM LUBLIN
215MARTAMAREKJUNIORKA MŁODSZACZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
216MALWINAMULJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
217JOANNAMUSKUSJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
218NATALIAMUSKUSJUNIORKA MŁODSZAKLKS "AZALIA" BRZÓZA KRÓLEWSKA
219MARTYNAPAPIEROKJUNIORKA MŁODSZAUKS FENIKS RYDUŁTOWY SMS ŚWIDNICA
220WIKTORIAPONIEWIERSKAJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY TEAM LUBLIN
221ZUZANNAPOSADZYJUNIORKA MŁODSZAUKS KOLARZ NADARZYN
222KATARZYNAPOŚPIECHJUNIORKA MŁODSZALKK GOS MSZANA FUJI
223ANNAPRECAJUNIORKA MŁODSZAUKS RATUSZ MASZEWO SZKÓŁKA KOLARSKA W MASZEWIE
224PATRYCJARATAJCZAKJUNIORKA MŁODSZAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
225LAURARYBKIEWICZJUNIORKA MŁODSZALKK ZAKŁ. MIĘSNE "WARMIA" BISKUPIEC
226JAGODARZESZOTJUNIORKA MŁODSZAUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
227NIKOLASIENIEKJUNIORKA MŁODSZAMAYDAY TEAM LUBLIN
228EMILIASTANIEKJUNIORKA MŁODSZAUKS FENIKS RYDUŁTOWY SZKÓŁKA KOLARSKA RYDUŁTOWY CYKLOKLASA MERIDA
229NIKOLASZAJBELJUNIORKA MŁODSZAKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
230ŁUCJASZRAMOWSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS AVATAR
231JOANNAWOJTANOWSKAJUNIORKA MŁODSZAZAK- BOGO TEAM SZCZECIN - SZKÓŁKA KOLARSKA W SZCZECINIE PRZY ZAK- BOGO
232JULIAWUDNIAKJUNIORKA MŁODSZAKS ROMET BYDGOSZCZ
233TOMASZBUDZIŃSKIORLIKWIBATECH MERX WROCŁAW
234MARCINBUDZIŃSKIORLIKWIBATECH MERX WROCŁAW
235DAWIDBURCZAKORLIKWMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
236WOJCIECHBYSTRZYCKIORLIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
237PATRYKDĄBSKIORLIKWMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
238RADOSŁAWKIRAGAORLIKKS POGOŃ PUŁAWY
239DAWIDKLOCORLIKKS POGOŃ PUŁAWY
240MATEUSZKOSTAŃSKIORLIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
241HUBERT ŁUKASZLEMAŃSKIORLIKWMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
242JÓZEFMAŃKORLIKWMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
243ARTURMAŁKOWSKIORLIKDAR BUD TEAM
244MATEUSZNIEBORASORLIKJBG-2 CRYOSPACE
245ADAMNOCEŃORLIKWMKS OLSZTYN / FOLTA SILVANT RACING TEAM
246SZYMONPOTASZNIKORLIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
247BARTLOMIEJPROĆORLIKKS POGOŃ PUŁAWY
248MICHAŁPUSTUŁAORLIKAC SPARTA PRAHA
249JAKUBŚCIBIORORLIKKS POGOŃ PUŁAWY
250PAWEŁSZÓSTKAORLIKWIBATECH MERX WROCŁAW
251DAWIDWIŚNIEWSKIORLIKKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
252SZYMONBIELELITAGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
253MARCELIBOGUSŁAWSKIELITAWIBATECH MERX WROCŁAW
254PAWEŁCIEŚLIKELITAVOSTER ATS TEAM
255KAROLDOMAGALSKIELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
256PAWEŁFRANCZAKELITAVOSTER ATS TEAM
257MATEUSZGRABISELITAVOSTER ATS TEAM
258SYLWESTERJANISZEWSKIELITAVOSTER ATS TEAM
259JAKUBKACZMAREKELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI
260KAROLKUKLEWICZELITAWIBATECH MERX WROCŁAW
261MACIEJPATERSKIELITAWIBATECH MERX WROCŁAW
262EMANUELPIASKOWYELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
263MICHAŁPODLASKIELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
264MAREKRUTKIEWICZELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
265ADAMSTACHOWIAKELITAVOSTER ATS TEAM
266WOJCIECHSYKAŁAELITAVOSTER ATS TEAM
267ADAMŻUBERELITAMAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
268JANAMBROŻKIEWICZJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
269JAKUBBARWAJUNIORUKS SOKÓŁ KĘTY
270KAROLBOCHENEKJUNIORKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
271PATRYKBOGDANIKJUNIORUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
272MATEUSZBYLICAJUNIORCZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
273DAMIANBŁOTNICKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
274IGNACYCHMIELEWSKIJUNIORUKS SOKÓŁ KĘTY
275KACPERCHOJNACKIJUNIORUKS KRUPIŃSKI SUSZEC KONWA BIKE
276KACPERCHRYSTEKJUNIORUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
277JAKUBCIEPIELJUNIORMKS LEWART AGS LUBARTÓW
278JAKUBCIEŚLIKIEWICZJUNIORLKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
279MATEUSZCYWIŃSKIJUNIORMAYDAY TEAM
280JAKUBCZABOKJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
281PRZEMYSŁAWDERĘGOWSKIJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX - SMS TORUŃ
282MATEUSZGAJDULEWICZJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
283MIKOŁAJGOŁĘBIEWSKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
284BARTOSZGRYKAJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
285FILIPGŁOWACKIJUNIORUKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
286SZYMONJANICKIJUNIORLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
287ŁUKASZJANIKOWSKIJUNIORZAK- BOGO TEAM SZCZECIN
288PATRYKJANISZEWSKIJUNIORAMG CYBINKA TEAM
289MICHAŁKALINOWSKIJUNIORLKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
290JAKUBKAMIŃSKIJUNIORLUKS TRÓJKA PIASECZNO
291JAKUBKAWULAJUNIORCYWILNO-WOJSKOWY KLUB SPORTOWY "RESOVIA" RZESZÓW
292TADEUSZKAŹMIERCZAKJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
293OLAFKOBUSJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC
294ADAMKOMARJUNIORWMKS OLSZTYN
295MAURYCYKOTJUNIORKLUB KOLARSKI ŻORY
296ADRIANKOWALCZYKJUNIORGKK OPTY-MAZOWSZE
297KACPERKUBEREKJUNIORKLUB KOLARSKI ŻORY
298BARTOSZKUFLEWSKIJUNIORMLKS BASZTA BYTÓW
299KAROLKUSYJUNIORKS DEICHMANN SKSM ABUS SOBÓTKA
300SZYMONKŁAPIŃSKIJUNIORAKADEMIA KOLARSKA SEVEN WAŁBRZYCH
301JACEKLATOSIJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
302JAKUBLEWANDOWSKIJUNIORKS SPOŁEM ŁÓDŹ
303RADOSŁAWLEWANDOWSKIJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX - SMS TORUŃ
304BŁAŻEJLIMAŃSKIJUNIORKLUB KOLARSKI ŻORY SMS ŚWIDNICA
305KACPERMAJEWSKIJUNIORKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
306KRZYSZTOFMAKSYMOWICZJUNIORMKS LEWART AGS LUBARTÓW
307BARTOSZMAŁKIEWICZJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX
308MIŁOSZMIELCZAREKJUNIORKS SPOŁEM ŁÓDŹ
309JAKUBMILLERJUNIORM-GLKS KWISA LUBAŃ
310JANMODZELEWSKIJUNIORKK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
311ŁUKASZMRÓZJUNIORMKS LEWART AGS LUBARTÓW
312JAKUBMUSIALIKJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
313TOBIASZMUSIALIKJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
314PATRYKNOGOWCZYKJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
315MIKOŁAJNOWACKIJUNIORGKK OPTY-MAZOWSZE
316JAKUBOBITKOJUNIORMAYDAY TEAM
317TOMASZPELICAJUNIORMAYDAY TEAM
318JAKUBPIECHOCKIJUNIORKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
319SZYMONPOMIANJUNIORGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
320MICHAŁPOMORSKIJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
321MAKSYMILIANRADOSZJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
322ŁUKASZRYKOWSKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
323MATEUSZSAWICKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
324ŁUKASZSKOCZYLASJUNIORLUKS TRASA-EKO-GŁOGÓW
325DAWIDSOBEKJUNIORLKS"ZIEMIA OPOLSKA"
326ALEKSANDERSTANKIEWICZJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
327MACIEJSTELCZYKJUNIORUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
328JAKUBSTELCZYKJUNIORUKS MOTO JELCZ LASKOWICE
329MATEUSZSTEMPNAKOWSKIJUNIORGK PIAST SZCZECIN
330ALEKSANDERSUSZKOJUNIORGKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
331KACPERSZABUNIAJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
332FILIPSZAŁEKJUNIORLKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE
333KAMILSZYMACHAJUNIORLKS BASZTA GOLCZEWO - SMS TORUŃ
334MARCINSZYMAŃSKIJUNIORALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX - SMS TORUŃ
335BARTOSZTROSZOKJUNIORGRUPA KOLARSKA GLIWICE
336MIKOŁAJWADECKIJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC
337KAMILWIĘCEKJUNIORKLUB KOLARSKI MTB ARKA 1 STARGARD
338ADAMWOŹNIAKJUNIORUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
339ALEKSANDERWYSZYŃSKIJUNIORDAR BUD TEAM
340TOBIASZZAREMBAJUNIORKOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
341JAKUBZUCHORAJUNIORWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
342JAKUBŻUREKJUNIORKRAKOWSKI KLUB SPORTOWY 72D
343ANTONIŁUKÓWJUNIORMIEJSKO GMINNY LKS BŁĘKITNI W KOZIEGŁOWACH MEXLLER
344IGORAUGUSTYNIAKJUNIOR MŁODSZYMLKS WIELUŃ
345KACPERBERNACKIJUNIOR MŁODSZYUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK
346BARTOSZGOLECJUNIOR MŁODSZYUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
347ADAMHASPELJUNIOR MŁODSZYRZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA
348FRANCISZEKKACZOROWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
349MAREKKAPELAJUNIOR MŁODSZYŚWIT / NOSIR MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
350JAKUBKASPAROWJUNIOR MŁODSZYUKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS TORUŃ
351PIOTRKUŚJUNIOR MŁODSZYMLKS WIELUŃ
352BARTOSZMARUTJUNIOR MŁODSZYGRUPA KOLARSKA GLIWICE
353IWOPACAŁOWSKIJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
354SZYMONPTAKJUNIOR MŁODSZYMLKS WIELUŃ
355JAKUBRADZIWONOWSKIJUNIOR MŁODSZYSOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ
356DAWIDSOBCZAKJUNIOR MŁODSZYMGLKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY
357KAROLSTAŃKOJUNIOR MŁODSZYRZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKA
358KACPERWIERZCHOWSKIJUNIOR MŁODSZYŚWIT / NOSIR MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
359DAWIDWIKA-CZARNOWSKIJUNIOR MŁODSZYUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
360ERYKZALEWSKIJUNIOR MŁODSZYWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
361MICHAŁŻOCHOWSKIJUNIOR MŁODSZYŚWIT / NOSIR MAZOWSZE SERCE POLSKI CYCLING TEAM
362DAWIDŻYGIEŁOJUNIOR MŁODSZYSOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ
363SANDRABRALIŃSKAORLICZKAMLKS WIELUŃ
364MARTAGLAPAORLICZKAMLKS WIELUŃ
365JOANNAGOLECORLICZKAUKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
366MARTAJASKULSKAORLICZKACCC - LIV TEAM
367JULIAKOWALSKAORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
368AURELANERLOORLICZKACCC - LIV TEAM
369WIKTORIAPOLAKORLICZKAUKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
370KAJARYSZORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
371KAROLINASTĘPIEŃORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
372DOMINIKAWŁODARCZYKORLICZKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
373AGNIESZKABOLENDAJUNIORKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
374MAŁGORZATAMANOWSKAJUNIORKAMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
375EMILIAJURGAJUNIORKA MŁODSZAUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
376ANNALIPIETAJUNIORKA MŁODSZAMLKS WIELUŃ
377JULIAPRZYMUSIŃSKAJUNIORKA MŁODSZAUKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
378BARBARABOROWIECKAELITA KOBIETYAK TEAM SEVEN
379MARIACZEŚNIKELITA KOBIETYMAZOWSZE SERCE POLSKI
380ANNAHARKOWSKAELITA KOBIETYOLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY "WARMIA I MAZURY" / MAZOWSZE SERCE POLSKI
381KAROLINAKARASIEWICZELITA KOBIETYTKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
382AGNIESZKASKALNIAKELITA KOBIETYCCC - LIV TEAM
383MONIKABRZEŹNAELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
384MAGDALENACHMIELEWSKAELITA KOBIETYMAZOWSZE SERCE POLSKI
385MAŁGORZATAMAZUREKELITA KOBIETYGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
386ŁUCJAPIETRZAKELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
387JAGODASZABELSKAELITA KOBIETYUKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
388ANNAWIESEELITA KOBIETYMAZOWSZE SERCE POLSKI
389KATARZYNAWILKOSELITA KOBIETYMAT ATOM DEWELOPER WROCŁAW
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJNOWSZE PLIKI:
     25.10.2020 - Wyniki - Orlik - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (101)
     25.10.2020 - Wyniki - Orlik, Elita - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (224)
     25.10.2020 - Wyniki - Junior - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (150)
     25.10.2020 - Wyniki - Amatorzy - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (202)
     25.10.2020 - Wyniki - Juniorka - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (75)
     25.10.2020 - Wyniki - Juniorka młodsza, Kobiety Elita(Open) - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (219)
     25.10.2020 - Ustawienie na starcie - Junior, Orlik, Elita - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (50)
     25.10.2020 - Lista startowa - Junior, Orlik, Elita - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (44)
     25.10.2020 - Wyniki - Junior młodszy - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (216)
     25.10.2020 - Wyniki - Masters I - ORLEN Puchar Polski w Kolarstwie Przełajowym (179)
www.zawody.info - Obsługa imprez sportowych
    NAJBLIŻSZE ZAWODY:
     09.01.2021 - Włoszakowice - 84 Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym
    Wszystkie ->

Liczba wyświetleń: 234922                                              Dzisiaj jest Środa, 302 dzień roku, 28.10.2020                                                                                                                          REGULAMIN SERWISU                   POLITYKA PRYWATNOŚCI

Copyright 2020 TCSOFT . All rights reserved.                                                       Strona wygenerowana w 0.020 sek.